15 sierpnia 2022, 20:27:23 - LukaszR
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 5-2 (2-1) meczu 1. kolejki włoskiej Serie A z Veroną. 28-letni pomocnik grał do 76. minuty, kiedy zmienił go Alessio Zerbin.

15 sierpnia 2022, 18:30 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 2-5 SSC Napoli
Kevin Lasagna 29, Thomas Henry 48 - Chwicza Kwaracchelia 37, Victor Osimhen 45, Piotr Zieliński 56, Stanislav Lobotka 65, Matteo Politano 79

żółte kartki: Martin Hongla, Bruno Amione - Victor Osimhen, Kim Min-jae.

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).
widzów: 16 967.

W drużynie gospodarzy Paweł Dawidowicz rozegrał cały mecz, a poza kadra meczową pozostali Mateusz Praszelik i Mariusz Stępiński. Poza kadrą meczową Napoli znalazł się Hubert Idasiak.

Nana - 15 sierpnia 2022, 20:33:54 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Napoli gra kosmicznie.

kibol - 15 sierpnia 2022, 20:34:48 - *.centertel.pl
Chyba Mu sie cos przestawilo.
Dobry prognostyk przed Mundialem.

Rocket - 15 sierpnia 2022, 20:42:26 - *.wist.com.pl
Znakomity mecz Napoli, zszokowali chyba wszystkich bo nikt się takiego wyniku nie spodziewał. Druga połowa to była rzeź i chyba to nie jest przesada że tak mówię. Piotrek miał parę okazji i zdobył wreszcie tą bramkę, mam nadzieję że nie ostatnią w tym sezonie. Fajna rzecz na zamknięcie weekendu ligowego

cool - 15 sierpnia 2022, 20:47:42 - *.adsl.inetia.pl
La Gazetta wybrała Piotrka największym bohaterem meczu !!!

coco@ - 15 sierpnia 2022, 21:13:20 - *.centertel.pl
cool - przestaniesz wreszcie, te idiotyzmy wypisywać, pod każdym postem z bramką Polaka?

Szczery - 15 sierpnia 2022, 21:30:28 - *.net.autocom.pl
jedynym zawodzącym polskiej piłki jest lewandowski, który jest coraz gorszy, a liga hiszpańska odkryła jeszcze bardziej tą beznadzieje.

Egzpert - 15 sierpnia 2022, 21:34:58 - *.centertel.pl
No Piotr rywalizował z nie byle kim. Rywale mają w swoim szeregu nawet T. Henry.

Mądry - 15 sierpnia 2022, 21:37:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
FAJNIE ze Dawidowicz zagrał cały mecz,to pod kątem rep.Polski ważna rzecz.

cool - 15 sierpnia 2022, 21:39:53 - *.adsl.inetia.pl