15 września 2022, 22:50:27 - euzi
Pierwsza wygrana "Kolejorza"

Lech Poznań wygrał u siebie 4-1 (1-1) z Austrią Wiedeń w meczu 2. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy. Pierwszego gola "Kolejorzowi" dał Mikael Ishak, a do remisu już dwie minuty później doprowadził Matthias Braunöder. Jeszcze przed przerwą Austriacy mogli wyjść na prowadzenie, ale strzał Manfreda Fischera z rzutu karnego obronił Filip Bednarek. W drugiej połowie zwycięstwo Lechowi zapewnili Michał Skóraś oraz strzelec dwóch bramek - Kristoffer Velde. Kolejne spotkanie poznaniacy rozegrają 6 października o godz. 18:45 na własnym boisku z Hapoelem Beer Szewa.

"Kolejorz" miał doskonałą sytuację już w 14. minucie - Michał Skóraś z lewego skrzydła zagrał na wolne pole do wybiegającego João Amarala, a Portugalczyk, mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył nad poprzeczką. Chwilę potem Skóraś rozpędził się i sprytnie zszedł do lewej strony, ale uderzył płasko daleko od słupka. Pod bramką Lecha było groźnie z kolei w 24. minucie. Austriacy wykorzystali nieudany atak Lecha i po kontrze niepilnowany Andreas Gruber dostał podanie na prawej flance. Ten popędził na bramkę Filipa Bednarka, jednak bramkarz gospodarzy przewidział płaskie uderzenie w stronę dalszego słupka i sparował futbolówkę do boku.

Pierwsza bramka padła w 27. minucie. João Amaral doskonale podał do wybiegającego pomiędzy obrońcami Mikaela Ishaka i Szwed w sytuacji jeden na jednego z Christianem Früchtlem nie dał żadnych szans golkiperowi gości. Po chwili jednak Austria doprowadziła do remisu. Z linii końcowej Manfred Fischer podał do Matthiasa Braunödera - jego pierwszy strzał zablokował Pedro Rebocho, ale z dobitki pokonał Bednarka. Kilka minut potem bramkarz Lecha uratował swoją drużynę przed stratą drugiej bramki. W polu karnym Pedro Rebocho sfaulował Dominika Fitza, a Bednarek świetnie obronił płaski strzał Fischera z rzutu karnego w lewą stronę bramki.

Tuż po przerwie poznaniacy mogli objąć prowadzenie. Z prawego skrzydła Joel Pereira dośrodkował płasko w stronę Ishaka, ten przepuścił piłkę do João Amarala, a strzał Portugalczyka obronił Früchtl. Nieco ponad kwadrans potem wrzutkę Joela Pereiry udało się już zakończyć bramką. Skóraś - podobnie jak przy pierwszej bramce Ishak - doskonale wybiegł do zagranej futbolówki spomiędzy obrońców Austrii i, mając dużo miejsca, natychmiastowym strzałem pokonał bramkarza gości.

Prowadzenie gospodarzy w 76. minucie podwyższył wprowadzony w drugiej połowie Kristoffer Velde. Z prawej strony pola karnego Ishak mocno zagrał na drugą stronę, a tam Norweg zwodem oszukał Reinholda Ranftla i mocnym uderzeniem w stronę dalszego słupka zdobył trzecią bramkę. Kilka minut później z prawej strony dobrą okazję do strzału miał Skóraś, ale płasko posłał futbolówkę daleko od bramki. Już w 90. minucie po rzucie wolnym i niefortunnym wybiciu Velde dostał piłkę w okolicach szesnastego metra i płaskim uderzeniem po rykoszecie od Lukasa Mühla zanotował swoje drugie trafienie.

15 września 2022, 21:00 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 4-1 FK Austria Wiedeń
Mikael Ishak 27, Michał Skóraś 64, Kristoffer Velde 76, 90 - Matthias Braunöder 29

Lech: 35. Filip Bednarek - 2. Joel Pereira, 37. Ľubomír Šatka, 16. Antonio Milić, 5. Pedro Rebocho (46, 3. Barry Douglas) - 21. Michał Skóraś, 30. Nika Kwekweskiri (58, 22. Radosław Murawski), 6. Jesper Karlström, 24. João Amaral (70, 11. Filip Marchwiński), 17. Filip Szymczak (59, 23. Kristoffer Velde) - 9. Mikael Ishak (86, 25. Filip Dagerstål).

Austria: 1. Christian Früchtl - 26. Reinhold Ranftl, 20. Lukas Mühl, 3. Lucas Galvão, 66. Marvin Martins (77, 47. Dario Kreiker) - 17. Andreas Gruber (77, 25. Haris Tabaković), 23. Matthias Braunöder, 8. James Holland (71, 39. Georg Teigl), 30. Manfred Fischer, 77. Aleksandar Jukic (61, 9. Muharem Huskovic) - 36. Dominik Fitz (71, 7. Can Keles).

żółte kartki: Pedro Rebocho, Szymczak, Douglas, Bednarek - Gruber, Lucas Galvão, Braunöder.

sędziował: Peter Kjærsgaard-Andersen (Dania).
widzów: 20 102.

W 36. minucie Manfred Fischer (Austria) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Bednarek obronił).

mati - 15 września 2022, 22:51:08 - *.tor.openinternet.io
Brawo Lech, poprawili dawną wygraną 4-2 po dogrywce z Austrią, świetna zmiana Velde do tego duet Ishak i Skóraś niezawodni. Szkoda niewykorzystanych sytuacji Amarala bo mogłobyć 6-1. Najważniejsze 3 punkty i 2 miejsce w grupie. Teraz Hapoel u siebie i kolejne trzy punkty dla Lecha.

NowySezon - 15 września 2022, 22:52:10 - *.siedlce.domtel.com.pl
Czemu ta drużyna nie mogła tak grać z Karabachem Oby trener John nastroił ich do wyjścia z grupy.

PogoniarzN - 15 września 2022, 22:52:13 - *.205.241.37
No brawo Lech!

komato - 15 września 2022, 22:52:18 - *.giganet.net.pl
Ależ lanie! W końcu to polska drużyna spuszcza słynny euro...łomot
Mecz życia Velde, ruletki, strzały ze skraju '16' , jeszcze chwila i Norweg zacząłby płytki wymieniać na stadionie Lecha ;)

Snajper - 15 września 2022, 22:53:35 - *.adsl.inetia.pl
Skóraś... poznański Karel Poborsky

mati - 15 września 2022, 22:54:31 - *.tor.openinternet.io
NowySezon gdzie Austria gdze Karabach? Liga ustriacka jest porównywalna do Polskiej. Swiadczą o tym fartowne przejście po karnym Rapidu na Lechii i teraz demolka Lecha na Austrii. Tam ich ciągnie tylko Red Bull Salzburg.

Grzesio - 15 września 2022, 22:54:49 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Bednarek. Tan karny mógł ustawić mecz. Szacun

Murphy - 15 września 2022, 22:55:15 - *.adsl.inetia.pl
Szczęśliwe zwycięstwo. Gdyby karny został wykorzystany, mogłoby się to skończyć o wiele gorzej.

Poly - 15 września 2022, 22:55:17 - *.204.4.180.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze sie oglądało. Huragan Pobiedziska pozdrawia.

Mjot - 15 września 2022, 22:55:25 - *.147.4.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Matko jedyna, czy Van den Bromowi ktoś płaci żeby wystawiać to drewno Szymczaka ? Ten gość na 10 pojedynków, 9 przegrywa, na 10 podań, 8 ma niecelnych. Kvekveskiri dzisiaj bezbarwny, zastanawia dlaczego szans nie dostaje Gio. Ogólnie pierwsza połowa dramat i gdyby Austria wykorzystała Karny to ten mecz mógł się różnie potoczyć. Velde to powinna być żelazna jedenastka, tak samo jak Murawski, oni zawsze robią różnice. Skóra i Ishak to wiadomo. Całe szczęście że tak się skończyło, dalej można walczyć żeby wyjść z tej grupy.

Borubar - 15 września 2022, 22:57:25 - *.centertel.pl
Bach! Bach! Bach! Karabach!!!

KSG - 15 września 2022, 22:57:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje - Brawo powodzenia w dalszych meczach.

. - 15 września 2022, 22:59:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawa dla Lecha, mieli kiepski fragment w 1. połowie, ale poza tym naprawdę solidne spotkanie całej drużyny prócz Amarala.
Wygląda na to, że zaczynają wychodzić na prostą po fatalnym początku sezonu. I w lidze, i w pucharach. Przyznaję, nie wierzyłem w nich, skreśliłem ich po pierwszym meczu z Vikingurem. Bo też i sytuacja zaczynała wyglądać podobnie jak z Legią w 2017 i 2018.
Nie będzie łatwo utrzymać miejsce premiowane awansem do 1/16 finału, ale przy grze takiej jak dziś nie jest to wykluczone.

@Mjot - 15 września 2022, 23:00:02 - *.24.233.59.ipv4.supernova.orange.pl
Tak samo jak w poprzednich sezonach Skórasia, wcześniej Puchacza, Kamińskiego czy Modera

Mik - 15 września 2022, 23:01:13 - *.30.4.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Krytyka Szymczaka-bezzasadna. Chłopak nie pęka i piłkę przy nodze trzyma. Kvekve dzisiaj słabo. A trener miał taki pomysł i ok. Gdyby wytrzymali z Villa byliby liderem. O co chodzi krytycy?

gfg - 15 września 2022, 23:03:19 - *.icpnet.pl
ale konkretna "dycha" to by się Lechowi przydała bo Amaral według mnie się skoczył wraz z odejściem Skorzy. Brawo Lech!

OnlyZKS - 15 września 2022, 23:03:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Lech!

mati - 15 września 2022, 23:05:28 - *.tor.openinternet.io
Mik Kvekve moim zdaniem dzisiaj o wiele lepszy niż Szymczak. Gruzin pociągnął kilka akcji do przodu i raczej niczego poważnego nie zawalił. Szymczak będzmy szczerzy on gra tyylko bo Lech potrzebuje minut na przepis o młodzieżowcu. W pierwszej polowie wszystko co Austria robila szlo po błędach Szymczakai Rebocho.

A - 15 września 2022, 23:06:22 - *.205.172.110
Szymczak , jeszcze nie teraz.

Zxxc@ss - 15 września 2022, 23:08:39 - *.136.73.40
Dno i zenada, wazne ze wygrali w rundzie pucharu pocieszenia

Mik - 15 września 2022, 23:10:08 - *.30.4.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mati, jeżeli w konferencji młodzieży nie potrzeba. Pozostaje przy swoim. Szymczak grał nie na swojej pozycji i moim zdaniem zagrał poprawnie. Kvekve słabo

Batumyj - 15 września 2022, 23:10:16 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Gra Lecha to jest kabaret.Rebocho czy jak mu tam przyjąć piłki nie potrafi,prokuruje karnego i co ?.
Gdyby nie Bednarek to Lech dostaje dzisiaj baty od Austri Wiedeń.Pilka jednak to sport nieprzewidywalny i w drugiej połowie to austriacy okazali się ogórami do golenia.Pomimo wszystko oczy łzawią i w kolejnym meczu przeciw Hapoelowi już tyle szczęścia może nie być.

Mjot - 15 września 2022, 23:10:46 - *.147.4.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Mik
Błagam Cie chłopie, to się odnosi do ogółu męczy, kiedy ten gość zagrał chociaż na solidnym poziomie, jak grał na "9" to albo wiecznie nie wykorzystywał "setek" albo nie potrafił przyjąć piłki w polu karnym czy sobie jej wypuścić na pozycję do strzału. Gość gra na poziomie góra przeciętnej drużyny 1 ligi...

viv - 15 września 2022, 23:11:19 - *.sta.asta-net.com.pl
Świetny mecz, miło się oglądało. Brawa dla Lecha. Zauważmy też wynik Bach Bach Qarabach - Nantes 3-0.

LKE - 15 września 2022, 23:19:28 - *.autocom.pl
Gratulacje. Wynik doskonały. Powodzenia

mundi - 15 września 2022, 23:21:38 - *.240.139.6
Brawo dla Lecha, to Nie Szymczak grał padakę tylko Rebocho a w zagraniach Amarala widać, że gość potrafi ale forma jeszcze w lesie. Wygląda na to, że trener ma rację i drużyna nabiera wigoru. Velde miał dzień konia

. - 15 września 2022, 23:22:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic: To był normalny skład Austrii, takim grają też w lidze. Jedynie Jukic grywał do niedawna niewiele.
@Murphy: Tak, ale jednak to Bednarek tego karnego Lechowi wybronił, a nie Fischer strzelił w trybuny. Zresztą w 2. połowie zrehabilitowali się za przeciętną, momentami kiepską pierwszą.
Swoją drogą ciekawe, że ludzie pisali, jak to Lech przegra wszystkie mecze itd., a teraz niedosyt i gadanie o "kabarecie" po wygranej 4:1.

slazak - 15 września 2022, 23:23:15 - *.centertel.pl
Warto to zauważyć. Końcówka meczu dla polskiego zespołu. Bardzo rzadkie ⚠️ Po pierwszej połowie mało kto chyba wierzył w tak wysokie zwycięstwo Lecha... Teraz po drugie zwycięstwo.

andy 74 - 15 września 2022, 23:32:28 - *.static.chello.pl
Gratulacje za zwycięstwo, ale nie ma się czym zachłystywać. Tak naprawdę to tylko II liga europejska. Utworzona na otarcie łez dla słabeuszy.

Mari - 15 września 2022, 23:33:08 - *.centertel.pl
Byłem na stadionie.. Świetne widowisko brawo Lech

mati - 15 września 2022, 23:33:12 - *.220.103.115
slazak ja wierzyłem od początku że Lech i tak to wygra zwłaszcza po obronionym karnym przez Bednarka bo Austria to zdecydowanie słbszy klub niż Lech i Lech grał u siebie ale przyznam że czwórki się nisespoziewałem.
mundi i Szymczak i Rebocho bardzo słabo zagrali. Rebocho mógł załatwić klub tym karnym, brawo Bednarek a Szymczak mnóstwo błędów po których lecialy kontry Austrii i jeszcze z półwoleja nie potrafił trafić czysto wpiłkę.

jarock - 15 września 2022, 23:35:30 - *.icpnet.pl
Velde czy Bednarek MVP ?

Rtggg - 15 września 2022, 23:57:07 - *.play-internet.pl
Wyluzujcie trochę z tym Velde. Gość ma dobre wejścia z ławki, ale ile przez jego głupie straty szły kontry ? Do tego ma problemy w defensywie. Druga sprawa to ktoś wie co z tym baluą ? Gdzie on się podział? Drugi Szymek Pawłowski? Brakuje skrzydłowych. Rebocho nie dojechał na mecz, a kve kve ? Dzisiaj to żart. Ogólnie lech mógł wygrać wyżej gdyby nie 3jka panów z pierwszej połowy. Kve, Szymczak i rebocho. Panowie ewidentnie nie dojechali na mecz. Z Szymczaka nie będzie skrzydłowego. Gość powinien grać albo za ishakiem, albo za ishaka. Dać mu po 30 min w lidze i będzie z niego kopacz. Warunki ma, tylko nie na skrzydło. Za wolny jest...

Robert. - 16 września 2022, 0:02:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik świetny!!! Do pierwszych ocen poczekajmy do wyniku meczu z z Izraelczykami. Jesli wygramy mamy wszystko we własnych rękach, a nawet nadto. Cieszmy się jesienią jak to wcześniej napisałem bo nieczęsto się nam zdarza...z nadzieja na wiosnę!!!! Kibicujmy polskim drużynom!!!

Gnom - 16 września 2022, 5:35:52 - *.play-internet.pl
Nienawidzę Lecha ale brawa za zwycięstwo.

Rks Raków - 16 września 2022, 5:50:28 - *.205.208.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wielka podnieta wygrali z bankrutem! z Rakowem przegrali puchar :D

Pab(L)o - 16 września 2022, 6:21:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo!

NowySezon - 16 września 2022, 6:34:31 - *.siedlce.domtel.com.pl
Mati-to mimo wszystko wciąż drużyna Austriacka,a więc liga chyba jednak wciąż mocniejsza od naszej.

normalny - 16 września 2022, 6:50:30 - *.internetia.net.pl
no i co krytycy Bednarka ze recznik teraz czepiacie się Szymczaka musi grac bo inaczej niezrobi postepow to b młody piłkarz a jeżeli pytacie czemu Leh tak niegral od początku po prostu zmiana trenera nastapila nagle i był zakrtki okres by poznal zespol krytykujecie Amarala a kto wypracowal pierwsza bramke jak nie SZymczak i Ameral on przechodzil cowida i to widać ale gdy będzie zupełnie zdrowy to pokaze jeszcze jak się gra w pilke a ze fanom Rakowa i Legi nienareke dobra gra Lecha to krytykują z zazdrości gratuluje zwycięstwa Lechowi i bardzo dobrej gry zaznaczam ze nie jestem mieszkancem Wielkopolski

zielony - 16 września 2022, 6:51:39 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Kolejorz, Pozdro kibic ZS

Stan - 16 września 2022, 7:08:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No Lech ładnie BRAWO😁Czy teraz połączycie to piękno z liga? Jak tak reszta może wam cmoknąć 😁

Znafca - 16 września 2022, 7:13:45 - *.dynamic.chello.pl
Austria w pierwszej połowie mogła rozstrzygnąć wynik spotkania,pełna dominacja i zmarnowane okazję się zemściły.Druga połowa dla Lecha,każda akcja zamieniona na gola.Ogolne wrażenie słabe,ale jest szansa na 2 miejsce w tej słabej grupie.

Max - 16 września 2022, 7:17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie jakiś artykuł że Robercik nie strzelił żadnego gola na Alianz Arenie…

Marcky - 16 września 2022, 7:41:40 - *.146.131.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lech, brawo trener. Piękna wygrana, w końcu jest trener który podnosi wartość piłkarzy - Skoraś, Marchwiński, Velde, Ok arlstroem i inni w krótkim czasie stali się dobrymi zawodnikami.

Riven - 16 września 2022, 7:43:25 - *.204.68.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Mik tobie też ktoś płaci za chwalenie Szymczaka?
Muszę przyznać, że usunięcie go z 9 było bardzo dobrym posunięciem, bo Szymczak się po prostu kompletnie nie nadaje na taką pozycję, a na skrzydle przynajmniej czynił mniej zła dla swojej drużyny. Przynajmniej udało mu się 2, czy 3 razy nie zepsuć zagrania, a to dla niego ogromna poprawa. Mam nadzieję, że pójdą dalej tą drogą i Szymczak nigdy na 9 nie wróci.

paprykarz - 16 września 2022, 8:07:21 - *.netwpool.com
szacun kurcze...

Azeri - 16 września 2022, 8:27:14 - *.free.aero2.net.pl
Azerscy pasterze pokazali Lechowi jak grać. Lech szybko się uczy.

Dzarek - 16 września 2022, 8:32:12 - *.225.207.34 (*.64.125.223)
w lipcu wydawało się, że z tej mąki chleba nie będzie. Ale Lech musiał naprawdę ciężko pracować i są efekty. W lidze coś drgnęło a w LKE jest naprawdę dobrze. Oby tak dalej! Może ten trener nie jest taki zły jak się wydawało na początku. Skóraś i Velde duża poprawa względem wiosny. Oby jeszcze 'znaleźć kluczyki' od Amarala i będzie dobrze.

Waldic4 - 16 września 2022, 9:16:13 - *.196.217.178.revdns.city-net.pl
Gratulacje dla Lecha. Imponuje zdobycia 7 bramek w dwóch meczach. Każde zwycięstwo mega ważne. Ostatnie 3 lata w pucharach były solidne i za rok jest szansa dobić ranking do 20.000

Greg - 16 września 2022, 9:39:49 - *.ostnet.pl
W chwili, gdy sędzia podyktował rzut karny dla Austrii to naszły mnie myśli, że ten wieczór będzie bardzo zły a jednak udało się wyciągnąć wynik aż do 4:1..po wyniku wydaje się, że było łatwo ale jednak pierwsza połowa była fatalna...to co wyrabiał Amaral i Rebocho to się w głowie nie mieściło..tak jakby Lech grał w dziesiątkę - tym piłkarzom nie udawało się dosłownie nic.. całe szczęście, że po przerwie sytuacja się zmieniła na korzyść Lecha..mamy 3 punkty i w następnym meczu z Hapoelem Beer Sheva trzeba będzie walczyć o zwycięstwo, które już ustawi Lecha w tabeli na mocnym 2.miejscu..Myślę, że zwycięstwo z Hapoelem u siebie i remis z tym rywalem na wyjeździe da awans Lechowi z 2.miejsca z conajmniej 7 punktami.

Jurus - 16 września 2022, 9:48:15 - *.147.12.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Warszawie grają ligę mistrzów
W Krakowie grają ligę Europy
W Poznaniu grają ligę konferencji
Fakt, nie opinia.

Do raków r - 16 września 2022, 9:50:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na dzień dzisiejszy to Lech jest mistrzem i gra w pucharach, wy możecie o tym pomarzyć. Bez pozdrowień.

Do jurus - 16 września 2022, 9:51:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak jakby w Poznaniu nie grali Ligi Europy wcześniej xD

Baran - 16 września 2022, 9:58:22 - *.175.148.1.koba.pl
Szymczak to już mi w meczu z Qarabachem podpadł gdy sytuacji na 2 : 0 nie wykorzystał w Poznaniu

niinoo - 16 września 2022, 10:06:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gość z TVP Sport da tekst "jakieś rulety" powinien dostać dziennikarskiego oskara. Złoto

Raffaello - 16 września 2022, 10:41:03 - *.204.100.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skóras już jest warty dziesięć milionów euro a Szymczak pomału pnie się w górę.

FK - 16 września 2022, 10:41:49 - *.10.208.155
Szymczaka wypożyczyć do 1 ligi zimą !
Sobiecha pogonić z klubu.
Już lepszy taki Kamil Biliński z Podbeskidzia jako zmiennik Ishaka !

JaksikKisz - 16 września 2022, 10:53:20 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Sobiech do Ruchu .Pewne info.

Oskar - 16 września 2022, 11:07:47 - *.promax.media.pl
Potrzebujemy jeszcze 1 zwycięstwa i 1 remisu żeby osiągnąć najlepszy wynik w pucharach w ostatnim 5-leciu

Paolo KKS - 16 września 2022, 13:05:45 - *.centertel.pl
Budowanie drużyny trwa latami. Mam nadzieję, że w Lechu to wreszcie zrozumieją. Janek poukładał już klocki i potrafi lokomotywę wrzucić na wysoki bieg. Teraz zadaniem prezesa klubu jest konsekwentne działanie mające na celu regularne występy Lecha w europejskich pucharach tak, by stały się one chlebem codziennym. W dłuższej perspektywie czasowej zyska na tym Raków czy Pogoń, które też konsekwentnie budują swe zespoły. Ten sezon dla Lecha jest jak dziewiczy sezon beniaminka w wyższej lidze. Ja go traktuję jedynie w kategorii ciekawego doświadczenia. A sam mecz z Austrią w II połowie to majstersztyk.

Atol - 16 września 2022, 13:20:10 - *.54.103.64
Mam nadzieje, że droga do pucharów była łapaniem formy i Lecha widzimy w tych rozgrywkach bardzo wysoko.

paprykarz - 16 września 2022, 14:07:56 - *.netwpool.com
Informacje ile wart Skóraś, Szymczyk i że są poważne zapytania o Ishaka niech zastopują apetyty na "budowanie zespołu". Ekstraklasa służy do robienia pieniędzy.

Juras - 16 września 2022, 14:46:20 - *.dip0.t-ipconnect.de
slabo to wygladalo w wykonaniu Lecha ale punkty najwazniejsze

lubelskie - 16 września 2022, 16:36:19 - *.6.134.18.ipv4.supernova.orange.pl
mati nie porównuje max bundesligi do polskiej ekstraklasy no wez przestań Masz przykład Rapid Wiedeń co zrobił z Gdańskiem

Level Gud - 17 września 2022, 9:47:27 - *.centertel.pl
Jedna Jaskółka ,,sny'' nie czyni , ale powtórzenie wyniku we Wiedniu Lechii możliwy - która odpadła , bo arbitrowi nie chciało się dogrywki w upale .
Zeby Lech awansował moglby wygrac najblizszy mecz LK to wtedy jakby zagra sukcesywnie

Andrzej_z_ - 17 września 2022, 14:00:37 - *.231.1.203.koba.pl
Sorry mam pytanie do wszystkich kibiców kopanej. Jak idzie Legii w Europejskich pucharach bo nic nie mogę znaleźć

Rrrr - 18 września 2022, 3:01:54 - *.play-internet.pl