26 sierpnia 2022, 17:00:12 - bartekwr9
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił gola dla FK Atyrau w przegranym 2-4 (1-3) spotkaniu 17. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Akżajykiem Orał. Dla 34-letniego napastnika to druga ligowa bramka w sezonie.

26 sierpnia 2022, 15:00 - Orał (Stadion imieni Piotra Atojana)
Akżajyk Orał 4-2 FK Atyrau
Artur Gazdanow 8, Toma Tabatadze 20, 45 (k), Orałchan Omirtajew 78 - Piotr Grzelczak 33, Jurij Zawiezion 68

żółte kartki: Siergiej Szustikow, Ardak Saulet - Dienis Mitrofanow, Paweł Baranowski.

sędziował: Danijar Sachi (Kyzyłorda).

Grzelczak zszedł z boiska w przerwie, gdy wszedł na nie Dienis Mitrofanow. W drużynie gości cały mecz zagrali Paweł Baranowski i Matheus Bissi (kiedyś Raków Częstochowa).

FK Atyrau ma na koncie 22 punkty i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Mało strzela ale gra !!!! Porządne pieniądze zarabia
Spora piłkarzy w jego wieku ,zakończyło kariery lub graja po 2 ligach...

mgmg - 26 sierpnia 2022, 17:47:39 - *.dynamic.chello.pl
co to wogle za zwyczaje? W przerwie jeden gracz wchodzi sobie na boisko i dlatego drugiego już nie wpuszczają? Kazachstan....

Kamil - 26 sierpnia 2022, 21:01:03 - *.centertel.pl