Fortuna I liga: Arka 1-1 Sandecja

5 sierpnia 2022, 18:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Karol Czubak 14 - Michał Marcjanik 90 (s)

Arka: 1. Kacper Krzepisz - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 27. Marcel Ziemann - 37. Mateusz Stępień (86, 31. Jerzy Tomal), 6. Sebastian Milewski (90, 8. Marcus Vinícius), 55. Janusz Gol, 9. Omran Haydary, 77. Mateusz Żebrowski (74, 7. Mateusz Kuzimski) - 68. Karol Czubak.

Sandecja: 31. Dawid Pietrzkiewicz - 70. Łukasz Kosakiewicz, 4. Ivan Nekić, 5. Dawid Szufryn (64, 90. Tomasz Boczek), 24. Kamil Słaby, 17. Tomasz Nawotka (46, 14. Krzysztof Toporkiewicz) - 20. Giorgi Merebaszwili (63, 8. Sylwester Lusiusz), 16. Michał Walski, 22. Igor Maślanka (76, 7. Jakub Wróbel), 27. Damian Chmiel (87, 25. Kacper Gach) - 9. Mariusz Gabrych.

żółte kartki: Gol - Słaby, Szufryn, Walski, Toporkiewicz, Wróbel.

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
widzów: 4981.

Tw - 5 sierpnia 2022, 19:56:50 - *.218.106.24
Remis Nowy Sącz

Lepsza str - 5 sierpnia 2022, 19:57:43 - *.85-237-185.tkchopin.pl
No i pięknie no i git

Małpa - 5 sierpnia 2022, 19:58:10 - *.dynamic.mm.pl
Panie Kołakowski. To nie ma prawa się udać.

D - 5 sierpnia 2022, 19:58:31 - *.play-internet.pl
Jak pisałem kiedyś będzie 500 remisów znowu Dudek świetne trener ale za dużo remisów robi i tak było nawet w tamtym sezonie

FANatyk - 5 sierpnia 2022, 20:01:06 - *.centertel.pl
Zaczeli się wąchać z łks to niech se siedzą z nimi w 1 lidze i zbijają piątki. Hehe

Fenim - 5 sierpnia 2022, 20:01:42 - *.173.248.227
Kuzwa, znowu sedzia Arke oszukal 🤣🤣🤣

Simpleton - 5 sierpnia 2022, 20:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kobacki znów nic nie strzelił? Szkoda bo milion kosztował 🤷‍♂️

Emeryt - 5 sierpnia 2022, 20:08:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tragedia.Tarasiewicz won z Gdynii.Prezydencie wstrzymaj dofinansowanie tych nierobow.

Jsia - 5 sierpnia 2022, 20:09:46 - *.internetia.net.pl
J. Sandecje i ta q. Z Gdyni

Woytek - 5 sierpnia 2022, 20:10:14 - *.58.162.250
Fenim xwal sobie,tu, nikt kikogo nie oszukal jak na wisle

karolzhh - 5 sierpnia 2022, 20:10:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
T.Tarasiewicz niedawno powiedzial:NAJWAZNIEJSZE NIE PRZEGRAC.Cos nie ma Arka szczescia do trenerow.Wybory co do kontraktow zawodnikow tez ma wiele do zyczenia.Ilu dobrych grajkow sie pozbyto a zakontraktowano cienizne.

Haha - 5 sierpnia 2022, 20:11:29 - *.adsl.inetia.pl
Układ arki z łykaesem - koszerna świnka

Wiślak - 5 sierpnia 2022, 20:21:27 - *.centertel.pl
Napiszcie zażalenie na sędziego od razu do Fifa. To przecież w 100% jego wina, że nie wygraliście.

Woytek - 5 sierpnia 2022, 20:21:38 - *.centertel.pl
Sędzia robił co mógł, żeby Sandecja wyrównała. Sandecja powinna grać w 9-tkę, ale sędzia dawał im tylko żółte kartki.

Bodek - 5 sierpnia 2022, 20:22:57 - *.centertel.pl
Będzie Arka znowu pisać list z pytaniami do Kolegium Sędziów? Dlaczego sędzia uznał samobója?

ja - 5 sierpnia 2022, 20:23:06 - *.dynamic.chello.pl
Samobój to specjalność Marcjanika

PM - 5 sierpnia 2022, 20:26:09 - *.dynamic.chello.pl
Sandecja kopiuje taktyke obecnego trenera Wieczystej z czasów gdy był selekcjonerem kadry PL!

Arka - 5 sierpnia 2022, 20:28:31 - *.centertel.pl
Gdyby nie ci przeklęci sędziowie to gralibyśmy już dawno w Lidze Mistrzów, a każdego rywala po drodze rozjeżdżalibyśmy po 5-0. To wszystko ich wina.

Kolegium S - 5 sierpnia 2022, 20:33:34 - *.centertel.pl
Ustaliliśmy, że klub Arka Gdynia każdy mecz będzie zaczynał w przewadze 11 na 8, dodatkowo każdy gol strzelony przez tą drużynę będzie uznany za prawidłowo, ponadto klub będzie miał prawo do ustalania obsady sędziowskiej według własnego uznania, a każdy sędzia wybrany przez ww. klub będzie w obowiązku wykonywać polecenia piłkarzy, trenerów oraz wszystkich pracowników klubu.

Fenim - 5 sierpnia 2022, 20:45:06 - *.coucou-networks.fr
Woytek
Kolega jest fanem arki i jakies nie powodzenie jego druzyny to twierdzi ze PZPN i sedziowie ich oszukali wiec to tak napisalem. Nie przyzna ze sa slabi tylko ich oszukali 😉🤣🤣

Fenim - 5 sierpnia 2022, 20:46:39 - *.coucou-networks.fr
woytek
Popros mame, moze ci to zrobi 🤣🤣🤣🤣

Klipa - 5 sierpnia 2022, 20:48:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ten Tatrasiewicz jeszcze robi w Arce ?

Woytek - 5 sierpnia 2022, 20:54:45 - *.58.162.250
Ale wysyp miernot z wisly,a ten wpis woytek z tymi kartkami to nie moj tylko wislaka konfidenta z Polski

Lolo - 5 sierpnia 2022, 20:55:11 - *.204.37.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki upał a Tarasiewicz robi zmiany praktycznie w 90 minucie masakra.
A pan Kołakowski chyba zapomniał że nie ma ławki.

Hsv - 5 sierpnia 2022, 21:24:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
FANatyk a to nie Leszek kazał im się kolegować? Przecież na ŁKS Arka nie była lubiana i vice versa. Podobno Leszek każe i muszą się lubić hahaha

Woytek - 5 sierpnia 2022, 21:35:56 - *.58.162.220
Czy to prawda ze przerwie meczu na wisle jezdzi parada milicjantow w kolo stadionu ku uciesze kibicow

Bodek - 5 sierpnia 2022, 22:40:42 - *.22.208.229.ipv4.supernova.orange.pl
Woytek, nieprawda. Jeździ zaprzęg świnek pomalowanych na źółto niebiesko, poganianych pejczem przez wiślackiego smoka.

Bora - 5 sierpnia 2022, 23:15:26 - *.146.8.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marcjanik to prawdziwy król strzelców bramek samobójczych. W ekstraklasie trafiał samobóje w dwóch kolejkach z rzędu

Kibic - 5 sierpnia 2022, 23:59:28 - *.metrolink.pl
Żebrowski po 5 minutach meczu wyglądał jak do zmiany, grał zdecydowanie za długo. Dwa,taktyka zabawy Krzepisza z rozgrywaniem, obrona to zawał serca kibica. Gra Gola? Tragedia,niby wyga a strat tyle co dobrych zagrań, Bednarski młody nakrywa czapką Gola ale gra Gol i są efekty... niestety. Zieman, Stępień na plus. Milewski? Najlepszy w Arce razem z Haidarym, szybki,ma ciąg, i walczy. Czubak, walczył,strzelił ale druga połowa słaba. Wszedł Kuzimski, serio on tyle w eklapie nastrzelał? Słabiutki. Bez Predenkiewicza,Adamczyka i Alemana Arka gra na 1:0 ,durna taktyka don Ryszarda... masakra

Baraniuk - 6 sierpnia 2022, 0:09:14 - *.centertel.pl
Czyja dzisiaj wina ... wuja przybyła czy Kuby... spokojnie jeszcze 30 kolejek ... jazda jazda

piwowodka - 6 sierpnia 2022, 5:02:49 - *.centertel.pl
Taka lipa na trybunach. Dobrze ze my jestesmy w ex.

Add - 6 sierpnia 2022, 8:38:20 - *.centertel.pl
Kolejny klub który się nabrał na Tarasiewicza. Tak samo jak piłkarzy niedojdow się sprowadza tak samo jest z trenerami

Woytek - 6 sierpnia 2022, 13:21:24 - *.58.162.25