17 września 2022, 20:10:21 - maciejko
Radosław Majecki obronił rzut karny

Radosław Majecki z Cercle Brugge obronił rzut karny w zremisowanym 2-2 (2-0) meczu 9. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Oostende. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

17 września 2022, 18:15 - Brugia (Jan Breydelstadion)
Cercle Brugge KSV 2-2 KV Oostende
Kévin Denkey 38, Ayase Ueda 44 - Thierry Ambrose 76, 82 (k)

żółte kartki: Heitor - Osaze Urhoghide, Kenny Rocha Santos, Cameron McGeehan.

sędziował: Jonathan Lardot.

W 38. minucie Kévin Denkey (Cercle) nie wykorzystał rzutu karnego (Guillaume Hubert obronił).
W 76. minucie Thierry Ambrose (Oostende) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Majecki obronił).

Cercle zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

LKWQ - 17 września 2022, 20:14:13 - *.254.73.179
lol, tak obronił, że z dobitki dostał...

Zbyszek - 17 września 2022, 21:20:25 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem jaki jest sens pisać o obronionym karnym, skoro 5 sekund pada gol z dobitki? Nigdy tego nie rozumiałem...

jarock - 17 września 2022, 21:35:40 - *.icpnet.pl
Lepiej grać w przedostatnim klubie ligi belgijskiej niż w LKE... Szkoda, że nie zawsze umiejętności idą w parze z myśleniem.

rirkr - 17 września 2022, 21:46:42 - *.dynamic.chello.pl
Zgadza sie,lepiej w Belgii. Lke to puchae pocieszeniq dla przegrywow.

jarock - 17 września 2022, 21:51:16 - *.icpnet.pl
~rirkr : raczej nie wchodzę w polemikę z hejterami ale tu nie mogę odmówić sobie przyjemności. 17-ty klub ligi belgijskiej to klub "wygrywów". Pozdrawiam. Przepraszam ale bez ewentualnej odpowiedzi.

Znawca - 17 września 2022, 22:20:55 - *.centertel.pl
Nie wiem po co ta napinka. Syneczek rozmienia się na drobne, przepadł w Monaco, gra w słabiaku z Belgii i to klub na miarę jego potencjału.

severus - 17 września 2022, 23:08:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A Michniewicz woli Majeckiego od Gikiewicza. Kompletnie tego nie pojmuję. W kadrze powinni być zawodnicy na daną chwilę najlepsi, a nie że ktoś jest młody i niby zdolny.

Tom - 18 września 2022, 5:40:15 - *.eltronik.net.pl
A podobno Michniewicz sam był bramkarzem. Giki jest lepszy niż Grabarza z Majeckim razem wzięci, a wg mnie lepszy zdecydowanie niż Skorupski. Bundesliga to Bundesliga ....a nie jakieś duńskie czy belgijskie pociotki

Prabut - 18 września 2022, 9:05:22 - *.dynamic.chello.pl
Gikiewicz nie dostaje powołania za charakter. Boją się, że rozwali szatnię. Czy to ma sens? Nie wiem. W tej chwili Giekiewicz to najlepszy polski bramkarz jeśli chodzi o formę i wyniki. Udowadnia to co kolejkę w Bundeslidze.
Michniewicza ocenimy za wyniki. Jak znowu zagra Szczęsny i znowu walnie babola na wielkiej imprezie, to wtedy będziemy mogli powiedzieć, że brak powołania popularnego Gikiego był katastrofalnym błędem.

paker - 19 września 2022, 10:57:29 - *.147.72.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pamiętam jak w debiucie w Monaco też obronił karnego, to powoli jego specjalność. Brawo.