26 września 2022, 22:43:19 - LukaszR
LN: Gol Heorhija Citaiszwiliego oraz występy Otara Kakabadze i Niki Kwekweskiriego w reprezentacji Gruzji

Heorhij Citaiszwili (Lech Poznań) strzelił gola dla reprezentacji Gruzji w wygranym 2-1 (1-0) meczu 6. kolejki grupy 4 dywizji C Ligi Narodów z Gibraltarem. W drużynie gości zagrali także Otar Kakabadze (Cracovia) i Nika Kwekweskiri (Lech Poznań).

26 września 2022, 20:45 - Gibraltar (Victoria Stadium)
Gibraltar 1-2 Gruzja
Louie Annesley 75 - Chwicza Kwaracchelia 19 (k), Heorhij Citaiszwili 48

żółte kartki: Liam Walker, Lee Casciaro, Louie Annesley - Zuriko Dawitaszwili, Nika Kwekweskiri, Saba Lobżanidze.

sędziował: Robert Harvey (Irlandia).
widzów: 1199.

Citaiszwili, Kakabadze i Kwekweskiri zagrali całe spotkanie. Na ławce rezerwowych reprezentacji Gruzji pełny mecz spędził Guram Giorbelidze (Zagłębie Lubin), a były zawodnik Legii Warszawa Waleri Kazaiszwili wszedł na boisko w 72. minucie za Chwiczę Kwaracchelię.

mati - 26 września 2022, 22:56:53 - *.dus3e.dedi.server-hosting.expert
Brawo Gruzini z Lecha. Tsitaishvili ma dobrą technikę ale brakuje mu jeszcze wykończenia akcji. Jak poprawi skuteczność może być gwiazdą ligi.

Papieros - 27 września 2022, 0:21:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Grozja ma teraz niezła pakę.Jeszcze do niedawna dostarczyciele punktów a teraz wyrasta nowy "średniak" Dywizje C to Grozja nosem wcioągneła.

Papieros - 27 września 2022, 0:23:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale z drugiej strony ciekawe,że Grozja dała sobie strzelić bramkę Gibraltarowi też nieźle.

mundi - 27 września 2022, 12:01:08 - *.225.212.173 (*.119.184.65)