[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


4 sierpnia 2022, 13:06:03 - mistol94
Kamil Jasiński zawodnikiem KP Starogard Gdański

Kamil Jasiński został zgłoszony do rozgrywek III ligi przez KP Starogard Gdański.

17-letni obrońca ostatnio był zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg, w której w ubiegłym sezonie zanotował dwa występy na boiskach III ligi.

Qulty - 4 sierpnia 2022, 16:10:38 - *.reb.o2.cz
Taka ciekawostka. Za granicą we wszystkich kwitach trzeba pisać pełne imię. (Tak jak ma Kamil Adam). Tylko w PL można sobie wybrać jedno "używane"

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas