18 września 2022, 12:30 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 1. Konrad Forenc - 23. Adrian Danek, 95. Mario Zebić, 66. Miłosz Trojak, 33. Saša Balić, 11. Łukasz Sierpina (76, 99. Jewgienij Szykawka) - 6. Jacek Podgórski (46, 17. Dawid Błanik), 26. Oskar Sewerzyński (65, 20. Marcin Szpakowski), 8. Dalibor Takáč (65, 22. Adam Deja), 7. Jakub Łukowski (65, 45. Luka Zarandia) - 18. Bartosz Śpiączka.

Górnik: 32. Kevin Broll - 5. Kryspin Szcześniak, 25. Jonatan Kotzke, 3. Richard Jensen - 16. Paweł Olkowski (77, 10. Lukas Podolski), 8. Blaž Vrhovec (77, 15. Norbert Wojtuszek), 23. Jean Mvondo (65, 4. Aleksander Paluszek), 96. Robert Dadok, 33. Kanji Okunuki (81, 17. Robin Kamber), 64. Erik Janža - 21. Piotr Krawczyk (81, 20. Szymon Włodarczyk).

żółte kartki: Deja, Trojak, Balić - Janža, Paluszek.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 10 615.

Ja@wp.pl - 18 września 2022, 14:33:47 - *.play-internet.pl
Korona ma niezłych zawodników, tylko tam nie ma żadnej koncepcji gry, jeden chaos
Sądzę że z innym trenerem może coś z tego klubu być

ChG Fan - 18 września 2022, 14:34:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona spadek PEWNE INFO!!..

scyzor - 18 września 2022, 14:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mogło być 3-0 w pierwszej połowie dla Korony a przegraliśmy 1-2. W tej lidze każdy z każdym może wygrać, zależy od dyspozycji dnia i szczęścia 🙂 Górnik ładnie zaprezentował się w Kielcach - pozdro do Zabrza.

e(L)ka - 18 września 2022, 14:34:56 - *.204.96.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rewelacja.

Scyzor - 18 września 2022, 14:35:09 - *.4-2.cable.virginm.net
Panie Ojrzynski bierz pan ta bande nieudaczników do lasu na stadio i ogien!

Konichiwa - 18 września 2022, 14:35:18 - *.ftth.glasoperator.nl
Japonski kamikadze.

ZeteL - 18 września 2022, 14:35:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Forenc jak Ci nie wstyd? Powracający po kontuzji, piłkarski emeryt Podolski odstawił cię o kilka długosci na paru metrach

OLAF - 18 września 2022, 14:35:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona spadek pewne info Szykujcie Pampersy!!

Xyz - 18 września 2022, 14:36:29 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Ojrzynski, zabieraj to stado baranów i wypad jak macie tak grać. Dobrze, że nie poszedłem na stadion.

Rozbawiony - 18 września 2022, 14:36:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Okunuki to godny następca Udebuluzora.

@zetel - 18 września 2022, 14:39:39 - *.29.91.159.ipv4.supernova.orange.pl
I to Podol z pilka biegl, a Ferenc sam gonił xDDD

Fan drobiu - 18 września 2022, 14:40:47 - *.147.76.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po niedzielnym rosole dobry wynik w Kielcach.

Musztarda - 18 września 2022, 14:41:00 - *.centertel.pl
Ale padaka. Widzew to na gładko pyka Mielce Cracovie Płocki Jagiellonię Warty a korona piękna padaka ha ha idźcie spać.

kolo - 18 września 2022, 14:41:43 - *.dynamic.chello.pl
ale padaka gornik kiedy w koncu zlecisz z tej ligi bankrucie jeden

pewx - 18 września 2022, 14:44:22 - *.sileman.net.pl
w tym meczu najlepsza była szarańcza :D

Lucky KSG - 18 września 2022, 14:44:38 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Serce się raduje, Wielki Górnik wygrał mecz, a ja za to sie napije, bo drużyną moją jest! Jadymy Durś

Chrobry - 18 września 2022, 14:45:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona spadek pewne info !..

RTSiak - 18 września 2022, 14:48:13 - *.adsl.inetia.pl
Kolporter nie nadaje się do ekstraklasy ... Niech wracają do 1 ligi, tam ich miejsce ...

FanCK - 18 września 2022, 14:49:19 - *.24.173.238.ipv4.supernova.orange.pl
Cały ten mecz Korony, poza 25 minutami gry w pierwszej połowie to ścisk i zgrzytanie zębów. Beznadzieja totalna, zero koncepcji gry w drugiej połowie, a zachowanie obrony przy drugiej bramce dla Górnika to szczyt kompromitacji i nieudolności. Nie chce się już pastwić i wytykać konkretnie kto w ogóle dziś nie powinien być na boisku ale niektórzy Koroniarze dziś grający, szczególnie Ci co weszli w drugiej połowie poza Błanikiem i Szykawką powinni się zastanowić czy chcą nadal grać w Kielcach, bo z taką grą to co najwyżej 2 liga, nawet nie pierwsza. Trener Ojrzyński ma teraz trochę czasu żeby zastanowić się nad grą zespołu, swoimi błędnym wyborami na mecz zawodników bo ewidentnie najwyraźniej zaczyna się gubić w swoich koncepcjach gry. Gdzie jest Jacek Kiełb, który daje wielki mental na boisku, czemu nie gra cały mecz Łukowski i Sewerzyński lub nie gra w podstawowym składzie Błanik. Brakło dziś Petrowa i Frączczaka dodatkowo, i po prostu jeden wielki chaos. Trzeba odstawić pewnych zawodników grających do tej pory w wyjściowym składzie i wpuszczać do gry tych, którzy dają jakość, a nie są pupilkami trenera, pozdr.

komato - 18 września 2022, 14:49:20 - *.giganet.net.pl
Ten cały Okunuki...to jest brylant, to jest supertalent, nie?
My też chcielibyśmy, żeby Lewandowski był takim supertalentem. Okunuki takim supertalentem jest, Lewandowski po prostu nie

Info - 18 września 2022, 14:50:54 - *.204.64.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Większą wioska spadek do 1 ligi

Jontek - 18 września 2022, 14:52:28 - *.centertel.pl
Poziom 4 bundesliga!

Jontek - 18 września 2022, 14:52:53 - *.play-internet.pl

CK_MKS - 18 września 2022, 14:53:03 - *.play-internet.pl
Korona tragicznie. Druga połowa przechodzona, brak prawej obrony, zero chęci i walki dzisiaj.
Zasłużona wtopa niestety.
Dlaczego w 27 min. psełdosędzia nie gwizdnął karnego po odepchnieciu ręką Podgórskiego?

drygu - 18 września 2022, 14:57:14 - *.access.telenet.be
gra Korony coraz gorsza, zero zgrania, pressing nieudolny, podania jak u amatorów i to ustawianie 5 obrońców u siebie to już po prostu kryminał. Albo niech Ojrzyński zmieni ustawienie i zacznie grać odważniej albo niech odejdzie z Korony. Porażka z Pogonią tak nie bolała bo tam walczyli i zabrakło szczęścia do remisu a tu nic zero, przeszli obok meczu. Frekwencja po takiej grze? oby 5_6tys było chyba ze z taką grą piłkarzyki z trenerem na czele wykupią bilety

tristan07 - 18 września 2022, 14:57:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik za pozorację gry w ostatnich minutach powinien karnie zremisować. Janża znowu głupia żółta. Ale udało się i nawet w defensywie dobrze.

Musztarda - 18 września 2022, 14:57:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielki Widzew przejedzie się po jakiś kielcach jak walec po asfalcie.

pl - 18 września 2022, 14:58:19 - *.creanova.org
Poziom meczu dramatyczny. Jak mogą tak grać i to w najwyższej lidze. Przecież jedni u drudzy nie utrzymaliby się się w 5 lidze angielskiej. Szczególnie górnik jako bankrut. W Polsce jest przyzwolenie na długi na poziomie 150 mln jak z Zabrzu.

Musztarda - 18 września 2022, 14:59:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew to takie kielce to połyka na śniadanie!

ck 100% - 18 września 2022, 14:59:59 - *.gdansk.vectranet.pl
Suzuki ma reklamę, sprzedaż spadnie 50%, ojeżyński jest mistrzem od wprowadzania chaosu w szeregi każdego klubu który prowadzi, to nie banda świrów tylko banda nieudaczników, Ja jestem spokojny o spadek Korony jeśli ojeżyński pozostanie w Kielcach, nie potrafię zrozumieć aby piłkarze nie potrafili wynienić kilkunastu podań tylko wybijanie na pałę, ich pensje powinny oscylować na poziomie najniższej krajowej i tak na wyrost według osiągnięć które mają.

Łazy - 18 września 2022, 15:07:26 - *.play-internet.pl
Nie ważne ile ma długu. Ważne że będzie wyżej na koniec niż coś a'la klub z całkiem ładnych Gliwic.Takie kluby są traktowane inaczej niż np.łodzkie czy krakowskie. Górnik to jest coś więcej niż klub. To wiadomo inna skala, ale coś jak Real w Hiszpanii. Dziękuję wszystkim półgłowkom którzy będą głupio bredzić za uwagę

miedziak - 18 września 2022, 15:08:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ha ha 😄😄 A tak z Chrobrym się Podniecili awansem do EX !..

CK_MKS - 18 września 2022, 15:09:19 - *.play-internet.pl
@Musztarda, to miło, że widzew połyka - gratuluję! Macie jeszcze jakieś inne rozrywki w tej łodzi?

Ty - 18 września 2022, 15:13:15 - *.play-internet.pl
Japanesse okonuki i gamę ower susuki

Kielcensis - 18 września 2022, 15:14:27 - *.dynamic.chello.pl
A w Kielcach i w Koronie bez zmian. Zaklinania rzeczywistości ciąg dalszy, czyli utrwalanie mitu, że trener Ojrzyński z grupą zawodników jest w stanie zbudować niegdysiejszą "bandę świrów" (oficjalnie wszyscy od tego się odżegnują), zbudować całkiem ciekawy i dobry zespół. Z szacunkiem dla osoby szkoleniowca, ale tutaj nie powstanie nic nowego, nadzwyczajnego ani intrygującego. Limit szczęścia został przez Koronę wyczerpany. Obrona, choć w składzie trzyosobowym na środku (ale jakości w tym żadnej) nie potrafi przez kilkanaście pierwszych minut zająć właściwych pozycji, po jej bokach pustki i zawodnicy gości biegają po kieleckim polu karnym , jak po własnym. Obrońcy nie potrafią wyprowadzić sensownie piłki, poza wykopem daleko, najlepiej na pole przeciwnika, o dokładności nie wspomnę. Tutaj brakuje myśli piłkarskiej, taktyki, czegoś szkoleniowo interesującego i zaskakującego dla rywala. Przewidywalność, prostota i prymitywizm taktyczny oraz wykonawczy irytują. Ciężko i przykro ogląda się tak słabą Koronę i najgorsze jest to, że perspektyw lepszego nie widać. Kolejne dwa tygodnie będą stracone, a droga do pierwszej ligi bliższa. Musiałoby bardzo dużo zmienić we władzach Korony, w myśleniu o ekstraklasowej Koronie. Niestety na to nie zanosi się, a szkoda.

CK Korona - 18 września 2022, 15:21:45 - *.play-internet.pl
Spokojnie przegrać z hanysami to nie wstyd.oni są mocni.

Radiorama - 18 września 2022, 15:22:44 - *.38.224.232
Kluby chcą więcej pieniędzy za taki chłam. Rozwiązać tą ligę ale płacić im średnią krajową, lub do pracy na 8h.

Valdas - 18 września 2022, 15:27:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielki Górnik ave
⬜🟦🟥

Ehh - 18 września 2022, 15:30:09 - *.dynamic.chello.pl
Po co ta Korona pchała się do Ekstraklasy?

Torcida199 - 18 września 2022, 15:31:37 - *.internetia.net.pl
Krawczyk wynocha!!!! TORCIDA KSG

PG - 18 września 2022, 15:34:07 - *.25.6.74
ryle znowu na farcie

dobrytowar - 18 września 2022, 16:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No niestety. Opluci z trzema punktami. Ale muszę przyznać, ten Japoniec całkiem spoko.

Kris - 18 września 2022, 16:05:04 - *.95.232.51
pG pało z tenneco,wy bez farta bo jesteście dnem.Śmieszny klub bez kibiców.

Kibic_Kiel - 18 września 2022, 16:25:25 - *.play-internet.pl
Leszek Ojrzynski jest specjalista od siermieznej pilki... Ci kibice, ktorzy sa za Leszkiem w wiekszosci nie pamietaja jak gra Korony pod nim wygladala... Pierwszy sexon 5 miejsce bylo naprawde dobrze, pozniej to juz tylko dlugie granie laga na Korzyma i tyle w temacie warsztatu Ojrzymskiego. Z tej maki chleba nie bedzie. Brac np. Brosza!
Boje sie ze obecny prezes klubu za bardzo zaufa obecnemu projektowi i poplyniemy spowrotem do 1 ligii. Jest na czym budowac ale zolnierze Ojrzynskiego typu Deja, ktorzy maja zawsze miejsce w skladzie pomimy tragicznej gry lub Zarandia z nadwaga(z ktora od roku nie moze sienpozbyc), dalej Danek Sierpina Szymusik Malarczyk to zdecydowanie nie sa zawodnicy na ekstraklase i trzeba sie ich jak najszybciej pozbyc... Sewerzynski i Szpakowski na wypozyczenia, bo oni sa poprostu za slabi na ten poziom. Obrona i srodek pomocy koniecznie do wzmocnienia...

Zeniu - 18 września 2022, 16:32:29 - *.204.36.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Gornik !!!

Wiślak - 18 września 2022, 16:37:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła pozdrawia Małpe z korony

KSZO - 18 września 2022, 16:37:58 - *.centertel.pl
Korona spadek, cieszy się świętokrzyskie. KSZO, KSZO Ostrowiec!!!

Taka_Prawd - 18 września 2022, 16:40:29 - *.31.132.20.ipv4.supernova.orange.pl
Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić po Lettieriego!!!

anty Piast - 18 września 2022, 16:42:40 - *.klient.alfa-system.net
a w Gliwicach bez zmian rzadzi Torcida a kurczaki zamiast na swój mecz pójechać to siedza w internetach i komentuja lokalnego rywala, który im niby zazdrości ciekawe czego ??

Melon - 18 września 2022, 17:04:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skąd tam tyle ludu nazbierali? Daleszyce, Chęciny i okolice chyba.

TSKrk - 18 września 2022, 17:05:59 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje od kibica Wisły.

gliwiceKSG - 18 września 2022, 17:20:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I po niedzieli hahah Zawsze w naszym cieniu dzioby hihihi

Maxi - 18 września 2022, 17:45:46 - *.cpe.net.cable.rogers.com
Gornik ma malo kibicow moze 3 tysiace, to z zabrza reszta to okoliczne miasta i miasteczka ,praktycznie klub bez miejscowych kibicow, maja szczescie ze zyja komunistyczna przeszloscia kibicow,bo bylaby trgedia , Zabrze misto upadajace , wszyscy pracuja w Gliwicach

scyzor - 18 września 2022, 18:18:10 - *.99.89.99
górnik nie wykupił całej puli biletów - tak sie napinają w internetach a ich to jest mało.

AntyRuch - 18 września 2022, 18:21:35 - *.174.24.37
Górnika 2000 ze zgonami. Największy wyjazd w Polsce na jesień tego roku.

Gryf - 18 września 2022, 19:21:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Maxi.Zaden polski klub nie miał takiej frekwencji jak Gornik i ja te czasy pamietamMecze z AS Roma MC MU Dynamem Kijow gromadzily komplet widzow
To najpopularniejszy w historii Polski klub

historyk - 18 września 2022, 19:29:49 - *.184.217.107
Maxi górnik to okoliczne wioski. Zresztą od powstania nie mieli kibiców, dopiero jak komuchy zaczęli budować resortowy klub to pomału zaczęło ich trochę przybywać. Warto poczytać prawdziwą historię górnika żeby zobaczyć kim oni w ogóle są.
Mały cytat : GZ powstał w 1948 r. jako prowincjonalny klubik bez aspiracji. Dopiero potem ministerstwo górnictwa zaczęło kombinować, żeby stworzyć silny resortowy klub.. ITD ITP.

historyk - 18 września 2022, 19:36:56 - *.184.217.107
Dodam jeszcze że jak pytam o historię tego klubu samych zabrzan, albo kibiców górnika nie wiedzą skąd i jak. Nie ma tam prawdziwej archiwizacji. Tam liczyło się wyrobienie 300% normy. Nie ma prawdziwych i rzetelnych książek o tym klubie. Klub widmo.

do @Wiślak - 18 września 2022, 19:58:54 - *.play-internet.pl
Wszyscy życzymy ci, żebyś w najbliższym czasie mógł pozdrowić go osobiście.

king - 18 września 2022, 20:07:02 - *.151.41.95
historykjak pragniesz historii o tym klubie to pogadaj że mną to się dowiesz.

Wiślak - 18 września 2022, 20:08:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
korona kierpce i tak spadnie.Nie wiem po co oni awansowali?Chyba tylko po to aby byli dostarczycielem punktów.

m - 18 września 2022, 20:16:55 - *.piekary.net
Górnik musi poprawić grę w obronie bo chyba nikt tak łatwo nie traci goli a w ataku matko i córko . Dziś powinno być przynajmniej 5 goli . Podolski 15 minut na boisku i nie potrafi z 30 metrów przelobować obrońcy do pustej bramki. Oj ciężko się ogląda polska ligę.

AntyRace - 18 września 2022, 20:39:12 - *.dynamic.chello.pl
piłkarzom Korony współczuję kiboli

gliwiceKSG - 18 września 2022, 21:44:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzialem skrót piasta. Straszny obciach jak się patrzy na te trybunki a bardziej grzędy 😂 i te pustki, brak atmosfery i powszechna blaszanoza heheh

Piast GKS - 18 września 2022, 21:51:28 - *.172.236.116
Podolski przy piłce, pusta bramka, goni go bramkarz rywali i .... To trzeba zobaczyć hehehe. górnik z Niemcem to największe błazny.

andre - 18 września 2022, 22:49:54 - *.dynamic.chello.pl
@AntyRuch tak jak piszesz masz racje 2000 zgonów. Jak bym wam kibicował,to by było 2001,dobrze że rozum jeszcze pracuje i tak nie jest.

Beny - 18 września 2022, 23:18:04 - *.dynamic.chello.pl
No i teraz kazdy moze ocenic jaki dzban z kurczakowa i gdzie ta pusta bramka hehehe co za blazen hehe

Kibic - 18 września 2022, 23:26:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@AntyRuch w Krakowie Ruchu ok.4tyś. to weź se nie rób gańby z tymi 2 tysiakami.

R - 18 września 2022, 23:40:54 - *.dynamic.chello.pl
2 tauzeny ze zgodami - szczewa zawsze w naszym cieniu

pg - 19 września 2022, 0:30:46 - *.123.74.200
bo plazy mysleli ze 2 tysiaki zrobia na kims wrazenie hihi...niech wiedza ze ktos jest lepszy i ma wiecej kibicow ;

Tomek - 19 września 2022, 0:34:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jestem kibicem Korony,ale to co dziś widziałem to poprostu tragedia. Zero pomysłu na grę. Ciągle stary i najwyżej 2 góra 3 podania i strata. Cały czas długie podania od bramkarza i obrony do Śpiączki z pominięciem pomocny i ciągle straty. Czy piłkarze Korony wogole trenują w ciągu tygodnia? Coraz bardziej nie widać zgrania i jakości z gry. Nie ma wymiany podań i da ciągle straty piłki. Wygląda to bardzo źle. Najwyższy czas zacząć grać piłką, a nie ciągle oddawać piłkę rywalowi za darmo. To jest poprostu frajerska taktyka, albo totalny brak umiejętności gry w piłkę. Mam nadzieję, że Korona jeszcze się odbuduje i zacznie grać efektywną i efektowną piłkę.

Filip - 19 września 2022, 8:20:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Korona taktycznie gra bardzo źle i widać że nie ma wogole pomysłu na grę. Nie istnieje 2 linia. Nie ma rozegrania piłki. Ciągle wybicia od bramkarza przez całe boisko to poziom 6 ligi. Wygląda to coraz gorzej. Zacznijcie wreszcie trenować przez całe dnie póki nie jest za późno, bo wogole brak zgrania i wygląda to jakby wszyscy piłkarze dopiero pierwszy raz grają z sobą.

DS - 19 września 2022, 9:00:13 - *.225.206.237 (*.28.216.220)
Korona prawie w każym meczu traci bramki , dziurawa obrona, błędy w ustawieniu i zero rozegrania od tyłu, leżanki , faule i wybicia bramkarza do nikogo. Na poczatku sezonu jeszcze przeciwnicy nie czytali tego ale teraz już wszystko wiadomo I BĘDZIE MEGA CIĘŻKO na punkty w takim stylu. Dodatkowo Korona ma pecha bo prawie wszystko co leci w bramke wpada.

gliwiceKSG - 19 września 2022, 9:22:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy wszystkie przescieradla już zmienione po kurzym nocnym rąbaniu? 😂😂

KRK - 19 września 2022, 9:33:49 - *.dynamic.chello.pl
Oficjalnie to 4 200 Ruchu w Krakowie. Rekord.

13sektor - 19 września 2022, 10:05:10 - *.3s.pl
Brawo dla drużyny zabrzańskiego Górnika za determinacje i walkę. Po serii remisów udało się odnieść w końcu upragnione zwycięstwo. Bohaterem spotkania został nowy zawodnik Górnika z Japonii,strzelec dwóch bramek. Niespodziewanie dobry mecz zaliczył również Piotrek Krawczyk.
Chłopaki zadedykowali zwycięstwo kontuzjowanemu koledze z drużyny Rafałowi Janickiemu.
Na uwagę zasługuje też postawa kibiców Górnika. Zjawili się w sporym nadkomplecie i dzięki uprzejmości Korony weszli na mecz.Bardzo dobre wsparcie kibiców GKS Katowice. Dzięki chłopaki.Doping pierwsza klasa. Pozdrowienia dla Starej Gwardii.

GZH - 19 września 2022, 10:07:24 - *.151.41.39
KRK a co się dziwić ? Chorzow to miasto upadle i patologia Okoliczne miasta typu swiony to tak samo . Ludzie tam nie maja żadnych aspiracji i celów życiowych. Jedyna ich rozrywka i sensem życia jest ruch Chorzów bo tam nic się nie dzieje. Tam się czas zatrzymał po 2 wojnie światowej. Miqsto jest tak zniszczone, stadion to samo, a i ludzie też. Dla takich ludzi to jest dopiero atrakcja zwiedzić krakow i pójść na taki nawet fajny stadion z taka marka jak wisla .

1973 - 19 września 2022, 13:21:27 - *.31.225.141.ipv4.supernova.orange.pl
Jestem przekonany, że gdyby nie race i 10 minut przerwy które wybiło koronę z rytmu, to do przerwy by zostało 1-0. A 2 połowa by wyglądała by napewno lepiej. Za 1 połowę Mielcarz nawet chwalił koronę. W 2 wszystko się posypało. Nieudane zmiany,po co było zmieniać lukoskiego najlepszego zawodnika w prawie każdym meczu korony, zarandi trzema podziękować i dać szansę od początku meczu w Kielcach Ronaldo. Słowem korona przeraża mecz przez race i kibiców z młyna. Niech to robią w przerwie meczu i wszyscy będą zadowoleni.

PGliwice - 19 września 2022, 14:46:01 - *.252.223.22
Kibice Ruchu to dziś TOP1 w Polsce. Widzę doooosko piecze w upadłym Hindenburgu hehe

Tomek - 19 września 2022, 16:05:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gra Korony posypapa sie po zadymieniu stadionu.

arancioner - 19 września 2022, 16:05:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl