26 września 2022, 22:38:08 - Pawel97
LN: Gol Benjamina Källmana i występy zawodników polskich klubów w meczu Czarnogóra - Finlandia

Benjamin Källman (Cracovia) strzelił bramkę dla reprezentacji Finlandii w wygranym 2-0 (0-0) meczu 6. kolejki grupy 3 dywizji B Ligi Narodów z Czarnogórą. Dodatkowo w barwach swoich reprezentacji wystąpili Czarnogórzec Saša Balić (Korona Kielce) oraz Finowie Robert Ivanov (Warta Poznań), Richard Jensen (Górnik Zabrze).

26 września 2022, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 0-2 Finlandia
Oliver Antman 47, Benjamin Källman 53

żółte kartki: Žarko Tomašević, Igor Vujačić, Stevan Jovetić, Marko Vešović, Uroš Đurđević - Kaan Kairinen, Santeri Hostikka.
czerwona kartka: Žarko Tomašević (17. minuta, Czarnogóra, za drugą żółtą).

sędziował: François Letexier (Francja).
widzów: 2522.

W drużynie Czarnogóry Balić wszedł na boisko w 25. minucie, zmieniając Risto Radunovicia, natomiast w zespole Finlandii Ivanov i Jensen rozegrali cały mecz, a Källman grał do 75. minuty, gdy zastąpił go były zawodnik Pogoni Szczecin Santeri Hostikka.

W kadrze gospodarzy znaleźli się także zawodnicy, którzy w przeszłości byli zawodnikami polskich klubów. Marko Vešović (dawniej Legia Warszawa) i Igor Vujačić (kiedyś Widzew II Łódź) rozegrali całe spotkanie, Aleksandar Šćekić (ostatnio Zagłębie Lubin) zastąpił w 33. minucie Stevana Joveticia, natomiast poza kadrą meczową znalazł się Vukan Savićević (niegdyś Wisła Kraków).

mati - 26 września 2022, 23:00:15 - *.dus3e.dedi.server-hosting.expert
Wiadomo że legię boli to że Lech ma większosć składu złożonego z reprezentantów wielu krajów w tym Polski to jest jakość mistrza Polski nie to co legii.

FK - 27 września 2022, 11:00:51 - *.10.208.168