8 sierpnia 2022, 21:15:58 - euzi
Ligowe zwycięstwo Dudelange

Dudelange, z którym Lech Poznań może zmierzyć się w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy, wygrał u siebie 5-0 (4-0) z Jeunesse d'Esch w meczu 1. kolejki luksemburskiej ekstraklasy. Dudelange będzie rywalem "Kolejorza", jeśli odpadnie w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy ze szwedzkim Malmö, a mistrz Polski wygra dwumecz w LKE z Víkingurem Reykjavík.

8 sierpnia 2022, 19:30 - Dudelange (Stade Jos Nosbaum)
Football 1991 Dudelange 5-0 AS La Jeunesse d'Esch
João Magno 15, 83, Alexis Boury 19 (s), Dejvid Sinani 27, Mehdi Kirch 44

Dudelange: 1. Lucas Fox - 27. Sylvio Ouassiero (54, 7. Eliot Gashi), 4. Aldin Skenderović, 3. Manuel da Costa (54, 6. Vova), 5. Jules Diouf, 24. Mehdi Kirch - 21. Dejvid Sinani (77, 10. Edis Agovic), 8. Filip Bojić, 16. Charles Morren - 9. João Magno, 23. Samir Hadji.

żółte kartki: João Magno - Maxime Deruffe.

sędziował: Alain Durieux.
widzów: 875.

Pierwsze spotkanie III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Dudelange przegrał na wyjeździe 0-3, a rewanż zostanie rozegrany 11 sierpnia o godz. 20:00 w Luksemburgu. Mecze IV rundy eLKE zaplanowano na 18 i 25 sierpnia.

Jondek - 8 sierpnia 2022, 21:33:14 - *.centertel.pl
Kluby ekstraklasiny drżą przed wszystkimi!

Hodor - 8 sierpnia 2022, 21:37:55 - *.centertel.pl
To już nie wierzą, że mogą przejść Malmoe (o ile kiedykolwiek wierzyli), skoro mecz w poniedziałek.

PM - 8 sierpnia 2022, 22:07:32 - *.dynamic.chello.pl
Eliminator Legii pokonał eliminatora ŁKS-u!

dlugopisy - 8 sierpnia 2022, 22:40:08 - *.6.67.168.ipv4.supernova.orange.pl
Grobowa cisza w komentarzach.

komato - 8 sierpnia 2022, 23:13:16 - *.giganet.net.pl
It's over for Le...znaczy się Vikingur.

Andrzej - 8 sierpnia 2022, 23:15:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po tych wynikach Lecha to gratulacje Dudelange awansu bo Lech nie ma szans z wami wygrać jak wy wygrywacie po 5:0, a Lech przegrywa 5:0 z Karabachem czy w lidze wszystko przegrywają to nie ma o czym gadać

dobrytowar - 9 sierpnia 2022, 1:06:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe, dlaczego mati jeszcze nie napisał, że Lech to nie Legia i już ich przeszedł. A, jeszcze że trzech bramek to na pewno nie straci. A nie, czekaj.

Polak - 9 sierpnia 2022, 1:41:17 - *.telnetropczyce.pl
Ze strachu nawet nie awansują ;P Co z ta polską piłką nożną...

RAUL - 9 sierpnia 2022, 7:47:23 - *.centertel.pl
Zastanawiam się czy Prezes Rutkowski już dzwonił do Kuleszy aby mecz przełożyć prze meczem sezonu z Dudelange.

CY_nick - 9 sierpnia 2022, 9:16:06 - *.43.252.172.ipv4.supernova.orange.pl
Czy zwróciliście uwagę Szanowni Państwo na to jak nisko upadła nasz klubowa piłka ? Zmierzymy się z drużyną z Luksemburga jeżeli: ONI przegrają, a Lech wygra ... Upadek, beznadzieja i pukanie w dno od spodu !!!

lzs - 9 sierpnia 2022, 9:22:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciezko bedzie z tymi Luksemburczykami , bo mysle ze Vikingow Lech przejdzie.

Śliwka - 9 sierpnia 2022, 9:43:33 - *.laguna.net.pl
Pograne

FK - 9 sierpnia 2022, 12:23:26 - *.10.208.119
Pogromcy Legii !

Heniek - 10 sierpnia 2022, 0:49:16 - *.7.25.193.in-addr.arpa
W sumie to co nas obchodzi Dudelange. Na Islandii powinni ich obserwować.

Normal - 10 sierpnia 2022, 9:55:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Andrzej. Kiedy Lech przegrał z Karabachem 5-0? W dwumeczu odpadli 2-5 z zespołem który właśnie awansował do 4 rundy el. do LM.Jestem ciekaw ile razy twój klub grał w pucharach? 😂😂