21 sierpnia 2022, 19:19:49 - mistol94
Debiut Jacka Góralskiego w Bochum

Jacek Góralski zadebiutował w Bochum w przegranym 0-7 (0-4) meczu 3. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Bayernowi. 29-letni pomocnik wszedł na boisko w 68. minucie, zmieniając Philippa Förstera.

21 sierpnia 2022, 17:30 - Bochum (Vonovia Ruhrstadion)
VfL Bochum 1848 0-7 FC Bayern München
Leroy Sané 4, Matthijs de Ligt 25, Kingsley Coman 33, Sadio Mané 42, 60 (k), Cristian Gamboa 69 (s), Serge Gnabry 76

żółta kartka: Saidy Janko (Bochum).

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 26 000.

Bochum po trzech kolejkach zajmuje ostatnie, 18. miejsce w ligowej tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

kibol - 21 sierpnia 2022, 19:21:21 - *.play-internet.pl
Udany debiut, zapamięta go na długo.

nn - 21 sierpnia 2022, 19:21:31 - *.adsl.inetia.pl
Udany debiut!Jak wszedł to tylko dwa gole stracili!

komato - 21 sierpnia 2022, 19:36:39 - *.giganet.net.pl
W reprezentacji stałe miejsce miał Hajto z 04, to i Jaca z 07 może być spokojny o wyjazd do Kataru

d2bo - 21 sierpnia 2022, 19:40:40 - *.play-internet.pl
Bayern bez Lewandowskiego to jest maszyna!

Jojo - 21 sierpnia 2022, 19:49:27 - *.centertel.pl
Jednego mniej w monachium i zaraz wyniki lepsze :D

st43-223 - 21 sierpnia 2022, 19:49:59 - *.centertel.pl
Lewy nic nie strzelił??
Aż się wierzyć nie chce... ;]

Ekspert - 21 sierpnia 2022, 19:59:12 - *.dynamic.chello.pl
Niezbyt udany debiut. Nie zdołał złapać nawet żółtej kartki.

Fansport - 21 sierpnia 2022, 21:04:15 - *.net.autocom.pl
Bayern po trzech kolejkach ma 15 goli, gdy był Lewandowski, miał 5, wniosek, bez Lewego Bayern jest trzy razy lepszy.

Net - 21 sierpnia 2022, 22:35:58 - *.play-internet.pl