5 września 2022, 20:24:41 - Dominik
Debiut Krzysztofa Piątka w Salernitanie

Krzysztof Piątek zadebiutował w Salernitanie w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 5. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Empoli. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 56. minucie, zastępując Federico Bonazzoliego.

5 września 2022, 18:30 - Salerno (Stadio Arechi)
US Salernitana 1919 2-2 Empoli FC
Pasquale Mazzocchi 39, Boulaye Dia 61 - Martin Satriano 31, Sam Lammers 81

żółte kartki: Pasquale Mazzochi, Lassana Coulibaly, Grigóris Kástanos - Martin Satriano, Jean-Daniel Akpa-Akpro.

sędziował: Rosario Abisso (Palermo).

W drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził Sebastian Walukiewicz, a poza kadrą meczową znalazł się Iwo Kaczmarski.

Salernitana zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z sześcioma "oczkami", a Empoli zajmuje 15. miejsce, mając cztery punkty na koncie.

ADHOC - 5 września 2022, 20:27:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dał impuls po wejściu. Wywalczył rożnego, po którym padł gol, mógł mieć asystę w polu karnym i wreszcie oddał jeden, groźny strzał z ostrego kąta, ale wybronił go bramkarz. Jest nadzieja na dobrą grę.

2009 rok - 5 września 2022, 21:04:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Dobry wybór.Żeby tylko grał.Niech sie ogrywa.On odpali

2009 rok - 5 września 2022, 21:06:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Czy wie ktoś czy inni polscy piłkarze w tej kolejce wywalczyli również rzuty rożne?

Kaki - 5 września 2022, 21:08:02 - *.205.146.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Biedak nigdzie miejsca mie moze znalesc jest chlopina za slaby

zdzich - 5 września 2022, 21:16:05 - *.icpnet.pl
Będzie wielki powrót do Zagłebia ,albo Cracovii

Fansport - 5 września 2022, 21:22:24 - *.home.aster.pl
Milik i Piątek lepsi od Lewandowskiego, który w Serie A nie strzelił gola żadnego.I to jest fakt absolutnie niepodważalny.

Izzy - 5 września 2022, 21:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Fansport
Messi też nie strzelił w Serie A nic, podobnie jak i ja. Jestem jak Messi.

Fansport - 5 września 2022, 21:45:26 - *.home.aster.pl
A ja jestem jak Lewandowski, nie strzeliłem żadnego gola na mundialu, zupełnie tak jak on. I ponad 10 miliardów ludzi na świecie.

arti66bvb - 5 września 2022, 21:49:34 - *.24.25.202.ipv4.supernova.orange.pl
.. i w Premiership też Robercik nic nie strzelił a niby taki miszcz..

obtwatel - 6 września 2022, 8:54:59 - *.ennet.pl
Piątek chyba sam się zastanawia jak to możliwe że podczas jednej rundy w Genui we włoskiej lidze nastrzelał prawie tyle goli co w poprzedniej polskiej lidze też podczas jednej rundy. Wiadomo,że liga włoska od polskiej kilka razy bardziej wymagająca teraz i wtedy. Przechodząc z Genui do Milanu wydawało się,że nie da się mniej goli strzelać tam mając zdecydowanie lepszych kolegów na boisku w zespole jako wykładających na tacy piłki do strzelania goli w lepszym klubie a jednak...To jest taki urok piłki nożnej. O takim jednym sezonie marzy każdy polski napastnik przechodząc z polskiego podwórka do jednej z lepszych lig i jemu to było dane. Czy taka forma jeszcze powróci,raczej już nie.

MZKS - 6 września 2022, 11:07:12 - *.10.208.83
Powodzenia Bania ! Lechia Dzierżoniów pamięta !

pijo - 6 września 2022, 14:53:07 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
więcej farta niż umiejętności za rok góra 2 jakiś klubik ekstraklapy się nabierze potem już tylko wieczysta

andy - 7 września 2022, 18:13:22 - *.icpnet.pl
A czy ktoś wie może czy jakiś inny Polak mógł mieć asystę w polu karnym ale nie miał?