Stal Stalowa Wola 1-2 pd. Puszcza Niepołomice

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski, 19. Bartosz Grasza, 2. Paweł Kucharczyk, 24. Arkadiusz Ziarko (101, 14. Bartłomiej Olszewski) - 7. Sławomir Duda (102, 21. Jakub Lebioda), 5. Wołodymyr Chorolśkyj (66, 6. Wiktor Stępniowski), 18. Przemysław Stelmach (72, 13. Kacper Myszogląd), 17. Mariusz Szuszkiewicz, 10. Michał Kitliński (72, 11. Patryk Marut) - 23. Kōsei Iwao.

Puszcza: 12. Krzysztof Wróblewski - 17. Jakub Bartosz, 3. Michał Czarny, 27. Łukasz Sołowiej, 77. Erik Čikoš - 9. Rafał Boguski (61, 11. Émile Thiakane), 70. Wojciech Hajda (102, 8. Piotr Mroziński), 37. Szymon Jopek (75, 14. Jakub Serafin), 30. Adam Kramarz (61, 10. Hubert Tomalski), 7. Grzegorz Aftyka (61, 6. Marcel Pięczek) - 18. Lucjan Klisiewicz.

żółte kartki: Szuszkiewicz, Marut, Duda, Iwao - Čikoš, Thiakane, Serafin, Tomalski, Mroziński.

źródło: własne / Stal Stalowa Wola / Puszcza Niepołomice / Statscore

Niepołomic - 30 sierpnia 2022, 19:12:10 - *.dynamic.mm.pl
Stalówka postawiła bardzo twarde warunki. Zagrali co najmniej jak 2 ligowiec a nawet 1 ligowiec

Obserwato - 30 sierpnia 2022, 19:12:39 - *.fiberway.pl
Szkoda że nie rozstrzygnięty w 90 minutach.Szkoda sił,bo w piątek już wielkie derby małopolski Wisła - Puszcza.

Leonn - 30 sierpnia 2022, 19:21:57 - *.tvkstella.pl
Sędzia tragiczny. W dogrywce przerw na 5-6 minut a chłop dolicza minutę i jeszcze zabiera ostatni rożny dla Stali.

ZKS - 30 sierpnia 2022, 19:39:17 - *.dynamic.mm.pl
Nie wygrał zespól lepszy lecz ten kory grał w 14. Iwanowicz to imitacja sędziego. Nie bez powodu wyłapał tyle bluzgów od trybun.

wp - 30 sierpnia 2022, 19:51:53 - *.dynamic.mm.pl
Dajcie adres tego Iwanowicza.

Bolo - 30 sierpnia 2022, 20:04:16 - *.interblock.pl
Sędzia pozwalał na ostrą grę i mylił się w dwie strony. Nie odgwizdał dużo fauli jedynych, jak i drugich. Natomiast to co zrobił na koniec, to było czyste chamstwo! Oczywiście ma prawo zakończyć mecz, gdy drużyna ma rzut rożny...ale po co to robić???

eliot - 30 sierpnia 2022, 20:05:57 - *.tvkstella.pl
dokładnie, był beznadziejny dla obu ekip, ale no dolioczyć ledwie minutę i skończyć w takim momencie.. Czerwona kartka dla tego sędziego.

Kibic - 30 sierpnia 2022, 20:23:02 - *.225.207.49 (*.116.198.226)
Oby Kosei czesciej w 1 składzie, w końcu jest napastnik który w meczu z klasowym rywalem dochodzi z łatwością do sytuacji bramkowych. W Puszczy też by grał w 1 składzie, musi zgrywać sie z Dudą i Mariem

t - 30 sierpnia 2022, 21:38:20 - *.fiberway.pl
To typowe, że gdy gra Puszcza to wypuszczany jest z czeluści jakiś sędzia-ogór. Ostatnio w lidze na meczu z Sosnowcem też "sędziował" jakiś zielonek.
Prawdopodobnie odpalony jest protokół "NIE POZWÓLCIE PUSZCZY NIGDZIE AWANSOWAĆ BO HEHE TROCHĘ GŁUPIO TAK", no a ale, że Puszcza nauczyła się już grać z sędziami-debilami to wykorzystała to na swoją korzyść ;-)

Boroń - 31 sierpnia 2022, 8:42:42 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry mecz Stalówki,nie ustępowali na krok wyżej notowanemu rywalowi,ba nawet dłuższymi momentami dominowali na boisku....brawa za walkę za dobry mecz, myślę, że z taką grą walka o awans jest całkiem realna

raul - 31 sierpnia 2022, 11:03:55 - *.dynamic.mm.pl
Wielkie Brawa za walke , zaangażowanie i charakter dla Wszystkich chłopaków . Chcialbym taka Drużynę widziec co mecz ( oczywiście z większą skutecznością i innym wynikiem . ) Widoczny brak w środku pola , na skrzydle i w ataku . Brakuje odwagi albo umiejętności , by uderzyć na bramkę zza pola karnego albo będąc juz w jego obrębie . Wystarczy precyzyjny strzał tak jak to zrobił Iwao ( fakt , ze cala Puszcza wtedy stanęła licząc na faul )Nie jesteśmy Barcelona i nie wjedziemy wprost do bramki . No i największy mankament dokładne ostatnie podanie i ... proszę wypracujcie schematy rozegrania rzutów wolnych i roznych , gdyz w tym elemencie nie stanowimy żadnego zagrożenia .Iwao słaba skuteczność ale wyróżniał się, w 120 minucie jeszcze zasuwa i rozgrywa ładnie piłkę. Musi grać jak najwięcej. Szuszkiewicz też żelazne płuca.
Powalczyli, brawa bo gorsi nie byli. Na minus na pewno zmiennicy. Dzieki za świetny doping i emocje . Do zobaczenia w Niedziele na Wisloce.