9 września 2022, 22:29:47 - euzi
Rafał Gikiewicz obronił rzut karny

Rafał Gikiewicz obronił rzut karny w meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi, w którym jego Augsburg wygrał na wyjeździe 1-0 (0-0) z Werderem. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

9 września 2022, 20:30 - Brema (Wohninvest Weserstadion)
SV Werder Bremen 1899 0-1 FC Augsburg
Ermedin Demirović 63

żółte kartki: Christian Groß, Niclas Füllkrug, Niklas Schmidt, Amos Pieper - Elvis Rexhbeçaj, Maximilian Bauer, Jeffrey Gouweleeuw, Carlos Gruezo, Rafał Gikiewicz.

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 41 000.

W 90. minucie Marvin Ducksch (Werder) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Gikiewicz obronił).

W drużynie gości przez cały mecz grał Robert Gumny. Klub Polaków jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

Kibol - 9 września 2022, 22:31:57 - *.dynamic.chello.pl
Ładna obrona, ale zaraz zaczął pajacować. Kibiców prowokować. Żenujący typ.

RC - 9 września 2022, 22:36:22 - *.static.chello.pl
Zobaczy Katar jak się przeziębi...😉

Qulty - 10 września 2022, 7:08:32 - *.red.o2.cz
Obiektywnie powinien dostać ten jeden występ. Taki Leszczyński w statystykach ma 1A - Polska.

Masław - 10 września 2022, 7:38:47 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby nie Rafał, Augsburg grałby w drugiej lidze. W tym sezonie potwierdza swoją jakość. To skandal, że powołuje się Drągowskiego bez formy czy mówi o jakichś szczeniackich wynalazkach, a pomija gościa o w zasadzie takiej jakości jak pewniak Skorupski.

ZIENIU - 10 września 2022, 9:56:47 - *.10.208.76
W 95 minucie a nie 90 !Kozak z niego , rozezłościł kibiców Werderu do czerwoności aż niektórzy wyskakiwali z sektorów w jego kierunku.

ZeteL - 10 września 2022, 10:49:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gikiewicz, ale ty głupi jesteś. U Ciebie fach bramkarski nie idzie w parze z rozumem. Moim zdaniem, ze trzy mecze dyskwalifikacji za sprowokowanie agresji na trybunach skutecznie ostudzi Twoje buractwo.

. - 10 września 2022, 16:45:19 - *.97.175.25.vegawlan.pl
Niestety wraz z bratem piorą publicznie brudy i tajemnice szatni, zawsze najmądrzejsi i dlatego tacy ludzie nie mają szans na kadrę.Abstrachując od Łukasza, bo to nie ten poziom sportowy, gdyby Rafał nie był takim cwaniakiem to by te 5A miał czy ławkę w Katarze.

19R20 - 11 września 2022, 12:24:41 - *.151.47.17