21 sierpnia 2022, 20:23:20 - Dominik
Wygrana Dudelange w lidze

Football 1991 Dudelange, który jest rywalem Lecha Poznań w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy, wygrał 3-1 (0-1) w meczu 3. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z US Hostert.

21 sierpnia 2022, 18:30 - Dudelange (Stade Jos Nosbaum)
Football 1991 Dudelange 3-1 US Hostert
Dejvid Sinani 64, João Magno 73, 80 - Julian Bidon 22

Dudelange: 1. Lucas Fox - 67. Vincent Decker, 5. Jules Diouf, 24. Mehdi Kirch, 27. Sylvio Ouassiero - 10. Edis Agovic (72, 16. Charles Morren), 12. Bruno Freire (72, 77. Evann Mendes), 6. Vova, 21. Dejvid Sinani, 23. Samir Hadji - 9. João Magno (83, 14. Francisco Ninte).

żółte kartki: Sylvio Ouassiero, Vova, João Magno, Jules Diouf - Sekou Coulibaly, Serkan Basha.
czerwone kartki: Sylvio Ouassiero (53. minuta, Dudelange, za drugą żółtą) - Noah Dédenon (59. minuta, Hostert, za brutalny faul).

sędziował: Ricardo Morais.
widzów: 535.

Football 1991 Dudelange jest liderem tabeli z dziewięcioma punktami.

W pierwszym meczu Lech Poznań wygrał u siebie 2-0, rewanż zostanie rozegrany 25 sierpnia o godz. 20:30 w Luksemburgu.

Telemaniak - 21 sierpnia 2022, 20:26:40 - *.derkom.net.pl
W Luksemburgu nie muszą przekładać meczów a u nas muszą. A potem się dziwimy ze jesteśmy trzecim światem europy

mati - 21 sierpnia 2022, 20:33:21 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Telemaniak Real kiedyś przełożył finał pucharu króla , dla Ajaksu i innych pucharowiczów przełożyli całą kolejkę. We Francji , Belgii czy w Holandii to normalne że się przekłada mecze ale tam dawno zrozumieli to że europejskie puchary są najważniejsze i nikt nie płacze z tego powodu że przełoży się kilka nieistotnych meczy jak możesz mieć klub w europejskich pucharach. Czy te ligi to trzeci świat Europy? A o słabości lig nie decydują że przekładają medcze tylk to ile klubów może wprowadzić do Euroopy.

c6743 - 21 sierpnia 2022, 20:52:32 - *.192.80.165
Przegrywali do przerwy, potem w drugiej połowie grali w 10 a i tak odwrocili losy meczu na 3:1 niech Lechu lepiej ich nie zlekceważy ze swoją dwubramkowa zaliczką

mati - 21 sierpnia 2022, 21:14:53 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
grzybu żebyś się w czwartek nie zdziwił jak inni nie powiem kto cieszący się z porażek Polskich klubów. Wełdug takich jak ty Lech już miał dawno odpaść a nawet jak jest bez formy w lidzie to eliminuje takie kluby a taki wynik wcale nie eliminuje Lecha tylko daje dogrywkę Dudelange. Po za tym Dudelange jeszcze nigdy w historii europejskich pucharów nie odrobiło w rewanżu dwubramkowej straty.

Realista - 21 sierpnia 2022, 21:22:56 - *.net.autocom.pl
Amicę też pokonają i to trzema golami, żaden problem. Przypominam że umieli mistrza Rumnunii Cluj 3:0 i 3:2 odprawić w KLE.

mai - 21 sierpnia 2022, 21:27:00 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Realista a ja przypomnę że dla Dudelange żaden problem było odprawienie Legii z Ligi Europy 2-2 na łazienkowskiej i 2-1 w Luksemburgu przy dwóch czerwonych kartkach Legii w dwumeczu. A Lech przynajmniej ich ograł 2-0 u siebie.

jeziorak - 21 sierpnia 2022, 21:29:53 - *.47.115.159.ipv4.supernova.orange.pl
Heheh bidon strzelił gola już mu się znudziło bycie prezydentem? ;)

Dżordż - 21 sierpnia 2022, 23:11:32 - *.dynamic.chello.pl
Jeśli Lech będzie grał z Luksemburczykami w obronie jak ostatnio, to powtorzenie ligiwego wyniku przez F91 nie będzie zbyt trudne.

mateusz - 22 sierpnia 2022, 1:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Lech jaki wynik

PM - 22 sierpnia 2022, 4:12:15 - *.dynamic.chello.pl
@mai Dudelange wygrało na Łazienkowskiej 2:1, a u siebie obroniło remisem 2:2 zaliczkę. W tamtym sezonie Legia miała zresztą problem z własnym stadionem: z Trnawą 0:2, a na wyjeździe 1:0

RAUL - 22 sierpnia 2022, 8:40:11 - *.centertel.pl
Nieważne czy Lech czy Legia, Polski futbol wymaga aby każdy dokładał punkty do rankingu uefa. i oto w tym chodzi.

Daro Lew - 22 sierpnia 2022, 10:12:14 - *.dynamic.mm.pl