12 sierpnia 2022, 21:59:50 - euzi
Debiut Jakuba Szumskiego w Samsunsporze

Jakub Szumski zadebiutował w Samsunsporze w wygranym na wyjeździe 2-0 (1-0) meczu 1. kolejki tureckiej II ligi z Altay SK.

12 sierpnia 2022, 20:00 - İzmir (Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu)
Altay SK 0-2 Samsunspor Kulübü
Kadeem Harris 22, Ahmet Sagat 88

żółta kartka: Kutay Yokuşlu (Altay SK).

sędziował: Cihan Aydın.

Szumski rozegrał całe spotkanie, a w Samsunsporze były pomocnik Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa Arvydas Novikovas wszedł na boisko w 70. minucie za Kadeema Harrisa. W drużynie gospodarzy poza kadrą pozostał Marco Paixão (w przeszłości Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk).

julmar - 13 sierpnia 2022, 7:15:39 - *.190.244.54