3 września 2022, 22:56:59 - LukaszR
Bramka Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Feyenoordu w wygranym 4-3 (2-2) meczu 5. kolejki holenderskiej Eredivisie z Go Ahead Eagles. Dla 23-letniego pomocnika, który rozegrał cały mecz, to drugi ligowy gol w sezonie. Polak zaliczył również asystę przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

3 września 2022, 21:00 - Deventer (De Adelaarshorst)
DVV Go Ahead Eagles 3-4 Feyenoord Rotterdam
Patrik Wålemark 3 (s), Isac Lidberg 13, Oliver Valaker Edvardsen 90 - Danilo Pereira 24, 42, Javairô Dilrosun 56, Sebastian Szymański 80

sędziował: Jeroen Manschot.
widzów: 9711.

Feyenoord jest drugi w tabeli z 13 punktami na koncie.

fajasport - 3 września 2022, 22:59:38 - *.adsl.inetia.pl
na pustaka z 30 metrow to i ja nie umiem

Mati - 3 września 2022, 23:03:22 - *.centertel.pl
Strzela i asystuje co mecz naprawdę dobre wejście w sezon. Lewy, Milik i Szymański będą ciągnąć kadrę do przodu na mundialu.

Krzyś - 3 września 2022, 23:11:53 - *.fixed.kpn.net
Bramka stadiony świata! Naprawdę piękny gol.

Mądry - 3 września 2022, 23:45:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Feyenord,Barcelona,Napoli,Juventus...Tam GRAJĄ Polacy,fajnie.

bramkoski - 3 września 2022, 23:54:40 - *.centertel.pl
Zwycięska akcja .

Bolo - 4 września 2022, 9:44:11 - *.home.aster.pl
To, że ktoś strzela gole to nie oznacza, że gra dobrze.

Mądry - 4 września 2022, 9:51:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Bolo
Jezeli ktos gra cały mecz w Feyenordzie,strzela gola,ma asyste...To mozna domniemywac ze gra dobrze.

Prabut - 4 września 2022, 10:04:29 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda zmarnowanego czasu w lidze rosyjskiej. Dziś byłby w topowym klubie włoskim, hiszpańskim lub niemieckim.
Ale to i tak niedługo nastąpi. Forma wybitna, takich gości wyciągają z Holandii w mgnieniu oka. Byle tylko w następne lato mądrze wybrał ligę i klub.

Mulele - 4 września 2022, 10:32:06 - *.play-internet.pl
Mówisz szkoda zmarnowanego czasu w lidze rosyjskiej tylko dlatego , że jest tam wojna a nie sugerując się poziomem piłkarskim a ten jest na porównywalnym lub wyższym niż w Holandii . W Holandii jest tylko Ajax i psv a w Rosji jednak jest więcej tych mocnych klubów to właśnie w Rosji się rozwinął i go oszlifowani

Corsar - 4 września 2022, 10:37:38 - *.205.213.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać, że dobrze się tam czuje, jak na razie. Gra, zalicza asysty, zdobywa bramki. Oby tak dalej, to będzie też z korzyścią dla kadry.

Fart - 4 września 2022, 13:17:44 - *.play-internet.pl
No ale z kim on strzela???, z jakimiś ogórkami!Niech strzeli ajaxowi badz psv, bo reszta druzyn to ogorki!

fansport - 4 września 2022, 13:43:31 - *.home.aster.pl
bramki szymańskiego są cenniejsze bo ma gorszych partnerów, którzy nie podają mu na centymetr od pustej bramki, jak lewemu.

Prabut - 4 września 2022, 16:06:30 - *.dynamic.chello.pl
Wojna nie ma na to wpływu. Nie mieszam polityki ze sportem. Natomiast nie wiem skąd ten odklejony osąd jakoby liga rosyjska była lepsza od holenderskiej. Spójrz na wyniki rosyjskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich latach. Dno i wodorosty. A że Szymański to diamencik, było widać i u nas w ekstraklasie. Teraz dopiero wypłynął na szerokie wody.