22 września 2022, 22:37:24 - gabrielba
LN: Ľubomír Šatka, Kristián Vallo i Adam Zreľák wystąpili w reprezentacji Słowacji

Ľubomír Šatka (Lech Poznań), Kristián Vallo (Wisła Płock) i Adam Zreľák (Warta Poznań) wystąpili w reprezentacji Słowacji w przegranym 1-2 (0-1) meczu 5. kolejki grupy 3 dywizji C Ligi Narodów z Azerbejdżanem.

22 września 2022, 20:45 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
Słowacja 1-2 Azerbejdżan
Erik Jirka 90 (k) - Renat Dadaşov 44, Höccət Haqverdi 90

żółte kartki: Erik Jirka, László Bénes - Richard, Şahrudin Məhəmmədəliyev, Amin Seydiyev.

sędziował: William Collum (Szkocja).
widzów: 2875.

Šatka i Vallo rozegrali pełny mecz, a Zreľák wszedł na boisko w 74. minucie, zmieniając Róberta Boženíka. W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce spędził František Plach (Piast Gliwice). W drużynie gości pełny mecz na ławce pozostał Anton Krywociuk (Wisła Płock).

W reprezentacji Słowacji znaleźli się piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. Pełne spotkanie rozegrał Erik Jirka (Górnik Zabrze), a Samuel Mráz (Zagłębie Lubin) wszedł na boisko w 83. minucie, gdy zszedł z niego László Bénes. Na ławce cały mecz spędził Vernon De Marco (Lech Poznań). Poza kadrą znalazł się Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk). Na liście rezerwowej pozostali Martin Bukata (Piast Gliwice) i Dominik Holec (Raków Częstochowa). Poza kadrą Azerbejdżanu znalazł się Mahir Emreli (Legia Warszawa).

mati - 22 września 2022, 23:06:05 - *.zbau.f3netze.de
Smuda przypomnieć ci jak nam Słowacja pokazała miejsce w szereo na Euro 2-1. Mówisz o lepszym futbolu od naszego wiec powinniśmy być szczęśliwi że mamy ich reprezentantów.

Fansport - 22 września 2022, 23:20:32 - *.net.autocom.pl
Przypominam, że Lewandowski na Euro sobie z tą Słowacją nie poradził i tylko piłki tracił.

mati - 22 września 2022, 23:50:23 - *.org
Fansport a ja ci przypomnę że Lewandowski na euro strzelił Hiszpanii i Szwecji i był naszym najpeszym strzelcem, Hiszpania to słaba drużyna?

Fansport - 23 września 2022, 0:03:42 - *.net.autocom.pl
A ja ci przypomnę, że na każdym euro zawiódł, również w 2016, gdy dotarliśmy do ćwierćfinału, Lewandowski zdobył tylko jednego gola w meczu, w którym odpadliśmy, nie strzelił nigdy gola w wygranym meczu, a Błaszczykowski zapewnił nam wygraną z Ukrainą i wyjście z grupy, a potem gol ze Szwajcarią i awans do ćwierćfinału, a ze Szwecją zmarnował kilka setek, więc nic mu te gole nie dały, trzeba było ustrzelić hattricka w wygranym meczu.

mati - 23 września 2022, 0:20:03 - *.for-privacy.net
fansport możesz mi powiedzieć jak można zawieść będąc najlepszym strzelcem drużyny na euro? Tam zawiodła cała drużyna a Lewy był był poprostu najpeszym z najgorszych który strzelał dla nas ważne bramki. Widzę że ty masz naprawdę kompleks Lewego i go nie cierpisz bo jest najlepszym strzelcem w historii Polski. Skoro nie Lewy to powiedz mi kogo tym byś widział w ataku nasze kadry. Milika ktry na pustka nie trafia czy tego twojego Piątunia który odbija sie najpierw od Milanu potem od Herty a we Włoszech też ostatnio bez echa?

sto - 23 września 2022, 9:50:20 - *.mbb.telenor.dk
Słowacy odpuścili bo stracili szanse awansu

Dzarek - 23 września 2022, 9:51:03 - *.225.207.34 (*.64.125.223)
fansport tu czasem niezłe głupoty piszę, ale tym razem ma rację. @mati, i co nam dało to że był najlepszym strzelcem na Euro? 1 punkt w 3 meczach i ostatnie miejsce w grupie? Nawet słaba Słowacja nas ograła, a Ty tu wychwalasz go pod niebiosa bo Hiszpanii potrafił gola strzelić. Zeszłoroczne Euro to była katastrofa!

Marek - 24 września 2022, 10:12:58 - *.adsl.inetia.pl
A można wiedzieć kto pierwszy strzelił w tej 90 minucie, Słowacy czy Azerowie?