30 lipca 2022, 21:41:10 - bartekwr9
Debiut Karola Angielskiego w Sivassporze w przegranym meczu o Superpuchar Turcji

Karol Angielski zadebiutował w Sivasspor Kulübü w przegranym 0-4 (0-1) meczu o Superpuchar Turcji z Trabzonspor Kulübü. 26-letni napastnik wszedł na boisko w 62. minucie, gdy zszedł z niego Mustapha Yatabaré.

30 lipca 2022, 19:45 - Stambuł (Atatürk Olimpiyat Stadı)
Trabzonspor Kulübü 4-0 Sivasspor Kulübü
Andreas Cornelius 37, 51, Jens Stryger Larsen 64, Tássos Bakassétas 76 (k)

żółte kartki: Andreas Cornelius, Emrehan Gedikli - Max Gradel.

sędziował: Mete Kalkavan (Stambuł).

W 90. minucie Emrehan Gedikli (Trabzonspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Ali Şaşal Vural obronił).

W Sivassporze w 82. minucie Dimítris Goútas (w przeszłości Lech Poznań) wszedł na boisko w miejsce Erdoğana Yeşilyurta.

Wakarpl - 30 lipca 2022, 21:58:29 - *.auto.m2m.net.pl