25 września 2022, 16:54:41 - LukaszL
U-18: Mecz Francja - Polska przerwany

Reprezentacja Polski U-18, której trenerem jest Wojciech Kobeszko, zmierzyła się z Francją w swoim ostatnim meczu rozgrywanego we Francji Tournoi international de Limoges. Spotkanie zostało przerwane w 77. minucie przy stanie 3-2 (2-2) dla Polaków, którzy wygrali cały turniej.

25 września 2022, 15:15 - Limoges (Stade de Beaublanc)
Francja - Polska
Mokrane Bentoumi 22, Ilyes Housni 25 - Oliwier Sławiński 6, Olaf Kozłowski 27, Kacper Masiak 70

Francja: 1. Lisandru Olmeta - 2. Saël Kumbedi, 3. Jeanuël Belocian, 4. Mamadou Sarr, 5. Elyaz Zidane, 7. Mokrane Bentoumi (64, 13. Christian Mawissa Elebi), 8. Valentin Atangana Edoa, 9. Ilyes Housni, 11. Eliesse Ben Seghir (64, 19. Darnell Bile), 21. Yoni Gomis, 22. Jérémy Jacquet.

Polska: 1. Antoni Mikułko - 2. Mateusz Jasiński, 3. Jakub Lewicki, 4. Bartosz Tomaszewski (52, 5. Konrad Magnuszewski), 8. Oliwier Wojciechowski, 9. Oliwier Sławiński (57, 17. Mateusz Kowalski), 10. Kacper Masiak, 13. Karol Dziedzic, 14. Dariusz Stalmach, 20. Olaf Kozłowski, 21. Kacper Przybyłko.

żółte kartki: Belocian, Gomis, Ben Seghir, Housni - Przybyłko.
czerwone kartki: Ilyes Housni (55. minuta, Francja, za drugą żółtą), Jeanuël Belocian (60. minuta, Francja, za drugą żółtą), Yoni Gomis (72. minuta, Francja, za drugą żółtą), Darnell Bile (77. minuta, Francja, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Romain Rétif (Francja).

Mecz przerwany w 77. minucie przy stanie 2-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy.

W drugim dzisiejszym meczu turnieju Szkocja o godz. 18:15 zmierzy się z Estonią.

ADHOC - 25 września 2022, 16:57:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wow, pokonać wyrośniętych Francuzów to jest wyczyn.

hmm - 25 września 2022, 16:59:35 - *.icpnet.pl
Cóż tak rozsierdziło młodych Francuzów, że aż dostali cztery czerwone kartki i nie dokończyli meczu?

dlugopisy - 25 września 2022, 16:59:49 - *.6.35.200.ipv4.supernova.orange.pl
Kobeszko z dzieciakami zawsze dobrze sobie radził, więc może i repre u18 też uciągnie.

Tolek - 25 września 2022, 17:07:22 - *.jmdi.pl
Francja to tegoroczny Mistrz Europy, więc brawo młodzi Polacy, w Izraelu było 1:6, teraz wzięli rewanż.

Celebryta - 25 września 2022, 17:07:47 - *.play-internet.pl
Gratki Wojtek!
Całe Podlasie pamięta twoje futbolowe wyczyny

Irtysz_21 - 25 września 2022, 17:20:09 - *.84.125.22
4 czerwone to przerwany mecz? Walkower i jakaś kara?

Kamil - 25 września 2022, 17:22:05 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy raz widzę coś takiego, żeby mecz został przerwany z powodu 4 czerwonych kartek! Niesamowite!

kokospoko - 25 września 2022, 17:34:29 - *.play-internet.pl
Też nie pamiętam takiej sytuacji. Żabojady nie wytrzymały ciśnienia??

Darek - 25 września 2022, 17:35:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kamil - nie dlatego został przerwany, można grać w siedmiu (jest to minimalna ilość, ale dozwolona). Po prostu Francuzi zrezygnowali z dalszej gry.

Xyz - 25 września 2022, 17:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fancuzi dali popis. Trywialne i pierwotne zachowania. Ostatnia czerwona to sanki przy linii bocznej na środku boiska i uderzenie z główki. Bandyterka.

Dar - 25 września 2022, 17:55:13 - *.lightspeed.miamfl.sbcglobal.net
Czy mozna zobaczyc ten mecz na jakims kanale?

Golf - 25 września 2022, 18:18:50 - *.dynamic.chello.pl
A sędzia... francuski

czarna mau - 25 września 2022, 18:30:27 - *.63.43.1.vultrusercontent.com (*.0.0.1)
Darnell Bile - wzywam klub r, powinien zainteresować się gagatkiem ;))

BOT - 25 września 2022, 18:31:10 - *.204.12.8.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@Golf Może i francuski, ale i biały. Może sędziował pod rasę, a nie pod flagę (pół żartem, pół serio).

kibol - 25 września 2022, 18:47:00 - *.centertel.pl
Sedzia jedyny uczciwy francuz na placu.

Jens Ptiir - 25 września 2022, 19:49:16 - *.dynamic.chello.pl
Ustawka u buka. Jaki był kurs?

dobrytowar - 25 września 2022, 20:10:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tam to dopiero musiało być grubo. Ciekawe, czy pokazywali gdzieś.

Smuda - 25 września 2022, 20:32:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Francuz brutalnie sfaulowal przy linii naszego zawodnika, pozniej pociagnal mu "z byka" i zaczela sie awantura. Filmiki sa na twitterze

kapitan44 - 25 września 2022, 20:48:45 - *.siedlce.domtel.com.pl

Z - 25 września 2022, 21:13:25 - *.versanet.de
we francji wielki skandal - to co wyprawiaja ci "reprezentanci" Francji. Przyszlosc Francji widze czarno......

kokooo - 25 września 2022, 23:30:38 - *.dynamic.chello.pl
dzięki kapitan 44

13sektor - 26 września 2022, 5:17:49 - *.proxnet.pl
Brawo młodzi reprezentanci Polski. Wybraliście cały turniej i pokazaliście,że drzemie w Was duży potencjał.
Francuzi udowodnili z kolei,że nie są jeszcze gotowi do gry na ważnych turniejach i że to banda dzikusów a nie piłkarzy. Widziałem ostatnią sytuację z tego meczu. Czerwona kartka jak najbardziej słuszna po wjechaniu w nogi naszemu zawodnikowi.Później francuz jeszcze uderza głową w twarz naszego piłkarza. Skandal!

Krzyś - 3 października 2022, 18:35:24 - *.fixed.kpn.net
Ten co łokciem uderzył celowo, powinien być ukarany surowiej, niż tylko czerwona kartka. Poj...ło tych Francuzów.