[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 sierpnia 2022, 10:54:48 - gabrielba
Maciej Góralski ponownie wypożyczony do Avii

Maciej Góralski został ponownie wypożyczony na sezon z Hutnika Kraków do trzecioligowej Avii Świdnik.

20-letni obrońca w obecnym sezonie eWinner II ligi wystąpił w jednym spotkaniu w barwach Hutnika.


źródło: Avia Świdnik

Słomiany - 5 sierpnia 2022, 15:17:02 - *.dynamic.chello.pl
Pasza już świruje i pozbył się chłopaka lepszego od kilku innych w obronie. Wcześniej naściągał kogo się dało i nagle się okazało, że w kadrze jest za dużo ludzi, a w kasie pusto. Znalazł więc sobie ofiarę, która mu czymś podpadła, nie wiadomo jednak czym.

Luka - 5 sierpnia 2022, 15:22:27 - *.centertel.pl
Świetny ruch Avii. Obrońca który również bierze udział w zadaniach ofensywnych. Rosiak, Kunca Rak Kocol wypożyczenie Góralskiego do tego cały trzon zespołu który gra że sobą od kilku lat fajnie to wygląda. Avia będzie jednym z o leku zagrożeń dla Wieczystej z tej grupy.

Hamas - 5 sierpnia 2022, 21:50:27 - *.compower.pl
I bardzo dobrze zrobił Trener Hutnika nie miał szans na granie w klubie to niech gra ligę niżej. Moim zdaniem za słaby .

Rob - 5 sierpnia 2022, 23:18:34 - *.centertel.pl
Hutnik

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas