11 września 2022, 22:48:00 - maciejko
Gol Krzysztofa Piątka i czerwona kartka Arkadiusza Milika

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Salernitany, a Arkadiusz Milik z Juventusu został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 2-2 (0-2) przez obie drużyny meczu 6. kolejki włoskiej Serie A. Dla 27-letniego napastnika był to pierwszy gol w tym sezonie.

11 września 2022, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 2-2 US Salernitana 1919
Bremer 51, Leonardo Bonucci 90 - Antonio Candreva 18, Krzysztof Piątek 45 (k)

żółte kartki: Leandro Paredes, Moise Kean, Bremer, Arkadiusz Milik - Giulio Maggiore, Federico Fazio, Krzysztof Piątek, Luigi Sepe.
czerwone kartki: Arkadiusz Milik (90. minuta, Juventus, za drugą żółtą), Juan Cuadrado (90. minuta, Juventus) - Federico Fazio (90. minuta, Salernitana).

sędziował: Matteo Marcenaro (Genua).

W 90. minucie Leonardo Bonucci (Juventus) nie wykorzystał rzutu karnego (Luigi Sepe obronił).

Piątek grał do 61. minuty, kiedy zmienił go Erik Botheim. Milik wszedł na boisko w przerwie, gdy zszedł z niego Moise Kean. Poza kadrą meczową gospodarzy pozostał kontuzjowany Wojciech Szczęsny.

Juventus zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów, a Salernitana jest dziesiąta z siedmioma "oczkami".

Ardo - 11 września 2022, 22:48:50 - *.play-internet.pl
Arek, za co dostałeś czerwoną kartkę ?
Za ściągnięcie koszulki po strzelonej bramce.
Ale...Ty nie strzeliłeś bramki :-D

Bolo - 11 września 2022, 22:49:20 - *.home.aster.pl
mecz kabaret

k - 11 września 2022, 22:50:10 - *.65.156.128
Włoscy sędziowie nie mają pojęcia o sędziowaniu. Kolejny mecz, który oglądam i sędzia zupełnie sobie nie radzi. Var tak jakby cofa czas, więc za co dostał drugą żółtą Milik? Nonsens

@k
No nie. Co ma ściągnięcie koszulki do tego, czy zdobył bramkę prawidłowo czy nieprawidłowo? Ściągnięcie koszulki nie ma nic wspólnego z analizą VAR.

Dan - 11 września 2022, 22:53:15 - *.toya.net.pl
Kabaret w końcówce. Bramka Milika nie uznana bo Bonucci ,który nie dotknął piłki był na spalonym. Kabaret. Mamma Mia...

Drwal - 11 września 2022, 22:57:05 - *.adsl.inetia.pl
Milik to klocek z drewna

RyszardF - 11 września 2022, 23:12:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Milik miesięcznie zarabia więcej niż Drwal przez całe życie

M.CZ. - 11 września 2022, 23:19:45 - *.centertel.pl
Krzysztof Piątek u boku Roberta Lewandowskiego w A1.
Zmiennik , może ktoś z Polskiej ligi , bo z gwiazdami światowej piłki nic pewnego .

futbolista - 11 września 2022, 23:28:39 - *.boid.qwest.net
Miliki, Roberty,Piatki, to nic do tego co czyni pieknymakonczenie dnia, czyli BRAVOVISIMO, szkoda tylko Tunezji,na zlosc mentalnosci dziennikarzynow.

Sportis - 11 września 2022, 23:44:56 - *.icpnet.pl
Arek uciekał z tej pralni. Na Szczesnego nie ma się już co oglądać.

Ksszub1991 - 12 września 2022, 0:06:36 - *.147.76.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik dostał druga żółta kartkę w konsekwencji czerwoną za zdjęcie koszulki po strzeżonym golu tyle że sędzia Var tego gola nie uznal. Głupia kartka oby tak nie robił na mistrzostwach świata w Katarze

d2bo - 12 września 2022, 0:07:17 - *.centertel.pl
Gdyby to był mecz polskiej ekstraklasy, to zaraz byłyby komentarze o sprzedanym meczu, a to co? Takich jak to nawet w Polsce nie ma.

Krzyś - 12 września 2022, 0:25:48 - *.fixed.kpn.net
Swoją drogą, to nie było zwyczajne ściągnięcie koszulki. Wyrzucił ją tak trochę nieładnie, jak na nowego w mieście. Teraz podczas przerwy niech ostudzi głowę i ustawi celownik. Żeby nie było jak z Piątkiem w Mediolanie.

komato - 12 września 2022, 0:29:56 - *.giganet.net.pl
Ależ tam był okropny wał sędziowski. Poziom porównywalny do naszej "elity" pierwszoligowej. Multum czerwonych kartek, które się posypały wskutek rażącego błędu arbitra. Żadnego spalonego nie było, co pokazały pomeczowe analizy. Ale co najistotniejsze - Milik będzie mógł zagrać w kolejnym spotkaniu, to jeszcze ustrzeli to, co zabrano mu w meczu z Salernitaną

Polak - 12 września 2022, 3:24:23 - *.telnetropczyce.pl
Bonucci słabą zagrał końcówkę pomimo to strzelił gola,a w innej akcji zabrał Milikowi :D Było by 3:2 po prostu i może po za kartką Milika by się obeszło bez dodatkowych kar. Piłkarze Juventusu nie znają przepisów i tu problem ;D

TuskaRtęć - 12 września 2022, 4:43:16 - *.dynamic.chello.pl
No to wyjaśniła się hierarchia napastników w kadrze w bezpośrednim pojedynku. Piątek z bramką Milik z czerwoną kartką.

Tomek.k. - 12 września 2022, 7:30:15 - *.237.91-rev.victor.pl
przepisy mówią jasno : Jak zawodnik strzeli bramkę i zdejmie koszulkę i po VAR-ze gol zostaje anulowany to kartki nie można anulować.

wwwwwwwwww - 12 września 2022, 7:45:56 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieje że Milik nie bedzie grał w katarze za taka postawe

Bolo - 12 września 2022, 8:17:40 - *.play-internet.pl
Graliście kiedyś w coś innego niż warcaby? Po strzeleniu gola w takich okolicznościach są nieprawdopodobne emocje i pewnych zachowań się nie kontroluje. To tak w skrócie.

Bolo - 12 września 2022, 8:31:34 - *.play-internet.pl
PS. Ponadto: spalonego nie było, ponieważ z boku boiska, skąd był wykonywany rzut rożny stał obrońca i wyznaczał linię spalonego! A jeżeli już sędzia sobie weryfikuje, to chyba widzi, że Bonucciemu prawie zdjęto koszulkę i jak coś, to należy się karny w tej sytuacji!

Adamst - 12 września 2022, 8:57:22 - *.dynamic.chello.pl
Dajcie Arkowi już spokój. Za długo trenował klatę, żeby przy takiej okazji jej nie pokazać. Nie wierzę, że nie chciał zaszpanować mięśniami (ma czym)

Tomasz - 12 września 2022, 9:12:28 - *.204.105.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik już wiecznie będzie wchodził jako rezerwowy. On nie nadaje się do podstawowego składu. Zaraz siądzie na stałe na ławce. W kadrze drewno a my potrzebujemy zawodnika na 90 minut w pełnym gazie. Piątek nie ma też sił na 90 minut, więc w ataku Lewy i kto???

KSGKS - 12 września 2022, 10:40:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
przecież bramka prawidłowa była? dzisiaj przyznali

RKSiak - 12 września 2022, 10:48:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Wy narzekacie na polskich sędziów... Tam to przeszedł wałek

rand - 12 września 2022, 11:21:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Bolo - czy Deyna, Lato, Boniek czy Lubański ściągali koszulki ? To tak w skrócie.

or - 12 września 2022, 12:49:35 - *.dynamic.chello.pl
To połowiczny sukces Piatka bo strzelił bramke z karnego a nie z akcji.Po prostu udało mu sie.

@Bolo Spójrz prawdzie w oczy, przytoczę fakty z tego spotkania:
- Spalony był i to zdecydowany, Bonucci miał wystawiony nogę na około metr poza ostatnim zawodnikiem Salernitany(nie licząc bramkarza). A wystarczy że centymetr części ciała która może strzelić gola znajduję się za zawodnikami drużyny przeciwnej. Z jakiejkolwiek kamery byś na to nie patrzył w momencie "podania" Bonucci był na spalonym!
- Milik ściągnął koszulkę i od dawna wiadomo że to są kartki, w polskim prawie jest to nawet ujęte jako nieobyczajny wybryk. Nad emocjami trzeba panować, równie dobrze mógłby ściągnąć spodenki i co powiedziałbyś że to pod wpływem emocji? ;D

Novice - 12 września 2022, 14:05:59 - *.dynamic.chello.pl
tylko gol i cała akcja były anulowane - czyli jak
by tego wszystkiego nie było

do Polak - 12 września 2022, 15:27:50 - *.interaction.com.pl
bue bylo spalonego bo zostal obronca przy choragiewce o ktorym wszyscy zapomnieli

Tomek.k. - 12 września 2022, 16:31:28 - *.237.91-rev.victor.pl
@Grinner Tak jak już pisałem takie są przepisy że po anulowaniu gola nie można kartki anulować.
To trochę tak jakby jest zagranie ręką w polu karnym ale sędzia główny uznaje że to było w okolicach ręki i że nie ma przewinienia i piłkarz który się domagał rzutu karnego za dyskusje otrzymuje żółtą kartkę. I po chwili dostaje na słuchawkę: Poczekaj sprawdzamy czy nie było tam zagrania ręką. i Okazuje że było to co sędzia ma podbiec do piłkarza i powiedzieć : Przepraszam miałeś racje i mu kartkę anulować?

Hmmm - 12 września 2022, 16:42:23 - *.dynamic.chello.pl
To idąc tym tokiem myślenia jak by Milik uderzył kogoś z pięści w twarz i złamał mu nos, pod wpływem emocji anulowanej akcji bramkowej to też nie było by tematu bo bramka anulowana? Tylko co że złamanym nosem hmmm

Polak - 12 września 2022, 17:56:52 - *.telnetropczyce.pl
Milikowi kartki nie anulują bo było to niesportowe zachowanie, nieobyczajny wybryk. Sprawą dyskusyjną pozostaję czy był spalony, a wygląda na to ze jednak go nie było. Telewizja( i VAR) kłamie i pokazała tylko fragment boisko. Przy okazji wychodzi na to że maja beznadziejny system, totalna kompromitacja, VAR powinien móc monitorować cały obszar boiska, chyba że zrobili to "na oko". Wygląda na to że Juventuś zostanie w tej sytuacji skrzywdzony, bo meczu raczej nie powtórzą, czy zaliczą bramkę. Myśle ze bramka powinna być zaliczona a wynik zweryfikowany na 3:2. @Bolo sorry bramka powinna faktycznie zostać uznana.

ed - 12 września 2022, 20:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wprowadzic przepis ze za sciagniecie koszulki czerwona kartka i duza kara finansowa w NBA za wyciagniecie koszulki ze spodenek 20tys $ wszyscy graja tak jak przewiduje przepis Pilkarze musza zrozumiec ze zarabiaja duza kase i musza przestrzegac regulamin a jezeli komus nie pasuje niech zmieni profesje

Tomek.k. - 12 września 2022, 21:52:57 - *.237.91-rev.victor.pl
@ed Na twitterze jeden z kibiców napisał że żółta kartka to jeden z najgłupszych przepisów. Nie zgadzam się. Jest tyle możliwych cieszynek. A swoją drogą od momentu gdy ten przepis wprowadzili dużo mniej piłkarzy zdejmuje koszulke po strzeleniu gola.