15 września 2022, 22:54:21 - bartekwr9
LKE: Hapoel Beer Szewa 1-2 Villarreal

W meczu 2. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy, w której występuje również Lech Poznań, hiszpański Villarreal CF wygrał 2-1 (1-0) z izraelskim Hapoelem Beer Szewa.

15 września 2022, 21:00 - Beer Szewa (Itztadion Yaakov Turner Toto)
Hapoel Beer Szewa 1-2 Villarreal CF
Rotem Hatuel 63 - José Luis Morales 28 (k), Álex Baena 67

Hapoel: 55. Omri Glazer - 30. Or Dadia, 5. Eyad Abu Abaid (70, 93. Magomied-Szapi Sulejmanow), 4. Miguel Vítor, 18. Eitan Tibi, 22. Hélder Lopes - 7. Ramzi Safouri (70, 10. Dor Micha), 35. Mariano Bareiro, 20. Eden Shamir (83, 11. Sagiv Yehezkel) - 21. Astrit Selmani (56, 77. Rotem Hatuel), 13. Eugene Ansah (56, 17. Tomer Hemed).

Villarreal: 35. Filip Jörgensen - 37. Adrián de la Fuente (46, 2. Kiko Femenía), 23. Aïssa Mandi, 5. Jorge Cuenca, 12. Johan Mojica - 11. Samuel Chukwueze (46, 15. Nicolas Jackson), 19. Francis Coquelin (58, 10. Dani Parejo), 20. Manu Morlanes (75, 9. Arnaut Danjuma), 16. Álex Baena - 21. Yeremy Pino, 22. José Luis Morales (58, 6. Étienne Capoue).

żółte kartki: Selmani, Hatuel, Bareiro, Sulejmanow - Pino, Cuenca, Mojica.

sędziował: William Collum (Szkocja).
widzów: 13 413.

W 90. minucie Arnaut Danjuma (Villarreal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W zespole gospodarzy poza kadrą znalazł się niezgłoszony do rozgrywek André Martins (w przeszłości Legia Warszawa).

mati - 15 września 2022, 22:58:08 - *.tor.openinternet.io
No i fajnie. Lech po nastepnym meczu z Hapoelem może fajnie się ustawić w grupie na drugim miejscu, Villareal pewnie wygra wszystkie mecze rezerwami i do poznania przyjadą już z pewnym awansem i może uda im się urwać punkt. Awans z 2 miejsca jak najbardziej możliwy.

Drożdżówka - 15 września 2022, 23:14:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale z drugiego miejsca nie daje awansu dalej zwycięstwa 1/8 z drugiego 1/16

Batumyj - 15 września 2022, 23:17:17 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Lech awansuje jak se namaluje.Marzyciele.Hapoel ich pojedzie 3-0 i pyry spuchną.

mundi - 15 września 2022, 23:28:02 - *.240.139.6
nawet jak Lech zremisuje dwa razy z Hapoelem to i tak zostanie w grze o drugie miejsce. Villareal chyba nie da sobie urwać punktu nikomu, poważny kandydat do wygrania tych rozgrywek.

mati - 15 września 2022, 23:48:07 - *.220.103.115
Batumyj zobaczysz kto tu kogo Lech przejedzie jak twoje Batumi Lech rozjechał 5-0.

Znawca - 15 września 2022, 23:50:24 - *.icpnet.pl
Villarreal piątym składem, nie liczy się

Kikol - 16 września 2022, 0:50:11 - *.as13285.net
Z kolejorzem weszli 5 zawodników z pierwszego składu w 60 min A tu rezerwy cały mecz

asd - 16 września 2022, 2:32:27 - *.centertel.pl
Rulli, Pedrazza, Torres, Albiol, Femenia, Lo Celso, Capoue, Parejo, Pino, Jackson, Moreno. Tym razem z wyjściowej jedenastki z ligi znalazł się jeden zawodnik. Czterech weszło z ławki w drugiej połowie.
Do tego po kontuzji wrócił Danjuma i nie trafił karnego.

Leo - 16 września 2022, 10:43:50 - *.10.208.155
Batumyj idz stąd chłopczyku, zajmij się swoim klubikiem

Batumyj - 16 września 2022, 10:50:00 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Koniec gry na fuksie.Resztę pojedynków w tej grupie kolejorz przegra z kretesem.

noway - 16 września 2022, 14:50:20 - *.icpnet.pl