27 sierpnia 2022, 20:23:36 - maciejko
Debiut Arkadiusza Milika w Juventusie

Arkadiusz Milik zadebiutował w Juventusie w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Romą. Polak wszedł na boisko w 77. minucie w miejsce Fabio Mirettiego.

27 sierpnia 2022, 18:30 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 1-1 AS Roma
Dušan Vlahović 2 - Tammy Abraham 69

żółte kartki: Manuel Locatelli, Filip Kostić - Bryan Cristante, Zeki Çelik.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).
widzów: 41 003.

Cały mecz w składzie gospodarzy rozegrał Wojciech Szczęsny, a w zespole gości w przerwie na boisko wszedł Nicola Zalewski w miejsce Leonardo Spinazzoli.

Roma zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, Juventus jest szósty z pięcioma "oczkami".

komato - 27 sierpnia 2022, 20:28:06 - *.giganet.net.pl
Występ Milika raczej z rodzaju tych "niewidocznych".
Roma świetnie zagrała w defensywie i ciężko było się graczom Juve przebić, zwłaszcza w 2. połowie.
Świetnie zagrał Nicola Zalewski, jego rajdy, opanowanie i boiskowe 'czytanie' gry - international level, jak to powiedziałby pewien trener

Kopacz - 27 sierpnia 2022, 20:28:25 - *.centertel.pl
Chociaż troszkę pobiegał

cool - 27 sierpnia 2022, 20:29:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Arek. Oglądałem i Arek pokazał że będzie silnym punktem Juventusu.13 minut ale to wystarczyło żeby zdobyć zaufanie trenerów ,kolegów i kibiców.Jeszcze raz brawo !!!

MM. - 27 sierpnia 2022, 20:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego w losowaniu LM napisaliście że Milik gra w Marsylii?

iii - 27 sierpnia 2022, 20:39:14 - *.adsl.inetia.pl