14 września 2022, 22:55:33 - Pawel97
LM: Niewykorzystany rzut karny Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym 3-0 (0-0) przez SSC Napoli meczu 2. kolejki grupy A Ligi Mistrzów z Rangers FC. 28-letni pomocnik grał do 83. minuty, gdy zmienił go Tanguy N'Dombèlé.

14 września 2022, 21:00 - Glasgow (Ibrox Stadium)
Rangers FC 0-3 SSC Napoli
Matteo Politano 68 (k), Giacomo Raspadori 85, Tanguy N'Dombèlé 90

żółte kartki: Alfredo Morelos, John Lundstram, James Sands, Borna Barišić, James Tavernier - Matteo Politano.
czerwona kartka: James Sands (55. minuta, Rangers, za drugą żółtą).

sędziował: Antonio Miguel Mateu Lahoz (Hiszpania).
widzów: 50 121.

W 60. minucie Piotr Zieliński (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Allan McGregor obronił).

Hubert Idasiak całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych gości, a w drużynie gospodarzy Antonio Čolak wszedł na boisko w 72. minucie, zmieniając Alfredo Morelosa.

rR - 14 września 2022, 23:00:28 - *.184.121.211.ipv4.supernova.orange.pl
Że też nie dali mu strzelać karnego po raz trzeci...

komato - 15 września 2022, 0:00:15 - *.giganet.net.pl
McGregor TOP! Miło zobaczyć bramkarza z rocznika 82' na europejskim poziomie!
Ale pozostali gracze Rangersów mogłaby rywalizować w Ekstraklasie ze Stalą Mielec. Nie spodziewałem się, że będą aż tak odstawali od reszty stawki...

Sopel - 15 września 2022, 0:32:26 - *.as13285.net
Mimo tych pudeł z karnych to zagrał dobry mecz. Złapał Piotrek formę - nareszcie i oby jak najdłużej

MM. - 15 września 2022, 1:09:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bolo w 60 min Zieliński nie strzelił karnego, a w 68 min do karnego poszedł Politano. To jak Zieliński dwa razy strzelał karnego? Chyba w tym sezonie to tak

lorneta - 15 września 2022, 1:47:11 - *.perfora.net
karny byl powtorzony w pierwszej probie strzelony po dobitce ale przez zbyt szybkie wbiegniecie napastnikow przed uderzeniem i varze sedzia kazal wykonac drugi raz jedenastke i sie nie udalo bez zadnych konsekwencji na koncowy wynik

Byczyna - 15 września 2022, 5:25:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu o bobku wczoraj nie było info zbtmo info ??

paprykarz - 15 września 2022, 7:25:15 - *.netwpool.com
@MM - przeczytaj gdzie indziej, Zieliński nie strzelił karnego, ale była nieprawidłowa dobitka, powtórka i nie strzelił drugi raz. Formalnie jeden karny ale nie strzelił go 2x.

ianek - 15 września 2022, 9:42:51 - *.164.179.134