3 września 2022, 11:30 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kotwica: 1. Oskar Pogorzelec - 21. Michał Kozajda, 66. Piotr Witasik, 73. Bartłomiej Kulejewski, 19. Sebastian Murawski, 3. Radosław Tuleja - 22. Kamil Kort, 6. José Cabrera (56, 8. Michał Cywiński), 16. Josip Šoljić, 10. Paweł Łysiak (67, 97. Tomasz Kaczmarek) - 17. Grzegorz Goncerz (68, 25. Jakub Bojas).

Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 27. Bartosz Boruń, 3. Mateusz Słodowy, 44. Jewhenij Zacharczenko, 2. Dominik Klimkiewicz (71, 77. Remigiusz Borkała) - 11. Dariusz Kamiński (85, 23. Salvador Pryka), 7. Przemysław Lech, 10. Farid Ali, 8. Kamil Jadach (71, 18. Natan Wysiński), 20. Szymon Gołuch - 21. Daniel Stanclik.

żółte kartki: Łysiak, Cabrera - Zacharczenko, Klimkiewicz, Boruń.

widzów: 1500.

Leon - 3 września 2022, 13:24:57 - *.adsl.inetia.pl
Cienki ten lider.

greenbay - 3 września 2022, 13:25:26 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzębie bardzo dobry mecz. Sędzia okradł Was z punktu. Widać progres. Wspaniała walka do końca! Głowy do góry i szykujcie się na kolejny mecz. Brawo.

Jarek - 3 września 2022, 13:25:36 - *.amplus.net.pl
Bieda-stroje Kotwicy- odpadające literki- żenada...

90m - 3 września 2022, 13:26:49 - *.CNet.Gawex.PL
Jak sędzia okradł? Jak nie uznał prawidłowej bramki na 2:0 - nie było spalonego.

Ripper - 3 września 2022, 13:27:29 - *.dynamic.chello.pl
co oni tak grali wcześniej

Realia - 3 września 2022, 13:28:26 - *.199.59.180
Kibice szacun 100% doping przez 90 minut po obu stronach! WOW💥 Jastrzębie, agresywne, przy odrobinie szczęścia (sam na sam, poprzeczka przy stanie 0-0) mogło wyszarpać 3 pkt😉 Gracz meczu Pan Patryk bramkarz Kotwicy, to on oraz... siła rozpędu wygrali kołobrzeganom ten mecz. GKS wreszcie coś pokazało👍 Niech JSW zainwestuje a będą baraże☺️ Poziom sędziowania NIESTETY dno👎
Kotwica macie duża przewagę, ale sami przyznajcie mecz na remis ze wskazaniem na GKS (sytuacja sam na sam w I połowie)

asd - 3 września 2022, 13:28:32 - *.raciborz.vectranet.pl
Obejrzałem sobie meczyk na tvp sport stronie z racji tego iż jestem raczej niedzielny oglądam sobie ją raz na tydzień. To tak się zastanawiam nad tymi koszulkami z Kotwicy prezentują się ładnie z przodu ale odkleją się te literki na plecach powinniście raczej "ganiać " ludzi czy zwracać im uwagę odpowiedzialnych za stroje. Kolory są bardzo ładne no ale śmiesznie wygląda jak piłkarzowi się coś z pleców odkleja nie wiem czy wcześniej mieliście ten problem bo nie widziałem meczy wcześniejszych Kotwicy czy to tak jedno razowo się teraz stało, a co do samego meczu 2 połowa już znacznie lepsza od pierwszej na razie Kotwica wyrasta na lidera tej grupy

Rybak - 3 września 2022, 13:28:51 - *.43.80.205.ipv4.supernova.orange.pl
Dominacja Jastrzębia przez cały mecz i niestety przegrana.

kris09 - 3 września 2022, 13:31:25 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Kotwica hegemon 2 ligi...Jastrzębie bardzo dobry mecz,ale czekaj-przegrany....

Realia - 3 września 2022, 13:31:31 - *.199.59.180

Tripper - 3 września 2022, 13:31:56 - *.dynamic.chello.pl
ciekawe kiedy stracą rezon; podobnie kiedyś Flota Świnoujście ostro zaczęła była długo liderem,
a potem nagle coś się zacięło

okrasa - 3 września 2022, 13:33:23 - *.43.80.205.ipv4.supernova.orange.pl
Jastrzębie dużo lepsze. Kotwica chyba niezle sędzią smaruje.

kura - 3 września 2022, 13:34:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe czy Kotwica ma kasę w razie awansu do 1 ligi

Valdas - 3 września 2022, 13:43:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sprzątnęli najlepszych graczy z Grudziądza i wciągają tę ligę nosem. Szacunek

Do Leon - 3 września 2022, 13:56:32 - *.151.37.157
No cieńki. Osiem zwycięstw z rzędu. Ty pewnie byś 100 z rzędu wygrał i to na jednej nodze.

sas - 3 września 2022, 14:00:29 - *.191.165.201.ipv4.supernova.orange.pl
Niezrównoważony prezes przestanie płacić to się skończy granie w Kołobrzegu

Tom - 3 września 2022, 14:13:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego są liderem?To proste bo wygrywają.Kazdy ma szanśę pójsc dogąr Kotwicy.A co będzie na końcu,odpowiedz w czerwcu 2023.W Kołobrzegu nikt się nie podnieca awansem, w przciwieństwie do niektórych komentatorów.A przegrana tez kiedys przyjdzie bo taka jest "kopana"

Mak - 3 września 2022, 14:33:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciałem sobie ten meczyk obejrzeć w TV ale się nie dało. Doping w Kołobregu polega na waleniu młotkiem w metalowy kosz do śmieci.

Asia - 3 września 2022, 15:04:18 - *.204.12.216.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Kotwica wygrała tylko przez brak skuteczności Jastrzębia.

Jurek - 3 września 2022, 15:13:31 - *.43.28.212.ipv4.supernova.orange.pl
Trzymajcie tego niby trenera z daleka od drużyny,a GKS będzie grał coraz lepiej. Dwa mecze beż Kurdziela i co?Widać zaangażowanie i naprawdę mądrą grę.Apomoc jadach,Ali,Lech wyłączyli Kotwicę.A tak na marginesie,może PZPN przedłuży niby trenerowi karę do końca sezonu!!!

Jurek - 3 września 2022, 15:15:23 - *.43.28.212.ipv4.supernova.orange.pl

ZS1906 - 3 września 2022, 15:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KOTWICO jestes wielka gratulacje i pozdrowienia z Sosnowca.Prymitywne komentarze olewajcie.Hanysy maja taki budzet ze glowa boli wiec szukaja prymitywnych chwytow aby sie wybielic ze sa slabi

Art. - 3 września 2022, 15:32:54 - *.205.214.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Takie dobre jastrzębie, a co tu robi w 2 lidze. C oś pamiętam, że było piętro wyżej.

Art. - 3 września 2022, 15:41:18 - *.205.214.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ci co wygrywają w tej lidze nazywaciekupczykami. To Barcelona i Bajernteż kupczyki. Głupi prezes grudziądza ymyślił,a barany powtarzają.wy idjoci wszyscy macie parcie na skło, ajak wam nie wchodzi to wszyskich obrażacie wkurza was, że kotwa wygrywa. To sami wygrywajcje niezazdroććcie. TOM masz rację. Sprawę rozpatrzył wydziałxyscypliny PZPN raz na zawsze. Pozdro dla ciebie SZ1096

icom - 3 września 2022, 16:57:41 - *.204.12.216.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Kotwica na totalnym fuksie skasowała 3 pkt. Jastrzębie górowało w każdym elemencie oprócz skuteczności.

Do icom - 3 września 2022, 17:11:36 - *.cpe.teksavvy.com
Jakie to ma znaczenie ? Wygrana to wygrana 3 punkty to 3 punkty ;)

Do icom - 3 września 2022, 17:48:16 - *.cpe.teksavvy.com

JurrO - 3 września 2022, 18:58:33 - *.play-internet.pl
Jak mowi stare piłkarskie przysłowie kto nie wykorzystuje 100% sytuacji ten przegrywa mecz. Stanclik mógł sam wygrać mecz ale nie wpakował piłki do siatki. Kotwica ma pewny awans. Podobnie jak GKS kilka lat temu po awansie z 3 ligi przeszedł 2 ligę bez mydła.
Jastrzębie w końcu ładny mecz dla oka ale punktów z tego nie ma.

kuba79 - 3 września 2022, 19:15:00 - *.dynamic.chello.pl
Kotwa Szacun

Obserwator - 3 września 2022, 21:09:37 - *.205.148.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tripper Flota to Flota i szacunek dla Leszka ( kiedyś z nim rywalizowałem i Pozdrawiam, ryba), dziś Kotwica Kołobrzeg to KIBICE, ZARZADZ, PILKARZE I SZTAB i te trybiki się zazębiają doskonale💪⚽

Kolanski - 3 września 2022, 21:13:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kotwica ma skład na 1 ligę, tam gra połowa Stali Rzeszów, + Bojas i inne wynalazki które mają minimum 100 meczów w 1 lidze. Z całym szacunkiem, ale 2 liga jest słaba w tym sezonie. kKS Kalisz nie jest w stanie walczyć o awans, bo nie mają pieniędzy, grają gola 11nastka + młodzieżowcy ze swojej akademii . Kalisz rozwiązał kontrakty z 9 zawodnikami, którzy grali na top poziomie. Nikogo nie wzięli oprócz zawodników z drugiego składu.

tadek - 3 września 2022, 23:06:25 - *.dynamic.chello.pl
Nasi dobrze zagrali w Kołobrzegu, szkoda tylko że bez punktów.

miro - 4 września 2022, 4:04:43 - *.dynamic.chello.pl
Licza sie punkty a nie piekna gra gra dla oka.

!!!!! !!! - 4 września 2022, 6:52:58 - *.204.12.51.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Kapitalny mecz Gks Jastrzębie i to wiadomo dlaczego,bo na ławce trenerskiej brakowało
Kurdziela.
I to nie jest przypadek....Kurdziel panu dziękujemy i wiemy kto ma prowadzic w następnym meczu nasza drużynę!!!!!

rzaruok - 5 września 2022, 7:08:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Kurdziel siedział na trybunach bardzo blisko ławki Jastrzębia i co chwilę wstawał i wydawał polecania. Także Twoja teoria upadła;-P