28 sierpnia 2022, 14:54:05 - LukaszL
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę dla Henan Songshan Longmen w wygranym 2-1 (1-0) meczu 15. kolejki chińskiej ekstraklasy z Guangzhou FC. Dla 35-letniego pomocnika to drugie ligowe trafienie w sezonie.

28 sierpnia 2022, 13:00 - Zhengzhou (Zhengzhou Hanghai Stadium)
Henan Songshan Longmen 2-1 Guangzhou FC
Adrian Mierzejewski 26 (k), Yang Shuai 49 - Jie Ling 77

żółte kartki: Yang Shuai, Mawlanyaz Dilmurat, Wang Shangyuan, Zhong Yihao - Wu Shaocong, Rong Hao.

sędziował: Liu Wei.

Mierzejewski rozegrał całe spotkanie.

Po 15 rozegranych spotkaniach Henan Songshan Longmen zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów.

awu - 28 sierpnia 2022, 15:30:18 - *.106.172.12
Szacunek że jeszcze mu się chce grać. Mierzejewski kiedyś to był kozak jakich mało.

Borys Wódk - 28 sierpnia 2022, 15:32:23 - *.limes.com.pl
Gdzie jest rtęć?!

pyra@o2.pl - 28 sierpnia 2022, 15:39:08 - *.play-internet.pl
Henan Shonshan Longman ma najwierniejszych fanów w całym powiecje Shonsan.

Mierzej - 28 sierpnia 2022, 16:27:12 - *.bb.online.no
Jakby Wam tyle płacili też by się chciało biegać za piłka 😉

donald - 28 sierpnia 2022, 16:55:45 - *.nut.ninja
covid szaleje a on nie jest na profilaktycznej kwarantannie kowidowej?

Qusjs - 28 sierpnia 2022, 17:05:32 - *.reb.o2.cz
Jak już dawno temu rząd ChRL zakręcił kurek z pieniędzmi na piłkę. Zostali w Chinach tylko bardzo przeciętni gracze.

Kazach - 28 sierpnia 2022, 18:08:32 - *.197.89.90.edial.pl
Do Borys Wódk
W termometrach.

m - 29 sierpnia 2022, 8:40:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mierzejewski strzelil gola z argentyna w wygranym meczu nie z pierwsza argentyna ale mecz w polsce byl messi i wielu graczy dobrych wtedy nie gralo.to pilkarz chyba naki olsztyn ,Andrzeja NAKIELSKIEGO wychowanek .

m - 29 sierpnia 2022, 8:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
adrian jako 16 latek trzy mecze w stomilu w 2 lidze 2 szczebla wtedy jeszcze rozegral gral malo minut.przyjezdzaj do olsztyna pomoz stomilowi ,daj spokoj sobie duzo mozesz zrobic dla olsztynskiej pilki jeszcze ,wiadomo wszystko na spokojnie jestes mocny gosc australia arabia saudyjska teraz chiny mocarz.

m - 29 sierpnia 2022, 8:54:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
5 czerwca 2011 roku polska wygrala 21 z argentyna gola na 10 po asyscie roberta lewandowskiego strzelil adrian mierzejewski ,drugi gol dla polski byl autorstwa pawla brozka.

brawo Adri - 29 sierpnia 2022, 14:28:43 - *.miasto.gdynia.pl
Szanuję. Wykorzystał potencjał, realnie ocenił swoje możliwości i spieniężył talent za bajeczne pieniądze, żyje w egzotycznych krajach i zarobił tyle siana, że do końca życia się ustawi. Tak się wygrywa życie