17 września 2022, 21:54:23 - euzi
"Pasy" kłopotem dla czołówki

Cracovia zremisowała u siebie 1-1 (0-0) z Pogonią Szczecin w meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy. "Portowcy" objęli prowadzenie w 70. minucie po strzale Kamila Grosickiego, a trzy minuty później wyrównał Benjamin Källman. To już trzecia w tym sezonie strata punktów przez drużynę z czołówki tabeli na stadionie "Pasów" - wcześniej swoje mecze przegrały Legia Warszawa i Raków Częstochowa.

17 września 2022, 20:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-1 Pogoń Szczecin
Benjamin Källman 73 - Kamil Grosicki 70

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 25. Otar Kakabadze, 24. Jakub Jugas, 88. Matej Rodin, 5. Virgil Ghiță, 4. Paweł Jaroszyński (78, 3. Michal Sipľak) - 38. Jakub Myszor (78, 10. Jewhen Konoplanka), 18. Takuto Oshima, 22. Florian Loshaj, 11. Michał Rakoczy (68, 71. Patryk Makuch) - 9. Benjamin Källman (82, 8. Mathias Hebo Rasmussen).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata - 21. Jean Carlos Silva (62, 18. Michał Kucharczyk), 8. Damian Dąbrowski, 99. Mateusz Łęgowski (72, 14. Kamil Drygas), 27. Sebastian Kowalczyk (72, 22. Wahan Biczachczjan), 11. Kamil Grosicki - 10. Luka Zahovič (86, 17. Mariusz Fornalczyk).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 7259.

mati - 17 września 2022, 21:55:50 - *.118.218.193.urdn.com.ua
Brawo Cracovia za walkę do końca, gratki za remis. Nie dla paprykarzy 3 punkty po tym przewalnym karnym z Lechem. Szkoda tej sytuacji Jaroszyńskiego z pierwszej połowy tam Cracovia już powinna prowadzić i że Makuch pod koniec jeszcze zamiast strzelać nie podał to mogłabyć piłka meczowa. Lech&Cracovia.

Valdas - 17 września 2022, 21:56:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gratki Krakowianie 👍

Dżordż - 17 września 2022, 21:59:29 - *.dynamic.chello.pl
@mati przewalona to była druga bramka dla Lecha, który powinien sedziego na rękach nosić. Cała polska to widziała, eksperci są zgodni co do tego wałka na korzyść Lecha, ale jak ktoś ma urojenia i własny świat to niech w nim sobie żyje. Bez pozdrowień

asdf - 17 września 2022, 22:00:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo oby nigdy więcej taki klub jak pogoń nie kompromitowali nas w Europie

ryy - 17 września 2022, 22:00:26 - *.dynamic.chello.pl
Mati jestes oszolomem

Niebieski1 - 17 września 2022, 22:00:45 - *.dynamic.chello.pl
No słabo jak na extraklase,taki fajny stadion a ludzie na Wiśle?Przydał by nam sie taki stadion w Chorzowie

Mekyn - 17 września 2022, 22:01:09 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń w ostatnich dwóch meczach straciła 4 pkt. niż zdobyła 2 pkt. Nie ogarniam jak w sobotę w czasie premium (20:00) nie móc zapełnić nawet połowy obiektu. Przyjeżdża klub z czołówki, kibice z wzajemnymi uprzejmościami (i mroczna historią) a frekwencja 7,2k z czego 500 przyjezdnych bo więcej biletów goście nie dostali, mimo, że sektor gości na 1060 głów. Smutne.

Niebieski1 - 17 września 2022, 22:04:23 - *.dynamic.chello.pl
Mekyn-i do tego do końca meczu nie byli! Czemu ?nie wiem

mati - 17 września 2022, 22:04:40 - *.118.218.193.urdn.com.ua
Dżordż ta mam własny swiat bo widziałem że Lech był lepszy na boisku i dominował a Pogoń potrzebowała cudu który nadszedł w końcówce? Druga bramka dla Lecha była prawidłowa bo to wasz zaatakował Kalstroma tak jak Smoliński Souze i tyle. Nie zamierzam się z fanatykami wdawać w przepychankę.

Dżordż - 17 września 2022, 22:12:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@mati kibicem paprykarzy nie jestem, dlatego mogę obiektywnie spojrzeć na cały mecz. Owszem Lech był lepszy ale liczą się bramki. A przy jej zdobyciu pilkarz Lecha zastawiając się sfaulował atakującego go pilkarza Pogoni stawiając mu stempelek. I powinieneś jeszcze w slowniku sprawdzić pojęcie"fanatyk". Pasuje do Ciebie idealnie

KSC_fan - 17 września 2022, 22:20:33 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda straconych 2 punktów z przeciętną Pogonią. Piłka meczowa Makucha wystarczyło podać Konopliance. Na plus Rakoczy i Myszor. Najlepszy na boisku Oshima, a w Pogoni Grosicki i Dąbrowski.

czytelnik - 17 września 2022, 22:22:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń to jest taki klub, który nigdy nic nie wygrał i nie wygra. Mistrzostwo? Jakie mistrzostwo. Miejsca 2-4 to max. Pozdrawiam.

kobi18 - 17 września 2022, 22:30:44 - *.dynamic.chello.pl
Pasy nie byłyby żadnym problemem dla Pogoni, gdyby ta miała wymagającego trenera i myślących zawodników, a nie takich pokroju kucharczyk, Fornalczyk czy Zahović. Kucharczyk ma piłkę 9 mk od bramki i zamiast strzelać lewa , to próbuje prawa beznadzieji. zahović drepcze , nie atakuje i nie walczy o pozycje, :snuje się. Młody, wyróznia się łysa pałą z mazakami. Szkoda, że ta główka nie gra jak piłkarz, a jak podwórkowiec. Na siedem przyjęć piłki ma 6 strat, to podwórkowiec. Gdy piłka trafi do przeciwnika na 40-50 metrze wszyscy biegną w strone własnej bramki, zamisat na przeciwnika, aby uniemożliwić zagranie i stworzenie sytuacji. Tam jest bramkarz, który musi długie podanie przerwać, ale kopacze tego nie rozumieją. Wypad dla 50% tych leszczy z ligi.

Pas - 17 września 2022, 23:09:10 - *.centertel.pl
Super frekwencja, jestem dumny że nas tylu było

1948 - 18 września 2022, 0:17:01 - *.play-internet.pl
Kolejny mecz z jakimiś ogórami tylko zremisowany... mowią że rządzą miastem a ich na trybunach garstka

abc - 18 września 2022, 1:25:08 - *.centertel.pl
@Dżordż
"mogę obiektywnie spojrzeć" ... a może obiektywnie ocenić?

d2bo - 18 września 2022, 9:36:29 - *.centertel.pl
A co tu taka pustka w komentarzach? Redakcja robi czystkę, czy wszyscy węgiel kopią? Do meczu - Cracovia wyjątkowo solidna w tym sezonie, Pogoń jak to Pogoń, od lat to samo. Raków chyba nie pozwoli wydrzeć sobie mistrzostwa w tym roku, innych kandydatów nie widać na razie.

Jac - 18 września 2022, 9:46:10 - *.47.125.99.ipv4.supernova.orange.pl
Dąbrowski do reprezentacji 😂😂😂😂😂€
514;

herhor - 18 września 2022, 10:52:58 - *.odramedia.pl
I potem taka Pogoń ma chce nas reprezentować w europucharach. Mecz z Lechem wałek i karny w 100 minucie, mecz z Wartą 1 celny strzał i 2 gole. Więcej farta niż rozumu. Aż strach się bać jeśli się do tych pucharów doczołgają. Znowu kompromitacje z Islandczykami i pierwszy poważny rywal i pogrom z 4:0

yes - 18 września 2022, 15:34:03 - *.22.112.65.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła w pierwszej lidze 22000 kibiców, cracovia w ekstraklasie 7000 kibiców. Widać kto rządzi bez względu na poziom ligowy

kibictv - 18 września 2022, 16:22:07 - *.net-bis.eu
@yes, w Krakowie jest jeden KLUB pilkarski, prz duze K, reszta to folklor, dzielnicowe druzynki. Ide o zaklad, ze na Hutrniku w ekstraklasie tez jakies 7K by sie zjawilo.

do yes - 18 września 2022, 18:04:15 - *.29.15.172.ipv4.supernova.orange.pl
yes: Wisła to ubecki klub. Wisła po II wojnie na walnym zebraniu jednomyślnie decyzję wejścia w struktury MO zaaprobowała, o czym sami piszą w jubileuszowym wydawnictwie 50-lecia. I oni z tego za PRL ciągnęli niezłe profity... Prezesem tego towarzystwa był generał G., pacyfikator kopalni "Wujek" w stanie wojennym. Większość prezesów GTS Wisła to byli oficerowie SB. Potem właścicielem był cinkciarz, który dorobił się na handlu dolarami i wykorzystywał sprytnie przepisy i zatrudnianiu niepełnosprawnych, potem klubem rządzili bandyci, klub dalej ma milionowe długi... Inne kluby dostają za takie rzeczy kary finansowe, zakaz transferów, tylko to u-beckie, zo-mowskie towarzystwo pod ochroną. Że tam 20 tysięcy? No coż, ubeków w Polsce było dużo... A poza tym akcja gnojenia Cracovii za PRL spowodowała, że młodzi kibice sukcesu szli w stronę Wisły. Może w końcu sprawiedliwość zatriumfuje...

kibictv - 18 września 2022, 18:18:28 - *.net-bis.eu
@do yes...no popatrz, taki antykomuch, anty sb-ek, anty pzpr-owiec a tolerujesz jako prezesa swojego jkluniku resortowego nachora? Dziwna konstrukcje psychiczna reprezentujesz!....W twoja opowiesc wplesc nalzey, ze w 1950 roku kinice Wiusly dosc mocno (jaK NA TAMTE WARUNKI PROTESTOWALI PRZWECIW @SPOSNORINGOWI@ MILICJI. nIE WIEWM CZY W TWOJEJ SWIADOMOSCI ZAGOSCIL FAKT, ZE DZIEKI STANOCZEJ POSTAWIE KIBICOW NIE BYLO (TAK NA POCZATKU CHCIAno0 Gwardii Kreakow a pozostala historyczna nazwa WISLA!!

Do kibictv - 18 września 2022, 20:39:16 - *.22.132.238.ipv4.supernova.orange.pl
Pogracie z 5,10 lat w niższych ligach to wam się znudzi chodzić na to badziewie.

fdm - 20 września 2022, 9:39:54 - *.static.chello.pl
@herhor Lech powinien przegrać z Pogonią. Karny prawidłowy, druga bramka dla Lecha przekręcona. Do tego powinna być czerwona dla piłkarza Lecha za uderzenie Almqvista. Expected goals na korzyść Pogoni (z Cracovią też).

19PASY07 - 21 września 2022, 11:12:13 - *.as13285.net
@do kibictv...Wisla juz gra badziewie od ponad dekady a frekwencja non stop top 3 w Polsce;)