31 sierpnia 2022, 22:40:44 - maciejko
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu w wygranym 2-0 (1-0) meczu 4. kolejki włoskiej Serie A ze Spezią. Dla Polaka, który w 85. minucie zmienił na boisku Dušana Vlahovicia, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

31 sierpnia 2022, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 2-0 Spezia Calcio
Dušan Vlahović 9, Arkadiusz Milik 90

żółte kartki: Simone Bastoni, Emil Holm (Spezia).

sędziował: Andrea Colombo (Como).
widzów: 35 709.

W drużynie gospodarzy do 43. minuty grał Wojciech Szczęsny, którego z powodu kontuzji zmienił Mattia Perin. Cały mecz w zespole gości rozegrali Bartłomiej Drągowski, Jakub Kiwior i Arkadiusz Reca, a poza kadrą meczową znalazł się były napastnik Zagłębia Lubin Samuel Mráz.

Juventus jest czwarty w tabeli z ośmioma punktami, Spezia zajmuje 13. miejsce z czterema "oczkami".

Trampek - 31 sierpnia 2022, 22:43:10 - *.249.184.148
Brawo Arek. Mimo tylu przeciwności losu spełniłeś swoje marzenie o grze dla Juve, a dziś kolejna, wielka chwila...

hans - 31 sierpnia 2022, 22:43:23 - *.v4.arkomnet.eu
Brawo Milik. Oby złapał wysoką formę a nie złapał kontuzji przed mundialem !

nnbh - 31 sierpnia 2022, 22:43:53 - *.adsl.inetia.pl
No to bez Szczęsnego na mundualu. Już pewnie zapytania o Fabiana by wrócił do repry

South70 - 31 sierpnia 2022, 22:47:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Arek!!

Mądry - 31 sierpnia 2022, 22:49:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do :nnbh
O bramkarzy mozemy byc spokojni,jest Dragowski,Skorupski i wielu innych.Nie trzeba pytac Fabiańskiego.

2009 rok - 31 sierpnia 2022, 23:14:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Dobry wybór.Żeby tylko grał.Niech sie ogrywa.On odpali

Bako - 31 sierpnia 2022, 23:19:26 - *.58.140.109
Bez Szczesnego mamy o wiele większe szanse wyjścia z grupy !!!

Fakþt - 31 sierpnia 2022, 23:29:23 - *.146.1.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Noi co?Arek gratulacje ,wiem ze jesteś dobrym napastnikiem!!!te slabiaki typu z MLS u i tych krajów emerytowanych powinni się uczyć!

fansport - 31 sierpnia 2022, 23:37:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na pustaka to na W-Fie potrafią.Więc żadnej chwały mu to nie przynosi.

🙈& - 31 sierpnia 2022, 23:46:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z takimi ogórkami to ja bym z pięć strzelił niż te drewno jedna.🙈🙈🙈🤣🤣
;🤣

Olo - 1 września 2022, 0:27:49 - *.31.40.137.ipv4.supernova.orange.pl
Czytam te wasze komentarze ogórki, żenada 🤣🤣🤣

furti - 1 września 2022, 1:05:26 - *.play-internet.pl
super Arek! zycza Ci zebys wygrol wszystko co jest do wygrania a w finale ligi mistrzow strzelil zwycieskiego gola. zaproszymy tych wszystkich zawistnych umeczkow na impreze zeby roz w zyciu se dobrze pojedli i popili. a tak na powaznie co wyscie w zyciu osiagneli ze jest w wos tyle zawisci??

parowóz - 1 września 2022, 6:35:22 - *.151.45.140