19 sierpnia 2022, 20:54:43 - Dominik
Bramka Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił gola dla TSV München von 1860 w wygranym 3-1 (1-0) spotkaniu 5. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Hallescher FC. To drugi ligowy gol w tym sezonie 28-letniego pomocnika, który grał do przerwy, kiedy to zmienił go Joseph Boyamba.

19 sierpnia 2022, 19:00 - Monachium (Stadion an der Grünwalder Straße)
TSV München von 1860 3-1 Hallescher FC
Martin Kobylański 34, Yannick Deichmann 61, Joseph Boyamba 79 (k) - Andor Bolyki 74

żółte kartki: Christopher Lannert, Meris Skenderović, Martin Kobylański, Stefan Lex, Albion Vrenezi, Quirin Moll - Tunay Deniz, Jannes Vollert, Leon Damer, Elias Löder, Felix Gebhardt.
czerwone kartki: Tim Rieder (56. minuta, TSV 1860, za brutalny faul) - Tunay Deniz (27. minuta, Halle, za drugą żółtą).

sędziował: Steven Greif (Turyngia).

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Louis Samson.

Były zawodnik Śląska Wrocław Tim Rieder grał do 56. minuty, kiedy to opuścił boisko z powodu czerwonej kartki.

Drużyna Polaka jest liderem tabeli z dorobkiem 15 punktów.

jajko - 19 sierpnia 2022, 21:31:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Dlaczego nie gra w kadrze ?

PePE - 19 sierpnia 2022, 21:37:15 - *.centertel.pl
Bo jest za słaby. To tylko 3 liga

Raffaello - 19 sierpnia 2022, 21:48:44 - *.204.8.115.dsl.dynamic.t-mobile.pl
A kogo interesuje jakiś Niemiec grający w lidze okręgowej.

Juras - 19 sierpnia 2022, 22:02:41 - *.dip0.t-ipconnect.de
TSV 1860 to potega w tym roku awans do drugiej potem do 1bundesliga

Bayern - 19 sierpnia 2022, 22:30:07 - *.dynamic-2-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Potęgą to jest Bayern a nie jakieś dziadostwo które poprostu jest z Monachium, grając w 3 lidze. Żadnego awansu nie będzie. Z 3 ligi awansuje Ingolstadt i Elversberg (beniaminek, ale z ogromnym potenciałem) TSV może ewentualnie zagra w barażach i jeśli uda się awanowac do 2 Bundesligi, to do 1 już napewno nie awansują, co więcej po roku wrócą do 3 ligi

Karolina - 20 sierpnia 2022, 0:36:41 - *.dynamic.mm.pl
TSV 1860 Monachium idzie po Awans !

arbuz - 20 sierpnia 2022, 12:17:54 - *.dynamic.chello.pl
Martin ty polak jesteś nie niemiec!
walcz jesteś najlepszy ,jak to czytasz to w następnym meczu pomachaj mi dwa razy!