11 sierpnia 2022, 20:30 - Chorzów (Stadion Miejski)

Ruch: 82. Jakub Bielecki - 2. Konrad Kasolik, 4. Przemysław Szur (11, 71. Remigiusz Szywacz), 98. Filip Nawrocki - 26. Kacper Michalski (46, 8. Patryk Sikora; 69, 6. Tomasz Swędrowski), 7. Jakub Piątek, 15. Jakub Witek (46, 5. Tomasz Wójtowicz), 20. Mikołaj Kwietniewski (61, 23. Artur Pląskowski), 10. Tomasz Foszmańczyk, 13. Łukasz Moneta - 95. Daniel Szczepan.

Górnik: 12. Tomasz Woźniak - 22. Serhij Krykun (72, 11. Dawid Tkacz), 25. Damian Zbozień, 4. Marcin Biernat, 6. Jonathan de Amo (56, 93. Karol Turek), 29. Daniel Dziwniel - 10. Łukasz Grzeszczyk, 88. Álex Serrano (72, 17. Łukasz Szramowski), 80. Egzon Kryeziu, 77. Damian Gąska - 9. Karol Podliński (79, 7. Patryk Pierzak).

żółte kartki: Szczepan, Piątek, Nawrocki, Szywacz - Turek, Pierzak.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 7108.

Bober - 11 sierpnia 2022, 22:26:16 - *.28.131.103
Pomimo wyszarpanego remisu sytuacja Górnika dalej nieciekawa. Zarząd dalej robi z kibiców idiotów a spadek do 2. Ligi coraz bliżej bo totalnie NIC nie zapowiada jakiejkolwiek poprawy. Zero wykończenia, napastnika brak. Straty w środku pola jak na podrzędnym orliku. Tkacz, Pierzak i reszta młodych chłopaków gra znacznie lepiej niż te Dziwnele, Grzeszczyki i inni bo przynajmniej biegają i nie podają do rywala. Niemniej jak się nie punktuje z Resovią czy Puszczą, to już się tych punktów w tej lidze wiele nie zdobędzie. Niech dyrektor sportowy już leci do gazet i przygotowuje kibiców na spadek, bo „w Łęcznej nikt nie chce grać” i jest to klub ostatniego wyboru.

Leczna - 11 sierpnia 2022, 22:26:31 - *.204.12.13.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Podlinski jaki system cię wypatrzył i ty zagrałeś w Lubinie? Jakim cudem? Chłopie snules się po boisku jak stara baba. 4 razy dotknąłeś piłkę dziś i skurcze się łapią w 70minucie. Zszedłeś i zaczęło odrazu coś się dziać, odrazu bramka. Ławka daleka ławka w lecznej

Polk - 11 sierpnia 2022, 22:27:30 - *.39.108.114.polineo.pl
Górnik ostatni mecz wygral w kwietniu. Trener Prasoł na 12 spotkań wygrała jeden raz!!! Żenada

Roki - 11 sierpnia 2022, 22:28:32 - *.play-internet.pl
Jest progres, bo jednak remis z liderem zdobyty w końcówce to progres.
Może będzie lepiej.

Guesto - 11 sierpnia 2022, 22:29:00 - *.home.aster.pl
Weźcie tego Podlińskiego wyślijcie gdzieś na Madagaskar dam wam na bilet dla niego... Co za dno

Sps - 11 sierpnia 2022, 22:29:13 - *.play-internet.pl
Dzięki polszit sport. Woleliście pokazać penis ziemny, choć mecz był w programie.

slazak - 11 sierpnia 2022, 22:30:12 - *.centertel.pl
Sprawiedliwy wynik. Górnik miał z 2-3 bardzo dobre sytuacje, jedną wykorzystał. Ruch grał w ataku nonszalancko, czasami wręcz frajersko. Do 65 minuty spokojnie powinno być 3:0 dla "niebieskich".

Champion@G - 11 sierpnia 2022, 22:36:39 - *.centertel.pl
@Sps! Troszkę na innych kanałach było...😁 Trzeba było tylko sobie o jeden przeskoczyć! 😉😉

Sps - 11 sierpnia 2022, 22:39:10 - *.play-internet.pl
Mam tylko polsat sport niestety

Mejt - 11 sierpnia 2022, 22:42:11 - *.30.140.208.syrion.pl
Ale boli Was wielki Ruch i słusznie ma boleć! Ino Ruch!

raf - 11 sierpnia 2022, 22:43:29 - *.icpnet.pl
Jedyny pozytyw to 1 punkt 2.Wozniak Szramowski Tkacz,Turek tez ambitnie gra ,Grzeszczyk grał b.ambitnie chciali się pokazać oby to był początek dobrej drogi powodzenia jedyna nadziejo lubelskiej piłki

raf - 11 sierpnia 2022, 22:45:04 - *.icpnet.pl

Olo - 11 sierpnia 2022, 22:48:31 - *.31.179.128.ipv4.supernova.orange.pl
Bober wyśpij się, wytrzeźwiej i dopiero zacznij pisać.

Ruch1920 - 11 sierpnia 2022, 22:49:54 - *.jmdi.pl
dlaczego Ruch gra co 3 dni a rywale co 5????dlaczego Ruch wyszedl w połowie rezerwowym składem????czy ktos w pzpn jest na haju???itak zwyciesto powinno być przypieczetowane 2 albo 3-0 ale coz.....taki jest sport.

Olo - 11 sierpnia 2022, 22:50:17 - *.31.179.128.ipv4.supernova.orange.pl
Lider dwa celne strzały, bez komentarza 🤦

lecho73 - 11 sierpnia 2022, 22:54:01 - *.centertel.pl
A tak pięknie było Wisła Puławy porażka Motor Lublin porażka i tu zapowiadało się na porażkę a tu remis Łęcznej dziadostwo Lubelszczyzna

rozbawiony - 11 sierpnia 2022, 23:01:42 - *.centertel.pl
W 100-tysięcznym Chorzowie lepsza frekwencja niż wczoraj w 700-tysięcznej Łodzi. Śmiechu warte 🤣🤣🤣🤣

PG - 11 sierpnia 2022, 23:13:54 - *.rev.poneytelecom.eu
Zieeeeew. Chwilowy zastój i Niebiescy jedziemy dalej hehe.

mundi - 11 sierpnia 2022, 23:15:20 - *.240.139.6
Ruch sam sobie przegrał ten mecz, mogli go zamknąć na 3 lub 4 do 0, niestety stracili frajersko dwa punkty. W Rzeszowie wygrali ze Stalą, która jest lepsza piłkarsko od Łęcznej.

Max - 11 sierpnia 2022, 23:15:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rozbawiony ...gdyby nie patologia i biedota z Świętochłowic, Rudy i innych miejscowościw których psy dupami szczekają na Ruchu frekwencja nie była by większa niż 2 tys ..Znam ten rejon Śląska doskonale ...

RUCH - 11 sierpnia 2022, 23:16:41 - *.centertel.pl
Każdy wie że frekwencja na Ruchu jest itak niska bo Ruch to nie Chorzów a połowa Górnego Śląska albo przynajmniej 1/3. Stadion masakra. Nic nie widać. Tylko na trybunie jest ok. Sami fanatycy się tam zbierają nie to co na górniku. Gdzie mają wszystkie udogodnienia, przychodzą całe rodzinki jak do kina czy teatru i zbiera się po kilkanaście tys.

Raffaello - 11 sierpnia 2022, 23:21:58 - *.204.12.90.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Ruch zgubił dwa punkty.

rozbawiony - 11 sierpnia 2022, 23:26:32 - *.centertel.pl
Jeśli Ruch na takiej stadionowej ruderze kręci lepszy wynik w ilości kibiców niż ŁKS na nowiutkim stadionie, to o czym to świadczy...? Myślicie, że ŁKS kibicują intelektualiści? Toż to łódzkie patusy, które swoje potrzeby fizjologiczne załatwiają w tunelach wejścia na trybunę. Nie ubarwiam. Trzeba było chodzić na palcach, by nie wejść całą stopą w kałużę moczu mimo dostępnych ToiToi.

Kame - 11 sierpnia 2022, 23:58:44 - *.205.172.6
No i beniaminek już się wyszalał, teraz wraca na swoje miejsce.

Ruch1920 - 12 sierpnia 2022, 0:00:53 - *.jmdi.pl
Kotala won z Chorzowa, juz za rok wybory

hahah - 12 sierpnia 2022, 1:49:20 - *.dynamic.chello.pl
@ruch
Zapomniałeś wspomnieć, że ruch to nie tylko Śląsk, ale także cały świat i kosmos buahahah.
Wy nawet jak o mistrza walczyliście ileś tam lat temu to nie było kompletu na tym kurniku 9 tysięcznym :D

ōkami - 12 sierpnia 2022, 6:10:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co tak słabo? Dawać Ruch to Esy, a nie jakieś Nieciecze ⬜🟥⬜🟥✌

Miki - 12 sierpnia 2022, 7:14:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wójtowicz to ani wciepy nie umi zrobić, a jak przeciwnik z boku wciepuje to ten dupek nawet nogi nie wystawio. Dramat

Cicha60 - 12 sierpnia 2022, 7:24:58 - *.204.44.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łęczna zdecydowanie lepsza .Rozpaczliwa obrona 60 w końcówce meczyku.I mało ludzi jak na taki stary klub.

abc - 12 sierpnia 2022, 8:11:02 - *.centertel.pl
Ruch już spuchł. Baraże maks. Arka i Podbeskidzie mają lepsze drużyny. No i oczywiście Wisła i ŁKS.

bazyli - 12 sierpnia 2022, 8:11:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Górnik Łęczna!. Ruch zatrzymany! W końcówce meczu można było się jeszcze pokusić o coś więcej, ale i remis jest świetnym wynikiem. Gratulacje!

Olo - 12 sierpnia 2022, 8:27:03 - *.31.179.128.ipv4.supernova.orange.pl
mundi 3,4 bramki oddając dwa celne strzały, jesteś oderwany od rzeczywistości buhhhaa😁

on - 12 sierpnia 2022, 8:31:01 - *.ennet.pl
Rok temu Ruch 2 liga, Górnik extraklasa, za rok być może będzie że to Ruch extraklasa a Górnik 2 liga.
W 2017 roku oba kluby grały razem w extraklasie.Następnie z powodu długów Ruch zdegradowany chyba do 4 ligi ale już od tamtego momentu pnie sie systematycznie w górę. Górnik z extraklasy dotarł do 2 ligi,następnie extraklasa i chyba ponownie 2 liga.

KSG - 12 sierpnia 2022, 9:27:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do - on ... Jak według ciebie Górnik spadnie do 1 ligi ( nie drugiej ) to odłóż te tabletki albo zmień lekarza ... Chyba że już jest za późno.

PG - 12 sierpnia 2022, 9:54:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już niedługo kibice Ruchu razem zagramy derby na stadionie Śląskim jeszcze trochę i spotkamy się w 1 Lidze pozdrowienia od PG.

wnuk - 12 sierpnia 2022, 10:50:50 - *.dynamic.chello.pl
Ruch za długi nigdy nie został zdegradowany. Od wielu lat takie sprawy konczą się ujemnymi punktami.
Za długi wyleciał ŁKS, bo trzeba było ratować Craxę.