[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 sierpnia 2022, 8:43:58 - mistol94
Jakub Górski w Chrobrym

Jakub Górski został został zarejestrowany w PZPN jako zawodnik Chrobrego Głogów. 20-letni pomocnik został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Korony Kielce.

Górski w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy nie wystąpił w żadnym spotkaniu w barwach Korony Kielce.

Kibol - 6 sierpnia 2022, 7:46:05 - *.play-internet.pl
Jaki sens jest wypożyczać takich zawodników ? I sprowadzać ich do klubu jak w kadrze zespołu ma się już pięciu zawodników wieku juniora ?

Do Kibol - 6 sierpnia 2022, 14:39:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas