14 sierpnia 2022, 22:37:07 - LukaszR
Bartłomiej Drągowski zadebiutował w Spezii

Bartłomiej Drągowski zadebiutował w barwach Spezii w wygranym 1-0 (1-0) meczu 1. kolejki włoskiej Serie A z Empoli. 24-letni bramkarz rozegrał pełne spotkanie.

14 sierpnia 2022, 20:45 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 1-0 Empoli FC
M'Bala Nzola 36

żółte kartki: Emmanuel Gyasi, Arkadiusz Reca - Liam Henderson.

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Cały mecz w zespole gospodarzy zagrał Jakub Kiwior, Arkadiusz Reca grał do 76. minuty, gdy zmienił go Emil Holm, a Samuel Mráz (w przeszłości Zagłębie Lubin) nie znalazł się w kadrze na to spotkanie. Poza kadrą meczową drużyny gości pozostał Iwo Kaczmarski.

diego - 14 sierpnia 2022, 23:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trener lubi Polaków

Typer - 14 sierpnia 2022, 23:12:32 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Dobry mecz Kiwiora.Drągowski prawie bezrobotny.
Natomiast Reca to facet który gra na kredyt.Bardzo niepewne i nerwowe interwencje.

rympał - 14 sierpnia 2022, 23:20:40 - *.adsl.inetia.pl
Nie spodziewałem się że doczekam czasów że polscy piłkarze będą grać w takiej potędze piłkarskiej jak słynna - Spezia !!!

kaczka - 15 sierpnia 2022, 8:24:47 - *.dynamic.chello.pl
@rympał - to zdecydowanie dużo lepiej niż w dowolnym klubie ekstraklasy. Zresztą druga liga włoska dalej jest lepszym wyborem.

dziadu70 - 15 sierpnia 2022, 9:01:23 - *.interkar.pl
Bartek 1-6... pozdrowienia z Belgii

Raffaello - 15 sierpnia 2022, 10:13:26 - *.204.8.115.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Drągowski pewnie pojedzie na mistrzostwa świata do Kataru. Polska ma coraz mniej bramkarzy. A zawsze na tej pozycji mieliśmy 3-4 zawodników. A teraz znowu Szczęsny zawali mecz na mistrzostwach i wtedy już zakończy karierę w reprezentacji Polski.

kibol - 15 sierpnia 2022, 11:58:39 - *.centertel.pl
Polska Spezia

Pazurek - 15 sierpnia 2022, 12:45:57 - *.cust.tele2.se
Raffaello: Mrozek - Stal Mielec, Majchrowicz - Radomiak Niemczycki - Cracovia to tylko początek wszystkich utalentowanych bramkarzy co mamy w Polsce. W razie kontuzji jest jeszcze Gikiewicz, Białkowski.

3yt - 15 sierpnia 2022, 13:02:40 - *.dynamic.chello.pl
Taka miescinka wielkosci Lubina. Pograja kilka sezonow, a pozniej zgina na 39 lat w serie c. Nie pierwsi i nie ostatni.

fff - 15 sierpnia 2022, 14:11:17 - *.aronet.pl
Raffaello przeciez w bundeślidzia czeka najlepszy polski bramkarz o pseudominie "Giki"

FK - 16 sierpnia 2022, 11:19:13 - *.10.208.189