25 września 2022, 22:42:13 - LukaszR
LN: Dominykas Barauskas i Fedor Černych zagrali w reprezentacji Litwy

Dominykas Barauskas (Stal Mielec) i Fedor Černych (Jagiellonia Białystok) zagrali w reprezentacji Litwy w przegranym 0-1 (0-0) meczu 6. kolejki grupy 1 dywizji C Ligi Narodów z Luksemburgiem.

25 września 2022, 20:45 - Luksemburg (Stade de Luxembourg)
Luksemburg 1-0 Litwa
Gerson Rodrigues 88

żółte kartki: Vincent Thill, Leandro Barreiro, Gerson Rodrigues, Florian Bohnert - Edvinas Girdvainis, Vykintas Slivka, Paulius Golubickas, Fedor Černych.

sędziował: Giorgi Kruaszwili (Gruzja).
widzów: 5340.

Černych zagrał pełny mecz, a Barauskas z powodu kontuzji opuścił boisko w 43. minucie, gdy wszedł na nie Natanas Žebrauskas. Na ławce rezerwowych gości pozostali Titas Milašius (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Artemijus Tutyškinas (ŁKS Łódź). W reprezentacji Litwy znaleźli się również byli polscy ligowcy. Cały mecz rozegrali Džiugas Bartkus (Górnik Łęczna), Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) i Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa). Poza kadrą na to spotkanie znalazł się Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok).

ryy - 25 września 2022, 22:48:14 - *.dynamic.chello.pl
Tyo z Jagiellonii od 3 lat nie bedacy w klubie? Bo pekne ze smiechu.

mati - 25 września 2022, 22:59:09 - *.for-privacy.net
Ale jaja Litwa za Wyspami Owczymi to pokazuje jak ich futbol się stoczył jeszcze parę lat temu mogli coś ugrać w meczach czasem jakieś zwycięstwo nawet. To pokazuje że nie warto brrać piłkarzy z tamtej ligi nie idżcie drogą Stali Mielec czy Jagielloni.

Kopacz - 26 września 2022, 7:43:38 - *.giganet.net.pl