Fortuna PP: Start Jełowa 0-4 Zagłębie L.

30 sierpnia 2022, 17:30 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Start Jełowa 0-4 Zagłębie Lubin
Aleks Ławniczak 5, Mateusz Bartolewski 9, Filip Starzyński 39, 43

Start: 23. Marcin Kaczmarczyk - 5. Roman Forma, 18. Krzysztof Pluta (64, 14. Gracjan Habdas), 15. Artur Widera, 11. Patryk Bandura (74, 17. Jakub Ciastko) - 3. Dżejms Kosia-Fomba, 13. Mykoła Serżaniuk, 6. Rafał Staś (74, 21. Michael Segieth), 8. Ihor Babanśkych (64, 2. Mateusz Dukat), 7. Jakub Wacławczyk (64, 19. Aleksander Padamczyk) - 12. Tomasz Segieth.

Zagłębie: 1. Jasmin Burić - 27. Bartłomiej Kłudka, 5. Aleks Ławniczak, 24. Kacper Lepczyński, 77. Mateusz Bartolewski - 16. Adam Ratajczyk (70, 9. Tornike Gaprindaszwili), 20. Marko Poletanović (62, 6. Tomasz Makowski), 33. Kōki Hinokio, 18. Filip Starzyński (46, 17. Szymon Kobusiński), 39. Damjan Bohar (46, 29. Cheikhou Dieng) - 15. Martin Doležal (62, 19. Rafał Adamski).

Skjxkdnx - 30 sierpnia 2022, 19:25:29 - *.adsl.inetia.pl
Nie chciało im się, spokojnie mogli strzelić 10…

Halina - 30 sierpnia 2022, 19:26:20 - *.adsl.inetia.pl
Super skuteczny Doleżal jak zwykle zero.

Ciprolo - 30 sierpnia 2022, 19:31:47 - *.centertel.pl
W drugiej połowie nie było widać żadnej różnicy między gwiazdkami a chłopakami z 5 poziomu rozgrywkowego, którzy jutro rano będą rozwozić pieczywo i sprzedawać kurczaki. Tak samo jak nie widać różnicy między drużynami z Polski i Islandii. A jesli nie widać różnicy to po co przepłacać ? Ps tak wymagam tego że jeśli ktoś zarabia 10-15 tys miesięcznie na rękę to w starciu z amatorami powinien mecz skończyc się dwucyfrowo 10-0, 15-0 itp.

HNK1911 - 30 sierpnia 2022, 19:38:22 - *.play-internet.pl
Chyba ZL miało najłatwiejszego rywala do przejścia. Na razie tylko TSP wtopiło, reszta planowe wygrane. Dobry mecz w Rzeszowie
ŽNK⬜

fafner - 30 sierpnia 2022, 19:41:10 - *.13-2.cable.virginm.net
Dżejms xd

Fares - 30 sierpnia 2022, 19:42:54 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Ciprolo twoje zdanie ok tylko po co meczyc chłopaków nie pod ten adres chleb dowiozą a tak poważnie z szacunku do rywala i pod kątem taktyki itp mecz wygrany był to po co meczyc się można sprawdzić co nie co trzeba myśleć a nie tłuc

Marek - 30 sierpnia 2022, 19:45:33 - *.adsl.inetia.pl
Dwóch Segiethów, jeden Polak, drugi Niemiec, bracia?

Bako - 30 sierpnia 2022, 19:49:49 - *.58.143.31
Już kretyny z Legnicy i okolic maja najwiecej do powiedzenia jak zwykle !!! Dobrze ze przychodzi nowy napastnik może coś się ruszy z przodu bo Dolezal nie nadaje się nawet do rezerw !!!!

Creek - 30 sierpnia 2022, 20:02:18 - *.dynamic.chello.pl
Czy Hinokio nie może grać ze Starzyńskim razem częściej?

wichura - 30 sierpnia 2022, 20:52:06 - *.204.64.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak powinien wyglądać mecz drużyny z Ekstraklasy z amatorami: szybkie dwa gole, potem do przerwy kolejne dwa i wymiana kluczowych piłkarzy, żeby na weekend byli wypoczęci. Ale że zmiennicy, teoretycznie aspirujący do gry w Ekstraklasie, nic nie dołożyli - to wstyd.

asas - 30 sierpnia 2022, 21:03:10 - *.dynamic.mm.pl
jedno imie jest spolszczone Dzejms, a Michael juz nie na prawde 90minut mnie zadziwia tymi swoimi tlumaczeniem nazw druzyn i nazwisk :D

Halina - 30 sierpnia 2022, 21:34:58 - *.adsl.inetia.pl
Mnie zadziwia jak można być analfabetą i pisać na prawdę, zamiast naprawdę.

Miedź - 30 sierpnia 2022, 21:42:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1szy skład na taki zespół i tylko 0:4 nieudacznik hahahahaha . Spadek pewne info.

ZL - 30 sierpnia 2022, 21:59:43 - *.centertel.pl