27 września 2022, 20:51:43 - LukaszR
Występ Ángelo Henríqueza w reprezentacji Chile

Ángelo Henríquez z Miedzi Legnica wystąpił w reprezentacji Chile w rozegranym w Austrii zremisowanym 2-2 (1-0) meczu towarzyskim z Katarem. 28-letni napastnik grał do 69. minuty, gdy zmienił go Ben Brereton.

27 września 2022, 19:00 - Wiedeń (Generali Arena)
Chile 2-2 Katar
Alexis Sánchez 37, Arturo Vidal 78 - Akram Afif 59, Hassan Al-Haydos 67

żółte kartki: Ismaeel Mohammad, Almoez Ali (Katar).

sędziował: Julian Weinberger (Austria).

W 86. minucie Alexis Sánchez (Chile) nie wykorzystał rzutu karnego (Meshaal Barsham obronił).

Mike - 27 września 2022, 21:19:29 - *.icpnet.pl
ale to Chile jest cienkie, zremisować z jeszcze cieńszym Katarem, gdzie te czasy Zamorano i Salasa, ale wy już dzieci tego nie pamiętacie, nie to co ja - nestor piłki nożnej

Mati - 27 września 2022, 21:37:10 - *.centertel.pl
Przynajmniej będzie akcent naszej ligi u przeciwników podczas meczu z Polską. A kto wie skoro Chile remisuje z Katarem to może nasi z nimi wygrają. Ja tam się cieszę że mamy reprezentanta Chile w naszej lidze.

Szczepek - 27 września 2022, 21:39:02 - *.static.ip.netia.com.pl
Tylko Zamorano i Salasa potrafisz wymienić? Największe gwiazdy to każdy potrafi

z - 27 września 2022, 21:57:49 - *.toya.net.pl
Chile to niestety już nic nieznacząca ekipa w Ameryce Południowej. Straszny zjazd tej kadry.

dobrytowar - 28 września 2022, 0:19:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mike: ja pamiętam. I to rzeczywiście już dawne czasy jakby nie patrzeć.

bystrzyca - 28 września 2022, 4:24:10 - *.188.5.33
Marcelo Salas, pseudo Matador, byl swietnym napastnikiem, ikona River Plate...

Kartomania - 28 września 2022, 9:16:38 - *.play-internet.pl
Ben Brereton prawdziwdziwy rzeźnik w wirtualnej karierze DomManu.

Egzpert - 28 września 2022, 11:26:50 - *.static.korbank.pl
Henriquez z obrońcą na plecach w polu karnym przyjął trudną górną piłkę i oddał strzał w światło bramki, który został wybity przez obrońcę (prawdopodobnie ręką). Liczę, że Angelo dostanie jeszcze szanse w kadrze. Podstawą do powołań na pewno będzie musiała być dobra dyspozycja w Miedzi.