[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 września 2022, 10:03:48 - bartekwr9
LN: František Plach dodatkowo powołany do reprezentacji Słowacji

František Plach z Piasta Gliwice został dodatkowo powołany do reprezentacji Słowacji na mecze Ligi Narodów z Azerbejdżanem i Białorusią. 30-letni bramkarz pierwotnie znajdował się na liście rezerwowej.

Mecz z Azerbejdżanem zostanie rozegrany 22 września o godz. 20:45 w Trnavie, a spotkanie z Białorusią 25 września o godz. 18:00 w serbskiej Bačkiej Topoli.


źródło: Piast Gliwice

break - 22 września 2022, 11:43:10 - *.dynamic.mm.pl
Dużo bardziej zasłużył na powołanie Henrik Ravas z Widzewa

Kriss - 22 września 2022, 11:46:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Break-powinieneś swoje przemyślenia przesłać trenerowi reprezentacji Słowacji

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas