3 września 2022, 16:55:14 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu w zremisowanym na wyjeździe 1-1 (1-1) meczu 5. kolejki włoskiej Serie A z Fiorentiną. Dla polskiego napastnika to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

3 września 2022, 15:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-1 Juventus FC
Christian Kouamé 29 - Arkadiusz Milik 9

żółte kartki: Sofyan Amrabat - Aléx Sandro, Manuel Locatelli, Danilo.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).

W 44. minucie Luka Jović (Fiorentina) nie wykorzystał rzutu karnego (Mattia Perin obronił).

Milik rozegrał całe spotkanie, a kontuzjowany Wojciech Szczęsny pozostał poza kadrą Juventusu. W drużynie gospodarzy Szymon Żurkowski wszedł na boisko w 79. minucie za Antonína Baráka.

Juventus jest trzeci w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów, a Fiorentina jest dziesiąta z sześcioma punktami.

jj - 3 września 2022, 16:57:28 - *.adsl.inetia.pl
STadiony świata!!!!

Patik - 3 września 2022, 16:57:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo AREK !

Mati - 3 września 2022, 16:58:32 - *.centertel.pl
No panie Milik jak ty mi zaimponowales w tej chwili. Naprawdę pierwsze jego mecze w Juve robią wrażenie. Szykuje się fajny atak z Lewym na mundial.

Staszek - 3 września 2022, 20:30:48 - *.zapnet-isp.net
Zobaczcie tą bramkę, rzeczywiście chu.... ten napastnik.

michau - 3 września 2022, 20:51:13 - *.play-internet.pl
Wszędzie gdzie grał(oprócz niemca) zaczynał z przytupem,potem coraz większe problemy. Jest takie przysłowie'nie ważne jak zaczynasz,ważne jak kończysz"

Oudematek - 3 września 2022, 21:49:26 - *.36.150.102
Jeśli z Lewandowskim będą w takiej formie do końca roku to będziemy mieć jeden z lepszych ataków mistrzostw. Milik zaczyna przypominać tego gościa który grał w Ajaxie.

BBB - 3 września 2022, 22:04:33 - *.telpol.net.pl
trzeba było tak samo klaciarzem wcisnąć Niemaszkom na Euro, a nie szczupakiem się zabierać

tru - 4 września 2022, 10:01:07 - *.static.warszawa.virtuaoperator.pl
Gdyby nie te kontuzje to Milik byłby w tym momencie na poziomie Lewego. Szkoda

@Mick - 4 września 2022, 14:57:37 - *.29.121.19.ipv4.supernova.orange.pl
Chyba jeszcze zapomniałeś o tym naszym farbowanym lisie Miroslavie Klosie, to on na te chwilę jest na pierwszym miejscu w historii strzelców w Serie A.