4 sierpnia 2022, 6:54:31 - bartekwr9
Krzysztof Napora w MKS-ie Kluczbork

Krzysztof Napora został zarejestrowany w PZPN jako nowy zawodnik trzecioligowego MKS-u Kluczbork.

32-letni pomocnik w poprzednim sezonie jako zawodnik Skry Częstochowa zagrał w 29 meczach Fortuna I ligi i strzelił jednego gola.

MKS Kluczbork to 12. drużyna poprzedniego sezonu trzeciej grupy III ligi.

Luca Q. - 4 sierpnia 2022, 8:22:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo! Stawiać na młodych Polaków!!A tak serio,Kluczbork to klub,który co roku wymienia pół kadry. Co sezon ma też innego bramkarza. Zero stabilizacji. `

Xyx - 4 sierpnia 2022, 8:48:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak grałem przeciwko niemu jeszcze w juniorach gdy grał w Pogoni Kamyk, mieli wtedy najlepszą drużynę w okolicy, każdy się ich bał, a mój malutki klub pamiętam jak dziś przegrał tylko 2-3 i to w ostatnich minutach.

Luca Q. - 4 sierpnia 2022, 13:41:51 - *.internetdsl.tpnet.pl