11 września 2022, 22:57:02 - dwieladek
Porażka Villarrealu w lidze

Villarreal, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, przegrał 0-1 (0-0) z Betisem w meczu 5. kolejki hiszpańskiej Primera División. Rewanżowe spotkanie mistrza Polski z Villarrealem odbędzie się 3 listopada o godz. 21:00 w Poznaniu.

11 września 2022, 21:00 - Sewilla (Estadio Benito Villamarín)
Real Betis Balompié 1-0 Villarreal CF
Rodri Sánchez 61

Villarreal: 13. Gerónimo Rulli - 2. Kiko Femenía, 3. Raúl Albiol, 4. Pau Torres, 24. Alfonso Pedraza (71, 12. Johan Mojica) - 21. Yeremy Pino (54, 11. Samuel Chukwueze), 6. Étienne Capoue (71, 19. Francis Coquelin), 10. Dani Parejo, 17. Giovani Lo Celso - 7. Gerard Moreno (53, 16. Álex Baena), 15. Nicolas Jackson (78, 22. José Luis Morales).

żółte kartki: Andrés Guardado - Yeremy Pino.

sędziował: Ricardo de Burgos Bengoetxea (Baskonia).
widzów: 53 276.

Villarreal zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

dede - 12 września 2022, 15:47:09 - *.11.75.68.ipv4.supernova.orange.pl
I po tym skladzie widac, ze Amica jarala sie wynikiem z Villarealem B.
Nikt (!!!) z pierwszego skladu nie znalazl sie w pierwszym skladzie na Betis.
Ale jaka duma kibicow! Dziennikarze pieja! Pierwszy mecz od polfinalu LM, gdzie Villareal traci 3 bramki! Wow!
Zalosni kibice Lecha, zalosny polski futbol. Brak szacunku do siebie.

Nudle - 12 września 2022, 16:21:20 - *.134.168.240
@dede nie przesadzaj, za 5 lat nikt nie będzie pamiętać jakim składem grał Villarreal, wszyscy będą pamiętać fantastyczny mecz i wygraną Le..., a nie, wróć, za 5 lat nikt nie będzie pamiętać tego meczu.

herhor - 12 września 2022, 19:15:11 - *.odramedia.pl
@dede Właśnie dlatego przegrali bo piłkarze pierwszego składu odpoczywali po wycieńczającej walce z Wielkim Lechem.

lech II - 13 września 2022, 22:54:21 - *.play-internet.pl
dziennikarze pieją,zwłaszcza Lehmann z Głosu...czego to się nie robi za kawałek kiełbasy z końcowym terminem waźności...Inflacja