8 września 2022, 20:38:26 - bartekwr9
Przyjezdni zaczęli, miejscowi skończyli

W meczu 1. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy Lech Poznań przegrał na wyjeździe 3-4 (1-3) z hiszpańskim Villarreal CF. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Álex Baena, a po jednym trafieniu dołożyli Samuel Chukwueze i Francis Coquelin. Dla "Kolejorza" dwukrotnie strzelał Mikael Ishak, a jedną bramkę zdobył Michał Skóraś. W kolejnym meczu w ramach tych rozgrywek mistrz Polski zmierzy się 15 września o godz. 21:00 na swoim boisku z austriackim FK Austria Wiedeń.

Sensacyjnie Lech już w 2. minucie wyszedł na prowadzenie. Naciskany przez Mikaela Ishaka Adrián de la Fuente popełnił fatalny błąd tuż przed swoim polem karnym z lewej strony boiska. Szwedzki napastnik po odbiorze błyskawicznie zagrał do środka do Michała Skórasia, który pewnie skierował futbolówkę do bramki. Cztery minuty później odważnie z rzutu wolnego Filipa Jörgensena zaskoczyć próbował Nika Kwekweskiri. Jego uderzenie okazało się niecelne. Pierwszą groźniejszą akcję zakończoną strzałem gospodarze stworzyli sobie dopiero w 28. minucie. Po długim podaniu Álex Baena wbiegł w pole karne z prawej strony i oddał niecelny strzał z powietrza.

Więcej precyzji cztery minuty poźniej miał Samuel Chukwueze, który doprowadził do wyrównania. Prawy pomocnik Villarreal otrzymał precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony boiska od Johana Mojici i widowiskowym strzałem z powietrza pokonał Filipa Bednarka. W 36. minucie gospodarze strzelili drugiego gola. Znajdujący się w środku boiska Manu Trigueros posłał prostopadłą piłkę w kierunku José Luisa Moralesa. Po złym przyjęciu futbolówka trafiła pod nogi Álexa Baeny, który zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od nogi Antonio Milicia, co zmyliło Bednarka. Dwie minuty później Lech mógł wyrównać, lecz futbolówka po uderzeniu głową Filipa Dagerståla trafiła w poprzeczkę. W 40. minucie Chukwueze wypatrzył niepilnowanego w polu karnym Lecha Baenę, który zdołał przyjąć piłkę i precyzyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

Już w pierwszej akcji drugiej połowy Lech wywalczył rzut karny. Po dograniu w pole karne João Amarala piłkę ręką zagrał Aïssa Mandi. Drugiego gola dla mistrza Polski pewnym strzałem z jedenastu metrów zdobył Ishak. W 54. minucie niecelnie zza pola karnego strzelił Radosław Murawski. W 61. minucie "Kolejorz" zdołał wyrównać. Murawski zagrał do stojącego przed polem karnym Skórasia. Ten posłał świetne prostopadłe podanie do Ishaka, który popisał się precyzyjnym strzałem z ostrego kąta. W 68. minucie Baena próbował zaskoczyć strzałem głową Bednarka, jednak bramkarz "Kolejorza" nie zawiódł i pewnie interweniował. W 86. minucie golkiper Lecha poradził sobie również z uderzeniem głową wprowadzonego z ławki Gerarda Moreno. Trzy minuty później celnym strzałem zza pola karnego zwycięstwo Villarreal dał Francis Coquelin.

8 września 2022, 18:45 - Walencja (Estadi Ciutat de València)
Villarreal CF 4-3 Lech Poznań
Samuel Chukwueze 32, Álex Baena 36, 40, Francis Coquelin 89 - Michał Skóraś 2, Mikael Ishak 47 (k), 61

Villarreal: 35. Filip Jörgensen - 37. Adrián de la Fuente (63, 2. Kiko Femenía), 23. Aïssa Mandi, 5. Jorge Cuenca, 12. Johan Mojica - 11. Samuel Chukwueze (80, 21. Yeremy Pino), 19. Francis Coquelin, 20. Manu Morlanes (63, 10. Dani Parejo), 14. Manu Trigueros (46, 15. Nicolas Jackson) - 16. Álex Baena, 22. José Luis Morales (63, 7. Gerard Moreno).

Lech: 35. Filip Bednarek - 2. Joel Pereira, 25. Filip Dagerstål, 16. Antonio Milić, 5. Pedro Rebocho - 21. Michał Skóraś (78, 14. Heorhij Citaiszwili), 22. Radosław Murawski, 30. Nika Kwekweskiri (90, 7. Afonso Sousa), 6. Jesper Karlström, 24. João Amaral (71, 17. Filip Szymczak) - 9. Mikael Ishak (78, 23. Kristoffer Velde).

żółte kartki: Mandi, Cuenca, Chukwueze, Baena - Murawski.

Liga Konferencji Europy 2022/2023

Dzarek - 8 września 2022, 20:39:13 - *.225.81.28 (*.220.75.7)
szkoda

Bar - 8 września 2022, 20:39:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu przegraliśmy bo Ci co wchodzą Velde Gio zero walki z tyłu mieli w głowie tylko kontrę dla siebie błąd trenera

mati - 8 września 2022, 20:39:51 - *.250.242.3
Wielka szkoda mogli wywalczyć ten remis. Naprawdę szkoda tego meczu ale nie było żle. Villareal to półfinalista LM więc na dzięn dobry przegrać z nimi to nie wstyd ważne że po walce. Teraz trzeba robić punkty z Austrią i Hapoelem. 2 miejsce w zasięgu. Swietny mecz Skórasia.

## - 8 września 2022, 20:40:22 - *.adsl.inetia.pl
Jakie to jest żałosne. Znowu na kilka minut przed końcem frajersko stracona bramka. Z taką postawą to zdobycie jednego punktu w tej grupie będzie cudem nad cudy.

bleeee - 8 września 2022, 20:40:30 - *.play-internet.pl
jak zwykle piękna porażka...
męczeństwo cierpienie porażki na to jest skazany ten naród.

car(L)os - 8 września 2022, 20:40:40 - *.net.autocom.pl
Wstydu nie było, ale nie tym razem amiko.

n00bie - 8 września 2022, 20:40:47 - *.dynamic.mm.pl
Lech Poznań to teraz tak bezjajeczna drużyna że aż żal. Piszę to jako kibic tej drużyny. 1:0 cofka do obrony, niech oni grają. Później gonimy. Udało się! i znów cofka:/ tragedia. Drużyna bez potencjału mentalnego

PogoniarzN - 8 września 2022, 20:40:47 - *.205.241.56
Nie ma wstydu. Wystarczy uwierzyc w siebie i mozna walczyc z takimi.

madmax - 8 września 2022, 20:41:13 - *.play-internet.pl
Fajny mecz,jakbym oglądał drużyny z Holandii i Hiszpanii. Zmiany nie pomogły no i gdyby nie ten RĘCZNik w bramce to mógłby byc remis

futbolista - 8 września 2022, 20:41:14 - *.boid.qwest.net
po analizie, chcialbym, by grupe wygrala Austria !!!
Lech, to chyba sie zalapie tylko na 3-cie miejsce, jak dobrze mu sie uda !!!

Tt - 8 września 2022, 20:41:48 - *.dynamic.chello.pl
PRZECIEZ TO BYL 2 A nawet czasami 3 skład Hiszpanów. Eksperty na Twiterkach meczyli bbułe od 61 minuty że pachnie brama w 90.minucie no i jest .

Rt - 8 września 2022, 20:41:52 - *.play-internet.pl
Żeby takich meczów nie pokazywać w TV to skandal !!
Brawo Lech za walkę 🔵⚪️

Bo - 8 września 2022, 20:42:32 - *.30.104.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przyjezdni zaczęli miejscowi wyrównali ale jednak przegrali. Jak na eklapowca to i tak dobry wynik Lecha.

Raffaello - 8 września 2022, 20:42:44 - *.204.108.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jedno jest pewne że takiego wyniku nikt się nie spodziewał..... Amen

@ziom - 8 września 2022, 20:43:10 - *.play-internet.pl
Duma, ze przegrali z rezerwowym Villarrealem, ktory jak chciał to 3 gole w 8 min strzelil. 2 lata temu duma z 2-4 z Benfika, teraz duma z kolejnej porazki. A pomiedzy Legia ogrywa Leicester w Lidze Europy a Poznan dumny ze przegral z Villarrealem ktory ma gdzies te rozgrywki co widac bylo po skladzie. Duma xd

aaa - 8 września 2022, 20:43:17 - *.olsztyn.vectranet.pl
10 rezerwowych w wyjściowym składzie hiszpanów.
tak to tylko zostawię tu...

Adam - 8 września 2022, 20:43:26 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Rezerwy Villarrealu zbyt mocne dla mistrza Polski. Już pojawiają się stada bezmózgowcu piszące o brawach za "walkę ". Za to biorą kasę. I tak ogólne zadowolenie po porażce. Jak zawsze.

dd - 8 września 2022, 20:43:28 - *.icpnet.pl
Najważniejsze i tak są mecze z Austria i Hapoelem ale fakt szkoda tego remisu.

Valdas - 8 września 2022, 20:44:05 - *.204.108.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wstydu nima

scorpio - 8 września 2022, 20:44:11 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacja dla Lecha za ten mecz!
Gratulacje dla Bednarka.
Karlstrom główkując na środek zamiast do boku dał podwodnej zwycięstwo.
PS
Skąd sie buiorą hieny atakujące naprawdę dobrego bramkarza ?

JS - 8 września 2022, 20:44:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem Widzewiakom.Od 45 lat.Ale szkoda mi dziś Lecha.

Fox - 8 września 2022, 20:44:52 - *.play-internet.pl
Dobrze, że w TV nie puścili, bo i tak dostali w trąbę 🙂 a Villarreal grał rezerwami i się zabawili jak z dziećmi..

matimati - 8 września 2022, 20:45:13 - *.250.242.3
@ziom i co ztego że Legia wygrała z angilkami jak i tak zajęła 4 miejsce w lidze a Lech może spokojnie z Austrią czy z Hapoelem drugie zrobić.

Kolorowy - 8 września 2022, 20:45:23 - *.95.112.pool.telefonica.de
jak i Rakow granie na remis a przy 3-1 bylo widac ze idzie ich ugryzc, i znow granie na remis sie w koncowce zemscilo

Maliniak - 8 września 2022, 20:45:35 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Bułgarzy czy Łotysze potrafią ograć Romę czy zremisować na wyjeździe z Fiorentina. My zawsze w cymbał. Frajerzy

Adam - 8 września 2022, 20:45:38 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Gratulacje ? Za porażkę z grającymi na pół gwizdka rezerwami ??? Cieszcie się dalej. Nacja przegrywów.

Queeh - 8 września 2022, 20:45:52 - *.reb.o2.cz
Ha ha ha
Gen przegrywów działa.

Maverick - 8 września 2022, 20:45:58 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Jak zwykle frajerstwo.Typowe polskie frajerstwo.
Wiele razy już tak było. I wiele razy tak będzie. W tej kwestii nigdy to się nie zmieni.

Do @ziom - 8 września 2022, 20:46:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia wygrała z Leicester ale ówno im to dało, bo i tak odpadli z rozgrywek, w dodatku zajęli zaszczytne 10 miejsce w tabeli.

Bombardo - 8 września 2022, 20:46:12 - *.34.244.168
Szkoda, że nie dowieźli do końca remisu, tak czy owak należą się brawa, pierwszy raz polska drużyna strzeliła 3 gole na hiszpańskiej ziemi, niestety zainkasowała o jednego więcej, środek pola kiepsko funkcjonuje, brakuje takiego gracza jak Tiba, który by trochę podkolorował grę tej formacji, na takiego przeciwnika, to co teraz grają, to trochę mało.

Qarabag - 8 września 2022, 20:47:17 - *.elpos.net
No tylko że oni grali rezerwami.

Fox - 8 września 2022, 20:47:38 - *.play-internet.pl
Lech powinien grać w lidze konfederacji bo na ligę Europy jest za słaby 😄

Tomek - 8 września 2022, 20:48:17 - *.216.26.177
Czego wyjecie w naszej sytuacji pseudo menedżerów sukcesem jest gra w grupie Ligi Konferencji każdy punkt na wyjezdzie można traktować w kategorii niespodzianki

dude - 8 września 2022, 20:48:51 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda szkoda Naprawdę wierzyłem, że Lech dowiezie ten remis. Tak czy inaczej chapeau bas! Do zobaczenia w Szczecinie!

vv - 8 września 2022, 20:49:49 - *.sta.asta-net.com.pl
Brawo Lech! Pośmiałem się z wpisów o drugim, trzecim garniturze... Przecież to ich błąd, a więc dla nas nie ma ŻADNEGO znaczenia, liczy się gra, a nade wszystko WYNIK, brawo my, brawo Lech!!!

Baran - 8 września 2022, 20:50:54 - *.231.52.178.koba.pl
Brak transmisji w tv to prawdziwy skandal

Tago - 8 września 2022, 20:50:57 - *.play-internet.pl
To tylko początek , jak co roku LE druzyny z EX początek, 2 mecze zachwyt choc ci przegrali, ciekawe jak w lidze? A pozniej wielka klapa Ex. Czarno to widzę, jedyne co ciekawsze to zobaczyli pilkarzy prawdziwych z La liga!

Lennon - 8 września 2022, 20:51:49 - *.ostnet.pl
Nie rozumiem jak można być dumnym z porażki?No jak? Ta polska mentalność jest megadziwna..fakt jest taki, że remis z mocnym rywalem był bardzo blisko a wyjeżdżamy z niczym...to jest faza grupowa i liczy się tylko konkretny wynik...mam gdzieś te piękne porażki - takich jest właśnie najbardziej żal

slazak - 8 września 2022, 20:55:05 - *.centertel.pl
Polskie piłkarskie frajerstwo. Jedną bramkę Lechici sami sobie wbili. Znów ostatnie minuty, przekleństwo polskich drużyn (Raków). Villareal o dwie klasy lepszy, bardziej wybiegany, szybszy, indywidualnie i zespołowo.

Lech - 8 września 2022, 20:55:12 - *.echostar.pl
Brawo za walkę ! Szkoda punktu…

kibic - 8 września 2022, 20:55:23 - *.47.118.193.ipv4.supernova.orange.pl
Najważniejsze, że poznaniactwo w typowym dla siebie stylu wzięło w łeb. Teraz będzie taka ekscytacja, jak po porażce z Benfiką, że w zasadzie to dorównali. Villareal nie potraktował ich poważnie, to faktycznie - 'prawie dorównali'

d2bo - 8 września 2022, 20:55:44 - *.225.206.154 (*.235.116.2)
Trzeba pamiętać o tym, że Villareal, jako jedyna drużyna w Hiszpanii ma rezerwy na drugim poziomie ligowym (i nie walczą tam o utrzymanie). Dzisiejszy skład to taka mieszanka pierwszego i drugiego, poziom mniej więcej końcówki ekstraklasy hiszpańskiej. Chyba wynik nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Od dawna mówi się, że mistrz polski jest na poziomie drużyn walczących o utrzymanie w czołowych ligach Europy. Dzisiejszy wynik to po prostu potwierdza.

Kory - 8 września 2022, 20:56:53 - *.205.146.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niczym Rakow w Pradze !

Knur - 8 września 2022, 21:02:55 - *.dynamic.chello.pl
Przegrać z drugim składem Hiszpanów to naprawdę sztuka.Poznan nie ugra nawet punktu z taką grą.Dramat ta Polska piłka.

Kibic - 8 września 2022, 21:03:57 - *.dab.02.net (*.69.161.234)
Wstydu nie ma-tak samo jak klasowego bramkarza.Nie pomaga ale i tak lepszy od ręcznika. Gdyby dziś grał Kaziu Sidorczuk lub nawet Kotor z najlepszych lat Lech by spokojnie wygrał, a tak? Jak sobie przypomne Buricia i innych cudaków to az dziw ze taki klub nie potrafi wyszukac czy wychowac bramkarza.

Lechia Gda - 8 września 2022, 21:04:34 - *.147.68.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lech!

Żałosne - 8 września 2022, 21:07:25 - *.play-internet.pl
@Mati nie porównuj Villarral z zeszłego sezonu z LM z tym co gra teraz w LKE, tego składu nie ma co porównywać nawet do tego co gra w lidze, tu zagrali rezerwowi, a nawet 2-3 grajków z dalekich rezerw, nawet bramkarz co grał to bramkarz trzeciego wyboru. Lech wystawił pierwszy skład. Ta porażka to wstyd. Wstydu by nie było gdyby po takiej walce było z pierwszym garniturem Villarrealu.

Wolfik - 8 września 2022, 21:10:55 - *.dynamic.chello.pl
Dokładnie jak Raków w Pradze....kolejna piękna porażka.
Okazuje się też, żyjemy w czasach gdy zesr...się w gacie 2 metry od kibla dla większości uchodzi za sukces....

Kickero - 8 września 2022, 21:11:00 - *.43.61.228.ipv4.supernova.orange.pl
I zaś to samo... Oj jak pięknie grali xD

Z nad gran - 8 września 2022, 21:11:08 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Brawo za walkę przyznam ze myślałem ze przegrają różnica 3 bramek , sądząc po wyniku to powalczyli , wstydu nie ma

Hrabi - 8 września 2022, 21:12:33 - *.146.204.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale to drugi ubior Villarreal CF Lech waleczny ale za slaby taka jest nasza pilka

mati - 8 września 2022, 21:15:44 - *.250.242.3
Żałosne i co z tego że Villareal zagrał rezerwami wszyscy to wiedzieliśmy wstydem jest srać na walczącą Polską drużynę w europie już nawet kibice Legii mówią że nie ma wstydu i kibice hiszpańscy oklaskiwali Lecha schodzącego do szatni. Ale wiadomo że w naszym kraju jako ostatni cię docenią. Poczekajmy na mecze z Austrią i Hapoelem bo to są najważniejsze.

Ziutek - 8 września 2022, 21:16:20 - *.centertel.pl
Nie ważne jak sie zaczyna, ważne jak się kończy. Lech zakończył to niestety po polsku.

Maxi - 8 września 2022, 21:18:27 - *.47.117.122.ipv4.supernova.orange.pl
bach bach karabach

Radom - 8 września 2022, 21:29:26 - *.204.76.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
VillaReal zagrał VI składem i stąd nie było oklepu.

Medalik - 8 września 2022, 21:32:43 - *.190.244.198
Lech dziś poczuł to co Raków w Pradze

23$ - 8 września 2022, 21:36:42 - *.play-internet.pl
przez pare minut,Rutki Rzasa,Klimczak byli w 7-mym niebie,sa dzielni,jak czterej pancerni...chwala im,za bramkarza do nauki,a zwlaszcza trenera szlachcica

Kloc - 8 września 2022, 21:37:38 - *.dynamic.chello.pl
Czym wy się podniecacie? Piekną porażką??Mają grać źle, brzydko ale wygrywać lub remisować.Tytuł powinien brzmieć Villareal(trzeci skład) Lech(pierwszy skład) 4-3.Wtedy czytającemu to by coś mówiło.😲Poza tym w Polsce tylko siatkówka!

ArekCesar - 8 września 2022, 21:39:55 - *.play-internet.pl
Villarreal nie umiał wygrać z drugim składem Lecha, bo takim był po zejściu Ishaka, Skórasia i Amarala. Dopiero wtedy zdobyli gola, gdy graliśmy rezerwami.
Można inaczej to widzieć.

Ky2p - 8 września 2022, 21:41:50 - *.centertel.pl
Wstydu nie ma. Punktów też nie. Ale widać że w LKE chce się grać

Z nad gran - 8 września 2022, 21:47:01 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Ludzie to liga hiszpańska jest , bardzo mocna ekipa, nawet jak zagrało kilku rezerwowych to oni nie ustępują bardzo graczą podstawowym

Robert. - 8 września 2022, 21:59:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby przed meczem ktoś powiedział, że Lech przegra 4-3 to nikt by nie wierzył, że strzelili 3 bramki druzynie, która w lidze nie straciła żadnej. Zastanawia mnie ciekawe zjawisko. Jest źle jak przegrywamy na wjeździe z absolutnym faworytem, półfinalistą LM 4-3, jest fatalnie jak eliminujemy Dudelange (bo to amatorzy) tylko nie 10-0 a 3-1 w dwumeczu. Sami malkontenci! Pewnie na forach też krytykują RL9, że strzelił tylko 2 a nie 5 bramek i, że to dreniak, dobijak i magister.... No jprd!!!! Moj znajomy, psycholog mówi, że tak mają looser-y. Ludzie ogarnijcie się! Mamy taką rzeczywistość piłkarską jaką mamy i kibicujmy a nie wylewajmy żółć. Cieszmy sie tym bo za rok może tego nie być.

dino(L) - 8 września 2022, 22:07:10 - *.vtelecom.pl
Gdy przyjrzeć się głębiej podstawowemu składowi Villareal, z majowego rewanżu Villareal w półfinale Ligi Mistrzów z Liverpoolem zagrał tylko 1 zawodnik (Coqelin). W bramce stał gość z 2 występami w LaLiga2 w tym sezonie (Jorgensen).
Dalej nie lepiej (w nawiasie liczba meczów w La Liga w obecnym sezonie plus minuty spędzone na boisku)
Jose Luis Morales (4 mecze 127 minut)
Wychodzi na to, że z podstawowego składu zagrał 1 zawodnik, poza tym po boisku biegało 4 zmienników, a pozostałych 6ciu nie zagrało nawet minuty w LaLidze w tym sezonie.
Honor uratowali, ale to był 2gi/3ci skład Villareal.

. - 8 września 2022, 22:10:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skład Villarrealu rezerwowy (poza Moralesem, który był w wyjściowym składzie na Getafe i rozegrał też 2. połowę z Elche), co nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę, jak wszystko wyglądało w Lechu jeszcze niedawno, nie jest to jakiś zły wynik. Choć strata gola w 89. minucie to na pewno ból.

$lazak - 8 września 2022, 22:17:32 - *.radom.vectranet.pl
Bravo Lech, po vvalce pokonani, ale to Hiszpanie mieli szczescie. Lech nie mial, poprzeczka... Ale zagrali odvvaznie i z polotem. Bravo. Dobrze ogladalo sie. wynik gorzki, ale gra do 89 minuty na najvvyzszym poziomie.

Co dalej? - 8 września 2022, 22:26:20 - *.play-internet.pl
Mati, doceniasz że Lech grając podstawowym składem grał jak równy równym z niemalże trzecim składem? większość tych co zagrało w Villarrealu to kopie piłkę co najwyżej na treningu, zgrania meczowego między nimi nie ma, w rytmie meczowym nie są, to co jest u piłkarzy Lecha. Słabo, bardzo słabo, i nie ma tu wytłumaczenia dla Lecha, remis w takim meczu powienien być minimum.

Kickero - 8 września 2022, 22:35:53 - *.43.61.228.ipv4.supernova.orange.pl
Ja tu widzę wielu sympatyków pływania synchronicznego, baletu, jazdy figurowej na lodzie i wielu innych dyscyplin gdzie liczy się piękno ;) w piłce nożnej wiele się już zmieniło. Nie zmieniło się jedno. Wygrywa ta drużyna która zdobędzie większą ilość strzelonych goli przeciwnikowi. Kropka

abc - 8 września 2022, 22:47:36 - *.centertel.pl
@mati
"walczącą Polską drużynę w europie" ...
walczącą polską drużynę w Europie

jarock - 8 września 2022, 23:40:21 - *.icpnet.pl
Trudno bić brawo za przegrany mecz... ale wstydu nie było.

Pab(L)o - 8 września 2022, 23:43:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cóż, zwłaszcza w porównaniu z początkiem sezonu Lecha - jakiś ostęp widać. Z pierwszym składem Villareal jak równy z równym żadna polska drużyna obecnie nie dałaby rady, więc wynik 3:4 z mieszanką składu drugiego i trzeciego na wyjeździe Lechowi ujmy nie przynosi. Ale pisanie przez niektórych po takim meczu "duma", to świadectwo bardzo marnych ambicji...

Pab(L)o - 8 września 2022, 23:45:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
*ostęp postęp, sorry za pomyłkę.

sparing - 9 września 2022, 0:02:54 - *.dynamic.chello.pl
dla Villarreal to było jak sparing i tak został ten mecz potraktowany, trzeba dawkować siły na cały sezon, oddzielać ważne mecze od ulgowych, a mimo to wygrali, w Poznaniu wygrają już pewniej, a ludzie się jarają, dwa lata temu w LE było identycznie, pochwały po pięknych porażkach na początku, a końcówka fazy grupowej - dno, niemoc i zadyszka, gdy przyszły decydujące mecze... polskie drużyny tak mają

jjo - 9 września 2022, 0:27:52 - *.net.hawetelekom.pl
Sparing to miała BVB z Legią. Szkoda porażki bo mimo wszystko nic z tego meczu nie wynika. Wstydu nie ma. Gramy dalej. Przegrana bitwa ale nie jest jeszcze przegrana wojna.

futbolista - 9 września 2022, 1:38:59 - *.boid.qwest.net
dobrze jest, nic sie nie stalo. przeciez bedzie sukces jak zajma 3 miejsce w grupie. teraz z Austria do tylu i potem fajny mecz w Izraelu, gdzie bedzie sie toczyc o to 3 miejsce w grupie. to samo teraz zreszta bedzie i z koszem i z siatka i z Iga ! i nie dlatego, ze ma im zle pojsc, tylko ze wzgledu na polskich dziennikarzy mentalnosc, gdzie pisza bzdury i maja wszystkich i wszystko w ponizeniu.

Jondek - 9 września 2022, 1:58:29 - *.centertel.pl
Hiszpanie wystawili trzeci skład i tak gladko wygrali!Lech juz zapewnił sobie końcowe miejsce w tabeli!

? ? ? - 9 września 2022, 3:31:13 - *.sta.tvknaszapraca.pl
To było do przewidzenia, że wmooczą. Ale, że aż 4 bramki dali se wsadzić ? Totalny NOKAUT ! Ci z Islandii na miejscu Lecha to remis albo 0:! w porywach WSTYD ZA LECHA !

Zorro Rts - 9 września 2022, 7:08:54 - *.205.209.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie ma punktów hahaha!

paprykarz - 9 września 2022, 7:21:39 - *.netwpool.com
Generalnie mam kłopot z kibicowaniem Lechowi ale szkoda trochę tej siódmej bramki. Wstydu nie było. Zobaczymy kogo hiszpany wyślą na rewanż.

VReal - 9 września 2022, 7:29:43 - *.play-internet.pl
dzieki Lechu,dzieki waszej zbieranini kopaczykow,mozemy ogrywac zmiennikow...aco wy robicie z hajsem z transferow ?

VReall - 9 września 2022, 7:36:13 - *.play-internet.pl
straszyliscie Helikiem,Kadziorem,Kedziora,Puchaczem,Kownackim...
.a tu Szrot

neutralny - 9 września 2022, 8:01:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
ogladal ktos mecz? jak to wygladalo obiektywnie - jak rowny z rownym czy jakos inaczej?

lph - 9 września 2022, 9:11:36 - *.206.38.66.clouddc.eu
@Neutralny: ogólnie były momenty, że Vilareal cisnął, ale też były i takie, że Lech cisnął. Jak Lech wyciągnął z 3-1 na 3-3 no to musiał być to czas meczu w którym Lech przeważał i to mocno. Różnicę klas było widać przy akcjach 1 vs 1. Tam piłkarze z Hiszpanii ogrywali tych z Lecha jak dzieciaków.

buk - 9 września 2022, 10:06:51 - *.dynamic.chello.pl
wstydu nie ma ale punktów też niestety brak...przynajmniej 3 razy ukłuli

zaq - 9 września 2022, 10:07:40 - *.centertel.pl
Powinni się cieszyć, że w bramce stał rezerwowy Villarreal B, a babola na początku odstawił kapitan tej samej drużyny, bo jakby wystawili kogoś z La Ligi to by mogło nie być tak fajnie

master - 9 września 2022, 10:46:09 - *.dynamic.dsl.as9105.com
jakie to typowe polskie.... przegrali a każdy jest dumny z porażki... rozumiem ze lepiej przegrac 3-4 niz 0-4 ..i czy to z 1 skladem Villarealem czy 2 skladem nie wazne.... jak zwykle polskie klub przegrywa ..a kibica sie ciesza i chwala.... żal.pl
0 pkt i przegrali ... i niestety chcac nie chcac nie ma z czego sie cieszyc...

Łagodny - 9 września 2022, 11:04:24 - *.adsl.inetia.pl
Lech P=DNO.

kibol - 9 września 2022, 11:14:32 - *.0.216.236
I tak na koniec zawsze 0 pkt ! i tak zostanie...

Kks - 9 września 2022, 13:31:39 - *.icpnet.pl
Kiefy gra podobno wielka legia i zarabisty raków w pucharach?

mumin - 9 września 2022, 14:11:38 - *.117.151.142.static.3s.pl
legia to by 0;8 dostała...

lechzdech - 9 września 2022, 14:46:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hah Villareal grał drugim bramkarzem hihi

@mumin - 9 września 2022, 15:14:12 - *.dynamic-2-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Akurat w tym sezonie Legia gra o wiele lepiej niż Lech.

żorż - 9 września 2022, 15:26:45 - *.net.autocom.pl
Lech przegrał z przedszkolakami z rezerw.

KORSARZ - 9 września 2022, 15:29:04 - *.151.47.84
Villareal nie grał rezerwami bo nie można wystawiać rezerw to są zmiennicy z szerokiej wyrównanej kadry A z rezerw Villarreal jest Carlitos wymiatający w ESA.

CheGuevara - 9 września 2022, 15:49:13 - *.dynamic.mm.pl
Dla tych wszystkich hejterów, którzy wypominają skład Villarealu w tym meczu. Pamiętajmy, że tam nie podjeżdża pociąg ze szrotem, jak do większości naszych klubów. Oni mają mocny nie tylko pierwszy skład, ale ogólnie mają mocarnych 24 zawodników. Cuenca teraz przyszedł z Getafe, Mojica z Elche, Morlanes z Espanyolu, Baena z Girony, Morales z Levante. To nie szrot, jak u nas!

VReal - 9 września 2022, 23:14:23 - *.play-internet.pl