26 września 2022, 22:36:25 - Dominik
LN: Deian Sorescu zagrał w reprezentacji Rumunii

Deian Sorescu (Raków Częstochowa) wystąpił w reprezentacji Rumunii w wygranym 4-1 (1-0) meczu 6. kolejki grupy 3 dywizji B Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną. 25-letni pomocnik grał do 56. minuty, kiedy to zmienił go Camora.

26 września 2022, 20:45 - Bukareszt (Stadionul Rapid-Giulești)
Rumunia 4-1 Bośnia i Hercegowina
Dennis Man 38, George Pușcaș 73, 86, Andrei Rațiu 79 - Edin Džeko 77

sędziował: Halil Umut Meler (Turcja).
widzów: 12 693.

Na liście rezerwowych reprezentacji Rumunii pozostali Virgil Ghiță (Cracovia) i Bogdan Țîru (Jagiellonia Białystok). W drużynie gości do 25. minuty grał Adnan Kovačević (w przeszłości Korona Kielce), kiedy to z powodu kontuzji zastąpił go Siniša Saničanin. Selekcjonerem Bośni i Hercegowiny jest były trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew.

Jansen - 27 września 2022, 14:20:20 - *.47.118.224.ipv4.supernova.orange.pl
Wyjaśni ktoś co działo się z Sorescu w ostatnim czasie? W Rakowie nawet nie łapał się na ławkę rezerwowych w meczu,a tu gra w kadrze. Papszun bo odstawił,czy mu się naraził? Czy tak loty obniżył..?

BOT - 27 września 2022, 16:38:27 - *.204.12.193.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@Jansen Sorescu przegrywa rywalizację. Svarnas gra świetnie w obronie, więc Tudor gra na swojej nominalnej pozycji, a że Chorwat jest najlepszym piłkarzem Rakowa, to jest nie do wygryzienia. Z przodu z kolei roi nam się od klasowych zawodników. Nawet Wdowiak musi zadowalać się wejściami z ławki. Do tego Sorescu naraził się Papszunowi bezmyślną czerwoną kartką. Ale podejrzewam, że mimo wszystko będzie łapał minuty.