10 września 2022, 15:55:31 - euzi
Gol Roberta Ziętarskiego

Robert Ziętarski strzelił bramkę dla VfB Oldenburg w wygranym na wyjeździe 2-1 (1-0) meczu 8. kolejki niemieckiej 3. Ligi z drugą drużyną Borussii Dortmund. To drugie trafienie 29-letniego pomocnika w sezonie.

10 września 2022, 14:00 - Dortmund (Stadion Rote Erde)
BV Borussia 1909 II (Dortmund) 1-2 VfB Oldenburg
Marco Pašalić 52 - Manfred Starke 30, Robert Ziętarski 89

żółte kartki: Marco Pašalić, Antonios Papadopoulos - Kamer Krasniqi, Robert Ziętarski, Leon Deichmann, Justin Plautz.

sędziował: Jonas Brombacher (Badenia Południowa).
widzów: 2256.

Ziętarski rozegrał całe spotkanie, a w drużynie gości poza kadrą pozostał Dominik Kisiel. Ich klub jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punktów.

karl - 10 września 2022, 16:39:51 - *.124.240.7
Patrzę Piotrek po meczu z Liverpoolem dalej brameczki sadzi.

Nudle - 12 września 2022, 16:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl