17 września 2022, 18:14:25 - dwieladek
Gol Filipa Jagiełły

Filip Jagiełło zdobył bramkę dla Genoi w wygranym 1-0 (1-0) meczu 6. kolejki włoskiej Serie B (drugi poziom rozgrywkowy) przeciwko Modenie. Dla Jagiełły to pierwszy gol w tym sezonie.

17 września 2022, 16:15 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
Genoa CFC 1893 1-0 Modena FC 2018
Filip Jagiełło 44

żółte kartki: Radu Drăgușin - Mario Gargiulo, Davide Diaw, Luca Magnino, Tommaso Silvestri, Shady Oukhadda, Giorgio Cittadini.

sędziował: Luca Zufferli (Udine).

Polak grał do 60. minuty, kiedy zmienił go Mattia Aramu.

Genoa jest piąta z dorobkiem 11 punktów.

Ederk - 17 września 2022, 19:53:25 - *.111.247.44