5 sierpnia 2022, 22:41:55 - konr
Gol Przemysława Płachety

Przemysław Płacheta strzelił gola dla Birmingham City FC w wygranym 2-1 (2-0) meczu 2. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Huddersfield Town AFC. Dla Polaka, który opuścił boisko w 89. minucie, gdy zmienił go George Friend, było to pierwsze trafienie w obecnym sezonie.

5 sierpnia 2022, 20:45 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 2-1 Huddersfield Town AFC
Scott Hogan 5, Przemysław Płacheta 45 - Daniel Ward 61

żółte kartki: Auston Trusty - Sorba Thomas, Jon Russell.

sędziował: Gavin Ward (Surrey).
widzów: 17 065.

W zespole gospodarzy czekający na debiut Krystian Bielik znalazł się poza kadrą na ten mecz.

Birmingham City FC zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów.

2009 rok - 5 sierpnia 2022, 23:30:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Ale Przemek ma formę !.Tą bramką zapewnił sobie wyjazd do Kataru.

egon - 6 sierpnia 2022, 0:18:15 - *.internetia.net.pl
I gitara,niech strzela jak najwięcej.

ryr - 6 sierpnia 2022, 8:52:38 - *.dynamic.chello.pl
Dwie kolejki minely i mamy juz doglebna analize formy plachety.

Queu - 6 sierpnia 2022, 9:55:47 - *.red.o2.cz
Pierwsza bramką dla BC to jakieś piłkarskie jaja. Natomiast Płacheta fajnie pociągnął wygrał 2 drybingi i ładnie przylutował. Brawo.

BC - 6 sierpnia 2022, 12:20:39 - *.bartoszyce.vectranet.pl
Najpierw obejrzyj skrót bo ja tam żadnych jaj nie widze

Watch - 6 sierpnia 2022, 12:43:08 - *.146.0.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo PP.Super mecz zarowno w defensywie jak i w ofensywie.Gratulacje brameczki i 3pkt.Swietne skrzydla Birnigham City tworzą Bacuna z Placheta.Wróci Bielik po kontuzji za 3 tygodnie i bedzie super.Birnigham City King!Awans Premier League!
Zycze ogladać cale mecze nie tylko skróty i obiektywnie pisac!
Przemek nie patrzy na Katar, jedtynie dostaje Kataru jak czyta te jaja.Do Kataru niech jedzie Puchacz i Jozwiak ktorzy defakto graja hehe razem z Koltoniem.Boniek siedzi cicho...bo Zalewski mu nie gra!

Bc KRO - 6 sierpnia 2022, 12:58:48 - *.play-internet.pl
Gol Plachety na miarę 3 punktów i zwycięstwo Birmingham City King!
Gol wcześniej z Rayo Vallecano z La Liga prz remisie 2:2, remis z Luton przy świetnej grze w defensywie i w ofensywnie i teraz zwyciestwo z Hurddeswield i gol świadczy o wyśmienitej formie Plachety.

Bombelek - 6 sierpnia 2022, 13:10:27 - *.147.68.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl