7 sierpnia 2022, 3:01:30 - mogiel
Dwa gole Kacpra Przybyłki i bramka Karola Świderskiego

Kacper Przybyłko zdobył dwie bramki dla Chicago Fire, a Karol Świderski dla Charlotte FC jedną w wygranym przez Chicago 3-2 (2-2) meczu amerykańskiej Major League Soccer pomiędzy tymi drużynami. Obaj polscy napastnicy zagrali pełny mecz. Przybyłko ma na koncie pięć ligowych bramek w tym sezonie, a Świderski siedem.

7 sierpnia 2022, 1:00 - Charlotte (Bank of America Stadium)
Charlotte FC 2-3 Chicago Fire
Yordy Reyna 1, Karol Świderski 45 - Kacper Przybyłko 21, 52, Federico Navarro 24

żółte kartki: Orrin McKinze Gaines II, Derrick Jones - Kacper Przybyłko, Boris Sekulić, Chris Mueller.

sędziował: Nima Saghafi.
widzów: 32 538.

W zespole Charlotte Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński pozostali na ławce rezerwowych. W drużynie gości pełny mecz rozegrał Boris Sekulić (dawniej Górnik Zabrze).

Chicago zajmuje piąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 30 punktów w 24 meczach, natomiast Charlotte jest trzy lokaty niżej i zgromadziło 29 "oczek" w 24 spotkaniach.

__________ - 7 sierpnia 2022, 3:16:29 - *.adsl.inetia.pl
_____________ niech go Wuja powoła

A jednak - 7 sierpnia 2022, 3:47:48 - *.166.244.200
A jednak zmienili gol Karola na samoboj. Ogladalem mecz i wydawalo sie pilka odbila od kolana Piniedy.

Noel - 7 sierpnia 2022, 6:12:26 - *.centertel.pl
Jakim cudem do kadry powołania dostaje Świderski, a nie Przybyłko?

Ehri - 7 sierpnia 2022, 6:25:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pritzbilko Polakiem to jest tylko wtedy jak przeklina

soso - 7 sierpnia 2022, 7:43:37 - *.centertel.pl
Widzę Jóźwiak robi karierę. Ale i tak jest lepszy niż Velde. Niech lech go wypożycza i to już.

Are - 7 sierpnia 2022, 8:39:45 - *.146.0.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jóźwiak i puchacz niech sobie tam siedzą na ławce rezerwowych w lidze Emerytów.I Czesio też ich ma zostawić w spokoju.Swiderski się wystrzelał pewnie Piątek w sobotę się cieszył

Cani - 7 sierpnia 2022, 10:10:34 - *.centertel.pl
Przybyłko mógłby/chciał zagrać w Naszej kadrze? Był kiedyś taki temat co on na to? Czy grał już dla Niemców?

ueo - 7 sierpnia 2022, 10:52:00 - *.ptr.magnet.ie
Cani Ty tak poważnie, że on grał w reprezętacji niemiec? młodzieżwe się nie liczą...

Do noel - 7 sierpnia 2022, 14:09:54 - *.204.12.90.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Aleś mnie rozbawił. Chłopiec strzelił dwie bramki w lidze emerytów i już chcesz żeby grał w reprezentacji Polski. On jest cieniutki i daremny.

Byk - 7 sierpnia 2022, 14:29:11 - *.204.13.4.dsl.dynamic.t-mobile.pl