18 września 2022, 15:23:47 - dwieladek
Gol Damiana Michalskiego

Damian Michalski strzelił gola dla Greuther Fürth w wygranym 2-1 (1-0) meczu 9. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Paderbornem. Dla 24-letniego obrońcy to druga ligowa bramka w tym sezonie.

18 września 2022, 13:30 - Fürth (Sportpark Ronhof Thomas Sommer)
SpVgg Greuther Fürth 2-1 SC Paderborn 07
Damian Michalski 42, Branimir Hrgota 73 - Dennis Srbeny 49

żółte kartki: Ragnar Ache, Julian Green, Branimir Hrgota, Sebastian Griesbeck, Leon Schaffran - Florent Muslija, Raphael Obermair, Marvin Pieringer, Jannik Huth.

sędziował: Florian Heft (Dolna Saksonia).
widzów: 8530.

Michalski rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą meczową drużyny gości znalazł się Adrian Gryszkiewicz.

Greuther Fürth zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, a Paderborn jest wiceliderem z 19 "oczkami".

dgh - 18 września 2022, 16:02:49 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, byloby fajnie gdyby druzyna z polskim trenerem awansowala do bundesligi, w dodatku taka od ktorej nikt awansu przed sezonem nie oczekiwal. Tak czy inaczej trzymam kciuki za Paderborn.

heretyk - 18 września 2022, 16:11:23 - *.24.128.5.ipv4.supernova.orange.pl
Ładnie zaczął ten sezon, najpierw pewny w Wiśle P., teraz w Niemczech też sobie dobrze radzi. Mógłby go Czesław sprawdzić, bo w obronie kadry to mamy posuchę i elektrycznych grajków...

Batumyj - 18 września 2022, 20:09:07 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl