Chrobry: 22. Karol Dybowski - 13. Jakub Kuzdra (62, 29. Paweł Tupaj), 31. Oliver Práznovský, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 11. Artur Bogusz - 7. Mateusz Bochnak, 8. Jaka Kolenc (77, 19. Patryk Mucha), 16. Robert Mandrysz, 71. Sebastian Steblecki (62, 77. Dawid Hanc), 25. Patryk Kusztal (77, 17. Jakub Górski) - 10. Rafał Wolsztyński (82, 27. Kamil Wojtyra).

ŁKS: 56. Marek Kozioł - 31. Marcel Wszołek (58, 23. Jan Kuźma), 5. Maciej Dąbrowski, 4. Nacho Monsalve, 26. Bartosz Szeliga - 20. Pirulo (86, 11. Javi Moreno), 7. Mateusz Kowalczyk, 10. Dawid Kort (58, 8. Kamil Dankowski), 19. Michał Trąbka, 24. Bartosz Biel (73, 18. Kelechukwu Ibe-Torti) - 9. Nelson Balongo (73, 37. Piotr Janczukowicz).

żółte kartki: Práznovský, Bougaḯdis - Kuźma, Trąbka, Janczukowicz.

TeoTeo - 6 sierpnia 2022, 21:53:51 - *.centertel.pl

Dzik - 6 sierpnia 2022, 21:54:26 - *.play-internet.pl
Brawo ŁKS brawo Moskal!!!!

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 21:59:59 - *.toya.net.pl
tak awansuje Wisla i Ruch a wy bedziece jeszcze jeden sezon w 1 lidze?

Kibic CHG - 6 sierpnia 2022, 22:00:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego Chrobry Tak nie grał jak w 2 połowie ?!! napewno by meczu nie przegrał !!

thewho - 6 sierpnia 2022, 22:00:21 - *.146.65.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko ŁKS.

ŁKS08 - 6 sierpnia 2022, 22:02:45 - *.toya.net.pl
Widzew10 - Ruch z tym swoim skansenem to awansuje, ale do muzeum na wystawę.

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 22:07:21 - *.toya.net.pl
LKS08 pozyjemy zobaczymy?

Kurki - 6 sierpnia 2022, 22:08:39 - *.centertel.pl
Dobze gramy. Brawo Moskalewicz.

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 22:08:53 - *.toya.net.pl
czekam na mecz z Wisla pojde? znow bedzie? gdzie macie benben? bedzie 4 : 0 dla Wisly?

Zawisza - 6 sierpnia 2022, 22:12:39 - *.236.150.185.ip4.akomp.com.pl
Widzew10 z ciebie to dopiero jes *benben*

Timy - 6 sierpnia 2022, 22:19:24 - *.toya.net.pl
Spokojnie do przodu. Za trenera Stawowego bylo 10 zwyciestw z rzedu, a final wszyscy znamy. Trabka nareszcie powoli wychodzi z marazmu. Brawo Kowalczyk i Biel.

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 22:20:07 - *.toya.net.pl
Dzik bo mam z was ubaw?

miedziak - 6 sierpnia 2022, 22:21:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry przespał 1 połowę,niestety!..

@Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 22:26:21 - *.toya.net.pl
Ty to bez ŁKS żyć nie możesz. Może Ty nicki pomyliłeś i zamiast Widzew10 powinieneś mieć ŁKS08. Dzisiaj w tym samym czasie co mecz Chrobry - ŁKS był mecz Śląska z niby Twoją drużyną i w komenatrzach pod tamtym meczem jest tylko 1 Twój wpis, a tu już 4.

Widzewiakz - 6 sierpnia 2022, 22:31:35 - *.centertel.pl
Ty Kurki niezły jajcunio jesteś. Popadało, zaraz będzie wysyp. Hahaha...

tata - 6 sierpnia 2022, 22:35:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Widzew10 to trol który ma największy kompleks na necie,pewnie nawet nigdy na meczu nie był-buhahahahahaa

oli - 6 sierpnia 2022, 22:40:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pechowy mecz. 2 bramki stracone po fatalnych błędach Prażnovskiego. W ostatniej minucie pudłuje Bochnak z 3-4 metrów, co akurat mu się nie zdarza. Dobrze, iż kolejny mecz już w środę, by móc zapomnieć o dzisiejszym.

tata - 6 sierpnia 2022, 22:50:12 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Szczęście sprzyja lepszy podobno,ŁKS zrobił swoje-3p są nasze,reszta się nie liczy-wiwa ŁKS

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 23:00:55 - *.toya.net.pl
bede tu wchodzil to tak mi sie podoba? dlaczego Dynamo Kijow gra u was nie na Widzewie?

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 23:11:29 - *.toya.net.pl
tata ahahahahahahahaha dobre sobie?

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 23:14:36 - *.toya.net.pl
tata po co wam ten stadion jak wy kibicow nie macie? na Skre przyszlo as 6 tys? zrobiliscie pokazowke w poprzednim sezonie na otwarcie i derby? nigdy nie dorownacie Widzewowi? tyle

tata - 6 sierpnia 2022, 23:20:57 - *.106.56.19
do Fidzefu10-stadion mamy klasowy,o frekwęcję się nie martw,skończą się wakację i dobra gra to gwarancja na cały stadion,człowieku u was podnieta i tylę jestem kibicem od ponad 40lat i wiem jak jest na fidzefie,podnieta minie-zostanię garstka, zobaczymy ilu was przyjdzie jak zaczną się żniwa-buhahahhaha

Musztarda - 6 sierpnia 2022, 23:26:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z resztą po co wy gracie dla dwóch tysięcy ludzi? Hankę poproście o rozbudowę stadionu bo nie idzie się pomieścić

Musztarda - 6 sierpnia 2022, 23:28:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nawet redakcja wstydzi się za was i napisać waszej magicznej liczby na meczu ze Skrą Zapewne stadion aż pękał w szwach

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 23:29:42 - *.toya.net.pl
@ tata klasowy hahahahahahahahaha

Musztarda - 6 sierpnia 2022, 23:31:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wy i cały stadion? Chyba tylko jak do was przyjdziemy w derby Ale nie prędko to nastąpi bo wy całe życie w pierwszej lidze.

Widzew10 - 6 sierpnia 2022, 23:31:50 - *.toya.net.pl
tata co maja wspolnego wakacje? wakacje sa na meczu z lechia bylo 17 tys na Widzewie? skoncz? was boli frekwencja?

Tytus - 6 sierpnia 2022, 23:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry każdemu puszcza mecze ,żeby nadrobić straty w kasie klubu.Głogów o nic więcej w tym sezonie nie zagra jak o utrzymanie.ŁKS na razie na farcie.

Challenger - 7 sierpnia 2022, 0:00:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo, oprócz tej obrony to zaczyna się lepsza gra w końcu, mógłby rezerwowych wpuścić od pierwszej

Kibic CHG - 7 sierpnia 2022, 8:16:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry powinien zagrać taką połowę jak 2 ,wynik był by inny !!

Misiek - 7 sierpnia 2022, 9:37:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry niech podpisze z Bochnakiem kontrakt na kolejne lata, robi się czołowym graczem w Chrobrym !..

Miki - 7 sierpnia 2022, 9:39:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile widzów na Chrobrym ,kto wie ?

Pan Kura - 7 sierpnia 2022, 11:42:19 - *.30.33.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może Michał Michalec powinien wyjść od pierwszej minuty? Bo widać że niestety obronie nie idzie. Brakuje kontuzjowanego Michała Ilkowa Gołębia, a przede wszystkim brakuje koncentracji i spokoju,stąd proste błędy. Jeśli trener to poukłada, znajdzie na to receptę to będzie dobrze. W Chojnicach zagrali na zero z tyłu, ale w innych meczach Chrobry traci zdecydowanie za dużo bramek.

Slainte - 7 sierpnia 2022, 12:34:59 - *.dynamic.chello.pl
Praznovsky do rezerw , występ beznadziejny

Kibol - 7 sierpnia 2022, 12:37:00 - *.play-internet.pl
Praznovski to jakaś padaczka chłop zapomniał jak się w piłkę gra, przez jego błędy przegrywamy kolejny mecz a Wolsztynski godnie zastapił Holendra i dumnie może dzierżyć berło najsłabszego ogniwa w drużynie.

Misiek - 7 sierpnia 2022, 13:11:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan Kura. Masz rację, też tak myślę. Gdyby Chrobry zagrał taka 1 połowę jak druga,to napewno byłby inny wynik ! ale teraz można gdybac..

Rwetes - 7 sierpnia 2022, 15:41:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry potrzebuje lepszego trenera...

Pozdro - 7 sierpnia 2022, 18:13:47 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
LKS ma jakiś protest? Od drugiej połowy dopiero zaczęli coś tam krzyczeć, wyzywać wszystkich wokół i na tym się skończył i doping

amtrak - 7 sierpnia 2022, 19:00:22 - *.icpnet.pl