8 sierpnia 2022, 20:14:36 - bartekwr9
Gol Patryka Szysza

Patryk Szysz strzelił gola dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 4-0 (2-0) meczu 1. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Kasımpaşa SK. 24-letni pomocnik, który zagrał cały mecz, zanotował również asystę przy pierwszym golu dla swojego zespołu.

8 sierpnia 2022, 18:15 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 4-0 Kasımpaşa SK
Danijel Aleksić 22, Patryk Szysz 38, Mounir Chouiar 74, Deniz Türüç 77 (k)

żółte kartki: Mahmut Tekdemir, Youssouf Ndayishimiye - Haris Hajradinović, Yasin Özcan, Raoul Petretta.

sędziował: Ali Palabıyık.

W drużynie gospodarzy do 68. minuty grał Danijel Aleksić (w przeszłości Lechia Gdańsk), gdy zmienił go Berkay Özcan.

Gullit - 8 sierpnia 2022, 20:20:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech gra i strzela a może być rozpatrywany jako kandydat do gry na mundialu

Qush - 8 sierpnia 2022, 20:27:36 - *.reb.o2.cz
Tak patrzę na te newsy. Sporo graczy odbiło się od eklappe a później z powodzeniem gra w dużo lepszych ligach i to od deski do deski.

prismo - 8 sierpnia 2022, 20:32:20 - *.mtm-info.pl
Szysz się odbił od eklappy? Przecież to był jeden z ciekawszych zawodników tej ligi...

Max - 8 sierpnia 2022, 20:36:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Są w newsie dokładnie dwa nazwiska z polskiej ligi. Aleksić i Szysz, jeśli można wnioskować, że Szysz nie odbił się od Eklapy, to można domniemywać, że chodzi o Serba.

xx - 8 sierpnia 2022, 20:41:41 - *.centertel.pl
Jaki pomocnik? Przecież to napastnik.

Prabut - 8 sierpnia 2022, 20:53:18 - *.dynamic.chello.pl
Ten Aleksic trafił do Lechii w ramach słynnych wagonów szrotu. Bardzo możliwe, że wśród tych wszystkich Rudinilsonów i Markoviców ktoś zwyczajnie przeoczył dobrego grajka.

mati - 8 sierpnia 2022, 20:55:19 - *.tor-exit.artikel10.org
Go i asysta , szacunek. Naprawdę może się w tej Tucji wypromować. Jak będzie dalej strzelać to się niezdziwie że dostanie powołanie. Szysz to bardziej taki ofensywny skrzydlowy niż klasyczny napastnik.

.ycom - 8 sierpnia 2022, 21:27:28 - *.sub-174-244-144.myvzw.com
Ciekawe ze zamieszcza siè wiadomosç o golach pi£karzy nieznanych opròcz w branzy jak Szysz czy Przyby£ko a kiedy Lewandowski strzeli£ pierwszego gola na Bernabou + dwie assysty to wodà w buzi.

Ksav - 8 sierpnia 2022, 21:31:45 - *.100.194.163.studiowik.net.pl
I cyk, Szysz ora hejterów. Spodziewałem się, że błyśnie, ale nie, że tak szybko. Co za początek sezonu! 3 mecze (w tym jeden od 89 minuty) dwa gole i asysta... Czyżby nowy reprezentant? Oby!

emdżej - 8 sierpnia 2022, 22:01:02 - *.117.138.24.static.3s.pl
@.ycom Bo tutaj piszą o golach w oficjalnych spotkaniach, a nie towarzyskich.

Piorun - 8 sierpnia 2022, 23:09:30 - *.play-internet.pl
prismo"".. dokładnie. Szysz to jeden z lepszych grajków poprzednich 2 sezonów. Nawet w takim nijakim Lubinie się wyróżniał.

Mądry - 8 sierpnia 2022, 23:42:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strzelał w Lubinie,strzela w Turcji a do tego asystuje.Jego pamietny Gol z przewrotki to poezja,ma wsztstko,strzał z daleka,szybkość,nowa liga i juz gole...Wiem ze wszystkich powołac sie nie da,ale Szysz powinien byc w Rep.Polski !!!

Dżon - 9 sierpnia 2022, 0:02:43 - *.centertel.pl
To jego nowe wcielenie, Szysz-Kebab!

.ycom - 9 sierpnia 2022, 3:53:09 - *.sub-174-197-145.myvzw.com
Emdzej.Popatrz na gòré strony g£òwnej. Wszystkie sparingi z udokumentowanymi detalami.I tak codziennie.

Dingo - 9 sierpnia 2022, 10:22:20 - *.93.55.140
@.ycom - Sparingi polskich ekip z Ekstraklasy, I ligi i II ligi. FC Barcelona nie zalicza się do tej grupy. 90minut nie jest typowym serwisem newsowym, takich jest cała masa, o bramkach Lewandowskiego w sparingu można poczytać niemal wszędzie, więc naprawdę nie widzę potrzeby, żeby tutaj też o tym pisać. Tym bardziej, że byłoby to niezgodne z duchem tego portalu.

Ooo333 - 9 sierpnia 2022, 10:33:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl