27 września 2022, 13:03:14 - bartekwr9
Turniej o Puchar Syrenki U-17: Polska 5-0 Anglia

Reprezentacja Polski U-17 prowadzona przez Marcina Włodarskiego wygrała 5-0 (2-0) z Anglią w meczu o trzecie miejsce turnieju o Puchar Syrenki.

27 września 2022, 11:00 - Grodzisk Mazowiecki (Miejski Stadion Sportowy)
Polska 5-0 Anglia
Filip Wolski 10, Mike Huras 43, 81, Zach Abbott 48 (s), Krzysztof Kolanko 75

Polska: 22. Miłosz Piekutowski - 6. Patryk Olejnik, 15. Nico Adamczyk, 5. Michał Gurgul (73, 18. Filip Kucharczyk) - 19. Jan Faberski (46, 11. Krzysztof Kolanko), 20. Filip Rejczyk (85, 2. Dominik Szala), 16. Maksymilian Sznaucner, 8. Karol Borys (66, 21. Szymon Kądziołka), 7. Filip Wolski (66, 3. Jakub Krzyżanowski) - 17. Mike Huras, 10. Mateusz Skoczylas (66, 9. Daniel Mikołajewski).

Anglia: 13. Ted Curd (46, 1. Tommy Setford) - 12. Nathanael Boot (60, 11. Samuel Amo-Ameyaw), 8. Zach Abbott (60, 6. Ishé Samuels-Smith), 2. Lakyle Samuel, 17. Tyrique George - 7. Archie Stevens (20, 5. Josh Acheampong), 14. Finley McAllister (46, 16. Myles Lewis-Skelly), 18. Michael Golding, 10. Ethan Nwaneri (60, 3. Somtochukwu Boniface), 19. Jimmy-Jay Morgan (46, 20. Lewis Miley) - 9. Ethan Wheatley.

żółta kartka: Golding.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Polska).

kubilaj2 - 27 września 2022, 13:07:10 - *.dynamic.chello.pl
Turniej de facto bez znaczenia, ale brawo ziomy!

kibol - 27 września 2022, 13:08:41 - *.play-internet.pl
Huras to bdb junior, w Stuttgarcie wymiata.

Mati - 27 września 2022, 13:09:37 - *.centertel.pl
Anglicy zastrajkowali w tym meczu czy co bo aż nie chce się wierzyć w taki wynik.

Bonk - 27 września 2022, 13:10:40 - *.centertel.pl
Miazga.
Technicznie i kulturą gry polski system szkolenia niszczy angielski

G - 27 września 2022, 13:47:49 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Sądząc po imionach i nazwiskach połowa to naturalizowani Nigeryjczycy. Smutna przyszłość przed angielskim futbolem, jeśli na tym poziomie nie potrafi wystawić jedenastki rodzimych graczy.

Kamil - 27 września 2022, 14:03:45 - *.dynamic.chello.pl
Łał! Wreszcie przyszłość wygląda bardzo fajnie. Przez ponad 30 lat mojego życia nie widziałem takiego pogromu Anglików w żadnej kategorii wiekowej. Wielkie gratulacje!

wallaby48 - 27 września 2022, 14:10:40 - *.nb14.nsw.asp.telstra.net
do G, no i co, naturalizowani Nigeryjczyce ,nie
majo prawa gradz dla Angli ? Precz z rasismem !

lzs - 27 września 2022, 14:16:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pieknie pojechali mlodzi z synami Albionu, brawo.

fartlek - 27 września 2022, 14:40:56 - *.hsd1.il.comcast.net
strzelil Zach Abbott - syn Pawla;)

scout - 27 września 2022, 14:41:38 - *.play-internet.pl
Anglicy grali na klęcząco czy jak?

Lukasz - 27 września 2022, 15:05:48 - *.96.229.222.tvksmp.pl
Dzwoniłem do organizatora turnieju, wcale nie było samobójczej bramki, z protokołu meczowego wynika, że Mike Huras w 48. minucie strzelił trzecią bramkę dla Polaków, poprawcie to, proszę

Lukop - 27 września 2022, 15:14:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lukasz
To zadzwoń raz jeszcze i powiedz, żeby sobie w protokole poprawili.

bart - 27 września 2022, 15:16:25 - *.sileman.net.pl
Maksymilian Sznaucner jest synem Miroslawa Sznaucnera - byłego zawodnika GKSu Katowice / PAOK Saloniki

Lukasz - 27 września 2022, 15:24:18 - *.96.229.222.tvksmp.pl
@Lukop
Wiem co piszę, protokołu sędziowskiego się nie poprawia w tym zakresie, a rozmawiałem z widzem tego meczu (organizatorem) i on wie co mówi...

Lucas - 27 września 2022, 15:45:11 - *.icpnet.pl
...w składzie nie widzę Mikołaja Tudruja? Jakąś kontuzja?

obserwator - 27 września 2022, 15:54:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
10 lat później, Polska Anglia 0:5.

kubilaj2 - 27 września 2022, 16:12:11 - *.dynamic.chello.pl
Nie jarajcie się - zawodników do drużyn młodzieżowych z Anglii bierze się z lig okręgowych.

wszyscy grają jeszcze młodzieżową piłke, zaczynają od holowania
przewiduje jak uzytkownik powyżej, że za 2-3 lata anglicy beda nas ogrywali 4-5 do zera